Jump to content

Opšte diskusije


Borko

Recommended Posts

Valjda NĐ zna šta radi, najverovatnije mu se smučilo sve što mu se dešavalo.

Ispravite me ako grešim, Osaka došla kod organizatora i rekla ja sutra ne igram (zbog Black lives matters), ovi rešili da niko ne igra taj dan, da bi na kraju ta ista Osaka predala finale bez borbe!?

Nadal me razočarao svojim tvitom, Federer nije.

Osnovno što novi teniserski sindikat mora da uradi je da više para ide teniserima, čak i onima koji se ne kvalifikuju za slem ili turnir. Neki od njih će za te, nove, pare da plate trenera, znači više trenera, novo radno tržište, bolja, kvalitetnija igra i u početnim kolima turnira, što na kraju opet može da donese veće pare i organizatorima.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, berti said:

Njujorska stampa konstatuje da Novak ne moze biti najbolji svih vremena zbog ovakvih stvari. Retardi!

Da nije ovakvih stvari našli bi nešto drugo. Šta god da uradi neće biti priznat kao najbolji, ali dobro je da ima bar tu statističku motivaciju da igra što duže, a ne treba se previše opterećivati umjetničkim dojmom :classic_smile:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, zoe Bg said:

Ovakvo izrazavanje ces da batalis, ako ne postujes sagovornika nemoj ni da diskutujes, za pisanje na forumu ne treba diploma ni strucnost ali kulturno ponasanje treba. 

To vazi za sve? Za one koji savetuju da se eto bolje citaju neciji postovi pa da se nesto mozda i razume? Postovanje sagovornika? Da, da

Link to comment
Share on other sites

Quote

Diskvalificirati prvog na svijetu zbog ovoga nije u redu.

Sam spominje Serenin slucaj a najveci deo njenih branitelja je potezao vrlo slican argument, da nije zasluzila jer je zenamajkakraljica

Jel zasluzio ili ne, a ne da li je on prvi, sta ovo znaci da bi nekog drugog igraca (a da nije Kirijos) za isto trebalo kazniti diskvalifikacijom?

Link to comment
Share on other sites

Berti,da te pitam frendovski. Sta ti zapravo tvrdis/smatras:
1) Novak nije trebao biti diskvalifikovan
2) Novak jeste trebao bit diskvalifikovan,ali...(Federera ne bi nikad tako izbacili)
3) Novaj je zrtva zapadnjacke teniske zavere
4) Novak je zasluzio bezrezervnu podrsku Vox92 foruma,ali eto nismo dovoljno patriote
 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...