Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

4 minutes ago, Jenkins said:

Imam neki utisak da je vreme da Kari strpa 50. Slabo izgleda Hou ili sam ja previse ocekivao od njih. Deluje mi da GSW u svakom trenutku kontrolise seriju, pa cak i ako ode nekako na 2:2

 

Meni bas deluje suprotno, svaka utakmica je igrana u ritmu koji odgovara Hjustonu. Skoro pa precrtana proslogodisnja serija gde samo gledaju da iskljuce Curry i Thomspona, uvuku utakmicu u sto vece blato i na kraju rese na individualni kvalitet Hardena/Paula i naravno samoubistvo GS sto im je postao svojevrsni trademark.

 

Jedina je razlika sto je GS sada 200% fokusiran jer tacno znaju sta da ocekuju, juce su propustili veliku sansu za brejk. Tako da mislim da smo dosta blizi da bude 2-2 nego potencijalni brejk.

 

Jako ruzno deluje ovo sto igra Hjuston jer im GS dobro parira i iskljuci brdo oruzja pa onda ostaju te besomucne izoacije Hardena, mislim da se sastanu sa nekim Bostonom ili Filadelfiom primera radi da bi ih pregazili kao plitak potok i da bi sve to leprsavije izgledalo...

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, LordOfTerror said:

 

Meni bas deluje suprotno, svaka utakmica je igrana u ritmu koji odgovara Hjustonu. Skoro pa precrtana proslogodisnja serija gde samo gledaju da iskljuce Curry i Thomspona, uvuku utakmicu u sto vece blato i na kraju rese na individualni kvalitet Hardena/Paula i naravno samoubistvo GS sto im je postao svojevrsni trademark.

 

Odbijam da poverujem da bas nista pre svega Kari ali i Tompson nece doprineti. Jasno je da nema ko Kevina da cuva, ali covek je maltene sam dosao do 3:0.

Edited by Jenkins
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Jenkins said:

Odbijam da poverujem da bas nista pre svega Kari ali i Tompson nece doprineti. Jasno je da nema ko Kevina da cuva, ali covek je maltene sam dosao do 3:0.

 

Jeste igra mnogo bolje nego prosle sezone, ona njegova nuklear verzija ali isto tako ne treba zaboraviti da je to upravo ono na cemu je Hjuston insistirao i pre.

 

Jednostavno ne plase se toga da ce ih pobediti svojim sutevima sa polustiance preko cuvara dokle god je tranzicija i onaj flow starog GS pod kontrolom...

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, SunZero said:

 

individualizam i originalnost nailaze na iste barikade vekovima, srecom ima nas koji cenimo nacin na koji lord isporucuje i nismo toliko zadrti da ogranicavamo nekome slobodu zagarantovanu 5-im amandmanom i forumskim pravilnikom

 

inace kada bi ste znali ko je lordofterror bilo bi sokantno foto video, radi se o forumasu koga vrlo dobro znate i koji je veoma kulturiska, postovi su mu decentni, sadrzajni i studiozni, a na ovom nalogu valjda daje sebi oduska i sprda se malo

 

imao sam burnu noc i dan, tek se spremam da pogledam gsw@hou, nadam se da se nece obistiniti vladajuca predikcija na topiku da ce dubsi 99% uzeti g4

 

da dodam, Harden jeste chokara ali ovaj u playoff mora biti izuzet od uobicajenog omalovazavanja i vrredjanja u ovo doba godine, nije ok diviti se do imbecilnosti Lenardovim partijama koji je lelemudao u reg season a pljuvati bradu i ignorisati koliko je dao do playoff-a

ja sam mislio da je to svima jasno te se sada malo zajebavaju na njegov(e) racun. :classic_unsure:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Odgledah sad II PP i OT  GSW@HOU tekme. Strasna, strasna partija Iguadale, sta sam ti rekao Fritro (nmg te tagujem 😕 ) ?? 

 

  Dray kao sto je LBJu zakrvavio celo oko, tako sad i Hardenu... 👎   O Durantovoj partiji ne treba i trositi reci, Draymond takodje fantastican, ali ono kao da je to cemu se Rakete nadaju, da ih Durent trpa iz izolacija, a da pokusaju da sto vise umire splash bracu. Gordon je dao veliki doprinos pobedi, Kapela je prvo poluvreme sabio i doneo energiju, posle ga je Drej nekako opet iskljucio. Sve mirise na lagani brejk u G4, ali nadamo se da ce Klica konacno da skonta ko je i sta je, i da ce Shumpina jos jednom ubaciti nesto 💪

 

  Sad kljucna tekma za Kawhija i drugare.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...