Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

3 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Pa upalio si beginner lvl pa se sve igra preko dana. Samo pravim fanovima utakmice pocinju u 2-3 ujutru.

Ја се вама дивим, заиста. Ја сам некад тако могао, можда ћу моћи опет за једно 20 година кад истерам децу из куће, сад само одржавам ватру. 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Raamen said:

Ја се вама дивим, заиста. Ја сам некад тако могао, можда ћу моћи опет за једно 20 година кад истерам децу из куће, сад само одржавам ватру. 

Pf, samo nemoj da imaš posao kao ja što nemam. Tad mogu i deca i NBA

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Stvarno kvalitetnija kosarka od ostalih meceva, svaki napad je smislen, ne igraju se izolacije do iznemoglosti, postuje se lopta.

Jokic manje napada Aminua nego sto je to cinio Milsap, koji btw igra fantasticnu celu seriju. Inace , uvek je izgleda plan da Jokic pokusava da razigrava na pocetku kako bi ustanovili kako su raspolozeni ostali igraci- kad prigusti ( ne deluje da ce u ovoj tekmi biti neizvesno) napadace on vise. 

 

Prvi mec- Fila je bas sramotna , treba Butler da ih postroji sve posle meca. Toronto ce ih proci pre svega na iskustvo iako i dalje koriste Gasola kao 3D. Duel Kawhi Janis ce biti fantastican.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...