Jump to content

Opšte diskusije


Borko

Recommended Posts

5 minutes ago, berti said:

Sve te bocke koje je Rafa koristio su mozda doze vakcine protiv kovida. Covek voli da se bocka, pa to ti je. Miran je sada za sto buducih sojeva.

Nisi cuo? Putin zaustavio koronu.

A i virus mutira.

Nole da ne brine, bar drveca ima da se prigrli. 

Edited by Miki28
typo
Link to comment
Share on other sites

Meni je sve to oko Nadala zabavno jer mu se desava ono sto Novaku rade tokom cele karijere. I nista vise. 

Sa druge strane sumanuta mrznja prema Novaku i sta sve jos... Pa i to je zabavno...

Zdrava ishrana, tupljavina i ta blesavljenja sa drvecem.... Ipak, mnogo prijemcivije od autizma, patetike koja prevazilazi najveca Novakova dostignuca iz te fele, kukumavcenja naspram kojih  su Novakova krajnje neozbiljna... Kako god, neka se on bocka slobodno danonocno.

Putin? Pa drzavni projekat tamo bese doping, zato  onomad pokaznjavase ruske sportiste masovno. Tako da je Rafa nekako mnogo blizi Putku i toj grani uspesnosti.

Link to comment
Share on other sites

To je to, orosecan SrBenda i prica o sumanutoj mrznji prema Novaku a cuti ko zaliven na ove upise prema Nadalu.

Standardna balkanska prica, uvijek je neko drugi kriv, niko nas ne voli, svi nas mrze i podmecu a ne vidi 2 metra ispred sebe.

 

Apropo Putina i ruskih soortista, Nole bjese blizak Kinezima, vole ga tamo? Kinezi zvani reci ne dopingu😀 samo gluten free, piramide, biljke, grljenje drveca i slanje ljubavi publici ce svijet spasiti.😂😂😂

Dobar je Nolo, jedan od najboljih svih vremena, trenutno no2 ali Rafa je no 1 i u tome nema nista lose. Tako stoje stvari sada ali ne mora da znaci da ce tako i biti za 2-3 godine kad Rafa ode u peMziju

Edited by Miki28
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, wwww said:

🚴‍♂️Thibaut Pinot i Guillaume Martin - velike SrBende. :classic_biggrin:

sta sve nece covek procitati na ovom forumu...

Polako samo, skontaces nekad da se post ne odnosi na tu dvojicu ali dobro je, umor stigao. Vrijedna si bila danas, nadam se da ce ti isplatiti prekovremeno.

Do tad opusti se malo

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, berti said:

Meni je sve to oko Nadala zabavno jer mu se desava ono sto Novaku rade tokom cele karijere. I nista vise. 

 

Ma to ti samo deluje tako ako se informises ovde, iza gvozdene zavese, a u realnosti ni priblizno... lepo rece onaj neki novi nebitni nolefam novinar sto ga W kaci, ako hoces da napadas Nadala moras da da imas mnogo para i dobre advokate.

Toliko svezih i lepih vesti, intervjua, tvitova... moglo je bar po 200 postova dnevno da se nabije u pozitivnom duhu i sa proslavom velikog dostignuca u svetu tenisa ali izgleda da je iza zavese trenutno prioritet na formularima izmedju 2009. i 2012. godine i eventualno greskom da se ubaci neka karikatura iz 2015. 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Odnos prema Nadalu kod Novakovih navijaca sve do ovogodisnjeg AO bio je uglavnom respekt i normalno navijanje protiv njega jer je Novakov konkurent. Posle onog skandala i Nadalovog ponasanja taj odnos se promenio, barem kod mene i mnogih koje poznajem.

Ove vratolomije oko Putina, Kineza i ostalo su besmislice i nisu vredne komentara.

Da li se samo nama cini da Rafu to prozivaju zbog necega. Ok, verovatno je tako. Neka tuzi tu boraniju i resi to.

Da li je ovo veliki uspeh Rafe? Naravno. Samo sto neko ko prati sport zna da je nasa bivsa drzava osvojila OI kada nije bilo najboljih i tako ce navek da bude. Isto tako je Rafa nesto uradio u odsustvu najboljeg. Nazalost, ovu godinu je obelezilo taj skandal sa izbacivanjem najboljeg. Najgore u svemu je sto se onaj ko je to iskoristio radovao zbog te eliminacije. Tu je taj respekt prema Rafi kod mnogih nestao.

Istorija pljuvacine prema Novaku je ogromna. Prosli forum sa temom posvecenom pljuvacini Novaka je sublimirao sve to. 

 

Link to comment
Share on other sites

@berti sta ti to naprica zivota ti?

Niko zivi ne pominje Novaka u svetskim medijima da je propustio AO vec pisu da je Nadal uzeo 22 GS, AO i RG. To sto ti zivis u nekom svom svijetu je okej ali ne moras sirit neku pricu koja uopste nije potkrepljena. Zapad boli ona stvar sta je bilo prije 5 mjeseci, kod njih je sad i rezultat i to je to. Da li se Novak pojavio, da li jeNadal igrao povrijedjen protiv Wavrinke na AO kad je Waw uzeo, dal je Novak pustio Mareja nikog ne zanima, to su price upravo za ovakve platforme.

 

Vidi, mozes ti da pricas pricu ali Nadal se pljuje godinama ovdje a zasto? Pljuvao se i Federer ali cim nije bilo vise prijetnje od njega, te pljuvacinje su smanjile u velikom broju. E pa Nadal je tu, Nadal ima 22 GS i to je cinjenica. Mozes ga voljet ili ne, ali postovanje nije na odmet. To sto Novak nije u stanjuda dobije Medvedeva i da kompletira slem i da uzme 21 i zacementira svoj status GOAT nije Nadal kriv. Boli mene k... za komsiju i njegove probleme, tako boli k.... Nadala za muke Novaka oko AO i sto nece da se vakcinise, on se vakcinisao, ima svoju pricu i cao dovidjenja. Boli ga ona stvar oces mu ti to zamjerit ili ne, jednostavno vas navikao Novak da uvijek trazite odobrenje i podrsku drugih a istina jr da svakog boli ona stvar za tog drugog i sto prije skontate to, bice vam bolje u zivotu. Novak je godinama patio za odobrenje Zapada ito mu je najveca greska imada, trebao je da ih j... u zdrav mozak a postova je bi doslo. Jednostavno je htio da bude popularniji od Rafe i Rodzera a to je bilo nemoguce. Cak i Rafa ima problema kad igra sa Rodzerom jer je isti miljenik ali nikad ni A nije rekao a nas kukumacio na sva zvona.

 

Najgore nesto sto se desava u 21 vineku jeste sloboda govora jer svakva budaletina prica nesto i kao uhvate se za to. Svako je kriv i prije sudjenja, dokaza i cega god. Istina je nebitna, bitno je pljuvati i omalozabati jer mali ljudi lijece svoje komplekse, misle bice im bolje ako nesto napisu, okace a istinaje da su jadni,nebitni. Mogu samo da pljunu i Novaku iNadalu pod prozor jer obrni okreni, njihdvojica su istorija tenisa, istorija sporta i to je cinjenica

 

Edited by Miki28
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dakle, zakljucak je da Novakovo najurivanje kao psa sa AO apsolutno nije izazvalo nikakve reakcije u teniskim krugovima i da tenis generalno zabole stvar sto je mouda najveci ikada tako najuren. Odlicno. Doduse, tu su nasi mediji malo pricali o tome, ali sem njih nikoga nije bilo briga. Niko nikada nije govorio o tome da je ovo veliki udarac za tenis... I za izbacivanje sa US takodje.

Nadal se ranije vrlo retko pljuvao. Poštovala ga je vecina jer je imao korektne izjave. Cak i kada je drao Novaka. Posle ponasanja na AO se promenilo. Naravno da njega zabole zbog Novakovog glupiranja sa vakcinama, ali on je bio srecan zbog izbacivanja Novaka. 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 said:

E pa Nadal je tu, Nadal ima 22 GS i to je cinjenica. Mozes ga voljet ili ne, ali postovanje nije na odmet.

A onaj koji ima 20GS nije vredan postovanja? Njega treba pljuvati jer se hrani bezglutenskim namirnicama, grli drvece, meditira i zavlaci se po piramidama? 

1 hour ago, Miki28 said:

Najgore nesto sto se desava u 21 vineku jeste sloboda govora jer svakva budaletina prica nesto i kao uhvate se za to.

Jos gore od toga je sto ta budaletina nije svesna toga da je budaletina. 

 

1 hour ago, Miki28 said:

Istina (o razlozima Novakovog deportovanja iz Australije) je nebitna, bitno je pljuvati i omalozabati jer mali ljudi lijece svoje komplekse, misle bice im bolje ako nesto napisu, okace a istinaje da su jadni,nebitni

Dodala sam ovo boldovano, a sad otidji na temu Novak vs Stete pa pogledaj koliko malih ljudi je tamo lecilo svoje komplekse. 

Ova prica o Nadalu nije potekla iz Blica i srpskih medija niti ju je neko ovde na forumu izmislio u cemu je problem da se ovde pise o tome? Ako smo mogli Novakove QR kodove danima da analiziramo zasto ne mozemo par dana i Nadalovoj anesteziji da diskutujemo? 

Zasto odmah diskusiju treba usmeriti na omalovazavanje i vredjanje onih koji o ovome pisu? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@berti dakle, zakljucak je da ne citas i ne zn dal treba i dalje nastavljati.

Jel neko pise da je Novaku onemoguceno ucestvovanje na AO ili se prica da je Nadal uzeo AO i RG? Pricam o medijima na zapadu u ovom trenutku. 

 

Pljuvali su Nadala odje godinama i nemoj mi izigravat francusku sobaricu kad to nisi. Mani me te price i politicle korektnosti.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Милица said:

A onaj koji ima 20GS nije vredan postovanja? Njega treba pljuvati jer se hrani bezglutenskim namirnicama, grli drvece, meditira i zavlaci se po piramidama? 

 

Ne ponasaj se kao uvrijedjena mlada. Svaka reakcija ima kontra-reakciju. Mislis da ce ljudi cutati na pljuvanje Federera i Nadala dovijeka? Pretjerali ste. Pokazite postovanje da bi dobili postovanje. Novak mozda jeste bijesan ali moze biti samo na sebe jer je propustio milion prilika. Nisam mu ja, ni neki Nadalov ili Federerov navijac krivi sto nije u stanju da dobije Cilica, da dobije Mareja, da dobije Medvedeva u najbitnijem mecu zivota. Lijecite frustracije na pravom mjestu.

1 hour ago, Милица said:

Jos gore od toga je sto ta budaletina nije svesna toga da je budaletina. 

Vidis kako znas. Nemoj biti budaletina

1 hour ago, Милица said:

Dodala sam ovo boldovano, a sad otidji na temu Novak vs Stete pa pogledaj koliko malih ljudi je tamo lecilo svoje komplekse. 

Ova prica o Nadalu nije potekla iz Blica i srpskih medija niti ju je neko ovde na forumu izmislio u cemu je problem da se ovde pise o tome? Ako smo mogli Novakove QR kodove danima da analiziramo zasto ne mozemo par dana i Nadalovoj anesteziji da diskutujemo? 

Zasto odmah diskusiju treba usmeriti na omalovazavanje i vredjanje onih koji o ovome pisu? 

Ne zanima me Novak vs State, ja sam tad rekao svoje. Proslo je 5 mjeseci od tada. 

Jel tebi ovo djeluje kao diskusija ili neciji licni pokusaj da zadovolji svoje komplekse jer je neuspjesan u zivotu, zavidan pa ajde stancujemo postove o Nadalu. Meni je to jadno ali okej, postujem tudje misljenje.

 

Do tada. Rafael Nadal osvajac 22 GS i to je to.

 

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Miki28 said:

Jel tebi ovo djeluje kao diskusija ili neciji licni pokusaj da zadovolji svoje komplekse jer je neuspjesan u zivotu, zavidan pa ajde stancujemo postove o Nadalu. Meni je to jadno ali okej, postujem tudje misljenje.

A ti si uspesan u zivotu i znas sve ovde na forumu koji to nisu :lol_2:

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Dracarys said:

Što se tiče Nadalovog dopinga, nikad neću zaboraviti jedan komentar na tviteru u kom je rečeno da Rafa ne želi da ima decu sve dok se ne očisti skroz od dopinga zbog kasnijih mogućih problema.

 

Ne razumem se toliko u medicinu i ovo su ozbiljne optužbe. Mišljenja sam da i ako se jeste dopingovao, to se neće otkriti, jer je tenis ipak suviše veliki sport.

 

 

Agasi je sam ispricao da su ga bili uhvatili pa se to nesto zataskalo - ali rekao je kasnije, ja mislim da se sve sazna kad tad 

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, delgado said:

Traume kakve se retko vidjaju

 

 Nadam se da ce se Rafa oporaviti sto vise i nastaviti da terorise navijace laznog astmaticara i SNS mafijaskog tenisera 

 

 Jebi Rafajloooo

 

Druže, pored ovog, ti napišeš lažnog :lol_2:

 

Ovo je dragocenije od svih 14 RG :classic_laugh:

 

Očekujem posle Vimbldona invalidska kolica.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Miki28 said:

@berti dakle, zakljucak je da ne citas i ne zn dal treba i dalje nastavljati.

Jel neko pise da je Novaku onemoguceno ucestvovanje na AO ili se prica da je Nadal uzeo AO i RG? Pricam o medijima na zapadu u ovom trenutku. 

 

Pljuvali su Nadala odje godinama i nemoj mi izigravat francusku sobaricu kad to nisi. Mani me te price i politicle korektnosti.

Pa pise se, malcice, ali pise se. I ne pisu o tome Vucicevic i Maric vec neki na zapadu. Ne u glavnim medijima, ali se cuju glasovi. Vidi, molim te, nekome je cudno sto igrac pre turnira kuka da je gotov i jedva hoda, na turniru trci kao gepard uz koktel nekakvih breaking bad proizvoda i osvoji turnir, a vec sutradan na štakama. Valjda nista cudno ali zato je neverovatno i krajnje sumnjivo to sto Novak zbog nacina ishrane ovoliko dugo traje.

Nadal.najvise cackaju oko tog dopinga, mnogo vise od ostalih. Zasto? Zavide mu na uspehu, mrze ga...

Kod nas ga ne vole jer je Novakov rival i jer je boo presrecan zbog Novakov izbacivanja sa AO. A da mu neko ovde zavidi...Zavideti na necijem uspehu ko ne zivi ovde je bezveze. Zavidi se nekom ko je tu pored nas, neko ko bi bio glavni junak Duškove Sta bi dao da si na mom mjestu. Zavidi se nekom ko je iskocio iz naseg blata, a to je Novak. Svi vi... A ko ste to vi? Pa samozvani poreski inspektori, analiticari istorijskih zbivanja, lovci na troprstase, navijaci bgd blizanaca koji mu zameraju sto je igrao za jedne i sto navija za druge, raznorazni Videnovici koje iritira sto je neko odavde iskocio i sto odavde ne isplivava samo sljam, strucnjaci za kovid, grafolozi... Navijaci Rafe, Feda... Ok, ima i njih i njima svaka cast

Ima Rafa 2 slema vise. I? To znaci da je veci igrac od Novaka? Ako su samo slemovi bitni, cemu onda sve ostalo.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Милица said:

Ova prica o Nadalu nije potekla iz Blica i srpskih medija niti ju je neko ovde na forumu izmislio u cemu je problem da se ovde pise o tome? Ako smo mogli Novakove QR kodove danima da analiziramo zasto ne mozemo par dana i Nadalovoj anesteziji da diskutujemo? 

Zasto odmah diskusiju treba usmeriti na omalovazavanje i vredjanje onih koji o ovome pisu? 

 

Daleko bilo da je diskusija problem ali kada tema/vest koja je legit i o kojoj se moze/treba diskutovati bude zatrapna sa 100 drugi splacina, onda dobijes to sto dobijes.

Da ovaj pdf nije maltretiran od jedne osobe u prethodna 3 meseca sa doping postovima koji su izmedju 5 i 10 godina bajati i sa svakakvim militantskim glupostima sa tvitera onda u trenutku kada bi se okacila legit vest da francuski biciklisti nisu srecni/osudjuju sto Nadal igra pod painkilerima/injekcijama e tada bi se razvila i ta diskusija na tu temu.

Neko bi onda okacio izjavu francuskog kosarkasa sto odgovara biciklistima kako nisu u pravu; neko bi rekao da to sto Nadal radi, iako je dozvoljeno, nije moralno i da i u tenisu treba zabraniti; neko bi napisao kako Nadal ima redak sindrom a ne povredu i kako to nije isto jer njegovo stanje ne zavisi od toga da li se takmici ili ne; neko bi onda okacio Cicipasovu izjavu kako je i on igrao pod painkilerima; neko bi rekao da gotovo svi sportisti igraju pod nekakvim painkilerima a da je Nadal otisao u ekstrem za vreme RG i da tu dolazimo do granice moralnog... i tako dalje, svasta bismo saznali u toj hipotetickoj diskusiji. Ipak, na ovom mestu, do toga skoro nece doci tako da business as usual... copy/paste svake splacine od tviter placenika kojima je posao da izbacuju svakakva sranja na dnevnom nivou pa kada se desi da iskoci i neka legit vest ona ce biti izignorisana dok kada se, s vremena na vreme, pojavi neki delgado da kaze kako floodovanje foruma raznim sranjima nije bas zdravo ponasanje onda ce opet biti kUKu LelE nADaLovI FaNOvi nAS vREdJajU i OMaloVaZAvaJu.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ovo sto se pise o Nadalu, kako na ovom forumu, tako i po svetu, je velika nula naspram bljuvotina koje su se pisale o Novaku samo povodom desavanja na AO. Kakve su se tek tada kacile bljuvotine, kakvi strucnjaci se sve javljali, kakvi epiteti su se tada stavljali uz Novaka. Tada se uopste nije sumnjalo u nesto, Novaku su drustvene mreze presudile. Kod onih kao umerenijih je preovladao stav "sam pao, sam se ubio".

Za Rafu nema dokaza. Samo sumnja da se moze čas gotov, čas gepard, čas štake, čas gladijator... Sada, sto je nekome ta sumnja neopravdan napad na lik i delo, a žuljevi, sočiva i problemi sa disanjem i glutenom, kao i zdrav zivot kao kvalifikacija za dugotrajnost u tenisu, foliranje i sta sve vec, onda jbg...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, berti said:

Ovo sto se pise o Nadalu, kako na ovom forumu, tako i po svetu, je velika nula naspram bljuvotina koje su se pisale o Novaku samo povodom desavanja na AO. Kakve su se tek tada kacile bljuvotine, kakvi strucnjaci se sve javljali, kakvi epiteti su se tada stavljali uz Novaka. Tada se uopste nije sumnjalo u nesto, Novaku su drustvene mreze presudile. Kod onih kao umerenijih je preovladao stav "sam pao, sam se ubio".

Za Rafu nema dokaza. Samo sumnja da se moze čas gotov, čas gepard, čas štake, čas gladijator... Sada, sto je nekome ta sumnja neopravdan napad na lik i delo, a žuljevi, sočiva i problemi sa disanjem i glutenom, kao i zdrav zivot kao kvalifikacija za dugotrajnost u tenisu, foliranje i sta sve vec, onda jbg...

 

 

my2c i zavrsavam :)

Ako ces iskreno, pisao sam ovo vec nekoliko puta, teniseri su za mene ubedljivo najveci mrsomudi od svih sportista i treba ih kecati apsolutno i u svakoj prilici... od #1 pa do tamo nekog #2000 ili koliko ih vec ima.

Na svetske medije ne mozemo uticati i tako je kako je, jbg... milion stvari je igralo ulogu ali trenutak probijanja u vrh i finasije, kao sto to obicno i biva, su sigurno najbitnije. Uostalom, na samom pocetku si imao i Nadala u situaciji u kojoj se i Novak nasao (ceo taj Satrije, koji ga sad obozava, mu je zvizdao daleko vise nego Novaku).

2005. je napravljena podela i kreirano veliko rivalstvo koje je, do tog trenutka, falilo tenisu i koje ce biti mnogo isplativo za sve. Sve se poklopilo i u narednih 10 godina, sve je bilo spremno da se podeli jedno 35+ slemova i mnogo stotina miliona $ izmedju glavnih aktera i da se to rivalstvo oznaci kao nesto najvece u sportu generalno i nesto nedostizno.

Tu onda dolazi Novak koji krece da kvari srecu svima, dok je bio levo smetalo i #3 to je OK, jer nije lose da je on taj koji ce da pokupi mrvice sto ostane iza Fedala ali kada je poceo da preti da preuzme primat, sasvim je logicno da naleti na otpor sa svih strana. I da, to nikada nije bio otpor zato sto je zavera Zapada protiv Srbina/Srbije ili bilo sta slicno, vec iskljucivo zbog toga sto ukoliko taj #3 krene da vodi kolo to ce uticati na projektovane finansije a to se nikome ne svidja, simple as that.

Ali da ne duzim pricu o tome, kao sto rekoh, na svetske medije se ne moze uticati sta ce da pisu i ko ce im biti ljubimac a ko bad guy dok ovaj forum ipak i moze da ima nekog reda. Nebitno o kom se teniseru radi, jer moj dan (a verujem i dan vecine ljudi ovde) apsolutno nece biti nista bolji/losiji srecniji/tuzniji ukoliko Djokovic/Nadal/Federer/Zverev/itd pobedi ili izgubi ali poenta je da, IMO, nije normalno da u trenutku kada se igraju i komentarisu mecevi na GS-u mi na forumu imamo postove iz kategorije 

 

Quote

malo podsecanje (2011) :

https://www.theguardian.com/sport/2011/oct/13/rafael-nadal-uk-tax-queens

 

Rafael Nadal says UK tax demands put him off appearing at Queen's

 

Nadal explains decision to pull out of Aegon Championships
'In the UK you have a big regime for tax ... this is very difficult'

 

 

The world No2, Rafael Nadal, will not play at next year's Aegon Championships at Queen's Club, his traditional warm-up event before Wimbledon, due to the UK's tax demands.

Nadal, who won the tournament in 2008, will instead compete in the Gerry Weber Open at Halle in Germany, where he will receive a reported £750,000. However, he insisted that the appearance fee was not behind his decision, which was instead forced by British tax laws, which oblige foreign athletes to pay tax on their worldwide endorsements.

 

Nadal told the Times: "I like to play in all the tournaments where they really want me. It is good for tennis. There is a big change in Halle, they have wanted me to be there for the last few years but I really wanted to play in Queen's.

"The truth is, in the UK you have a big regime for tax, it's not about the money for playing. They [HMRC] take from the sponsors, from Babolat, from Nike and from my watches. This is very difficult. I am playing in the UK and losing money. I did a lot more for the last four years, but it is more and more difficult to play in the UK."

 

i da je srece da se takvi postovi mogu izbrojati na prste jedne ruke pa mozes i da ih ignorises nego je velika sansa da te skoro svaki dan doceka bar jedan takav throwback upis totalno random, nevezan za bilo kakvu diskusiju u tom trenutku. Ukoliko svi cutimo i plusicarimo random fun fact-e iz tviter kuhinje, sve je kul i na forumu vlada djokoidila ali ukoliko se neko zajebe pa skrene paznju da to sto se kaci i nije bas normalno, onda eto nama "a sta ste vi to nama radili sa QR kodom" frke.

To je cela poenta, da se malo vise obrati paznja na uzrok a ne na posledicu.

 

 

Edited by Darth Steva
  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ma, o svemu moze da se prica samo tesko sa ostrascenim ljudima.

A takvi se mnooogo projektuju kroz poznate licnosti I njihove (ne)uspehe.

 

Pa tako I pozrtvovani obozavaoci Novaka, sve se ustostruci I njegovi kvaliteti a I mane njegovih konkurenata.

Federer I Nadal su zlo (malo su sisli sa Federera otkad se skoro pa penzionisao), Cicipas p*cka, ostali goveda itd.

 

Ja na inostranim kanalima nista ruzno o Novaku nisam cula a ostala laprdanja ponekih tenisera, trenera, novinara se ne moze podvesti pod 

'svi'. Ne zaboravimo da je I srpska javnost ismejavala Novaka obilato dok nije poceo da osvaja GSove, sad se maltene takmice isti ti 

ko ce vise da okiva u zvezde Novaka I ispljuje sve ostale tenisere.

 

Al, ljudi, jbg. ima nas razni'..

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...