Jump to content

Opozicija u Srbiji - istine, zablude, bojkot i trojanski konji...


Eddard

Bojkot izbora-da ili ne?  

146 members have voted

  1. 1. Da li ste za bojkot izbora koji će se održati sledeće godine?

    • Da
      73
    • Ne
      42
    • Ne znam
      14
    • Ne zanima me
      15
    • Ne želim da odgovorim
      2


Recommended Posts

45 minutes ago, Kinik said:

 

 

 

 'primarnog greha' i dzaba je kasnije cupati ono malo politicke kose sto ti je preostalo. 

 

...

Kinice,opozicija ne mozepobediti posto celaima eventualno jedno glasilo i jednu televiziju gde se moze da kazem reklamirati.  Poenta tvoje price i svastopisa jeste da opozicija nema sta da ponudi, sto je totalnalaz i spinovanje. Ako uzmes vlastna jednu stranu i opoziciju na drugoj, siguran sam da opozicija ima mnogo toga vise da ponudi.

 

Opet si napisao dugacak tekst a nista nisi napisao Evo sadkao nece pasti opet na istu pricu, ali vole ovu vlast sa razlicitim pricamai floskulama. 

 

Tvoje floskule su neverovatne i nigde veze.  Generalno pises jedno te isto,ispisanu pricu od pozicije koju malo uvaljas  i to je to..Neverovatno providno,ako nije..onda ti je jednostavno dosadno i ne znas sta da pises, pa  ajde da malo flejmujem ljude..

 

Pisanje ti nemapoentu..sem ovi su losi,ne znaju nista,neceljudi opet njih itd...dobro da ne pocnes da pricas kao ovi..od 2000 do 2012 je nastala propast Srbije itd.. mozda ja gresim samo ili ti lose pises i ne znas da se izrazis..

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Pavaroti said:

... 

 

 

Ne znam zasto bi moralo da me zanima opozicijono glasilo? Ni 'drustvene mreze' ne pratim. Taman da su svi mediji njihovi - ne bih im dao glas.

Nije poenta mog svastopisa da opozicija nema sta da ponudi - to je politicka realnost koja je ocigledna. Ja tu ne mogu da im pomognem. Neka to ponude nekom drugom, meni sigurno ne treba.

 

Za opoziciju bi bilo mnogo bolje da je jasno rekla da hoce vlast jer:

a.

b.

c.

Ali ona ne sme ni da pisne o tome, vec se poziva na neke isprazne govorancije.

 

Tzv. 'ugovor sa narodom'!

:ajme:

Kao gazda Jezda & Dafina - 'narode moj / pilici moji'.

Niko opoziciji ne brani da iznese svoj stav (i o tome sam pisao).

 

No ti si navalio da pisem kako bi ti voleo. Zalim - to je iskljuceno.

 

Ako ti se moje floskule ne dopadaju, budi siguran da mi se tvoje floskule, takodje - nimalo ne dopadaju.

Opozicija je vec smorila s njima, a pristalice sa stalnim ponavljanjem.

Zasto bi ti to smatrao za flejmovanje? Znaci moze se u beskraj drndati sprocut vlasti, a kad se opljune kilava opozicija - onda je to flejmovanje?

:classic_cool:

Bolje bi bilo da jasno kazes - terajte Kinika odavde, upropasti pisanije protiv vlasti!

 

Ja odlicno znam sta hocu da kazem i pazim kako se izrazavam, no ako bas hoces - ne pada mi na pamet da dam glas luzercinama koji nista nisu uradili od 2000. g.

I sta je tu uopste tako strasno - pa to je samo jedan glas!

Kao i tvoj.

:smiley2:

 

...

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, zoran59 said:

 

Postoji velika razlika. Za svih ovih decenija u USA, nisam osetio ko je ne vlasti. Politika je uglavnom show na TV, a posao se odvija normalno. Nikada me niko prilikom zaposljavanja nije pitao za politicko opredeljenje.

To je bitno drugacije nego kad ti posao zavisi od rezultata izbora.

Voleo bih da ovaj USA nacin zivota dodje i u Srbiju, ali sam uveren da to necu doziveti...

 

Ok, ali to o cemu ti pricas je vec neka druga stvar. Ja sam se referisao na kvalitet kandidata/politicara...

Link to comment
Share on other sites

Jbg, baš se trudim da razumem vaše pisanje, ali mi ne ide. Ljudi po prirodi imaju tendenciju da pridružuju nepoznate situacije poznatim, da generalizuju, stereotipiziraju i "stavljaju stvari u fijočice" - to je prirodno i odlika je inteligencije, Ipak, nema kupanja u istoj vodi, vreme danas je potpuno drugačije od vremena iz 2000 ili, čak, 2012te. Ne sumnjam da će se karte uskoro ponovo promešati, e sad slažem se da to uskoro može da bude godinu dana, ali i pet godina... Podržite samo ono za šta verujete da će biti najkorisnije vašoj ćerci/deci, šta god to bilo i, siguran sam, nećete pogrešiti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, freethrow said:

... podržite samo ono za šta verujete da će biti najkorisnije vašoj ćerci/deci, šta god to bilo i, siguran sam, nećete pogrešiti...

 

Malo crnog humora.

:classic_huh:

 

Kardelj (Bevc): 'mi ne mozemo traziti od danasnjih generacija da se odreknu svog zivota u ime buducih generacija'.

 

...

Link to comment
Share on other sites

Sve dok poštar nosi peMzijice po dorćolima, nema zime za Megatrend United. Nema te pećine koja je dovoljno neudobna za ljude kojima su narandzasti klovn i njegov klon u Srbiji, ideal svega, i koji ismevaju čitave narode, samo zbog toga što su se našli na pogrešnoj strani geografske karte, iscrtane po željama najveće djubradi koja je hodala Zemljom.

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, GlennGould said:

Sve sam eto pročitao i još uvek osim “on mora pasti” ništa mi nije ponuđeno kao odgovor na pitanje: Šta to odgovara na ime opozicija?

 

Što se programa tiče - ja bih skenirao vođin pa udario kontru. No, čini mi se da je to neizvodljivo iz dva razloga. Prvi, AV je bukvalno sve pokrio & Drugi, “opozicija” je nedorasla. 

 

 

 

jasno, pa to i ja vrlo cesto napisem, ali zvuci antikorektno

jer imas situaciju gde je sve nebitno i stranke i predvodnici i programi kao i njihova uverenja - bitno je samo srusiti ove.

 

Ali za to su potrebni ljudi koji nece mnogo da dvoume i koji ce biti svi zajedno u istoj koloni, a ne ovo, gde dvoje premisljaju ko ce da smeni ava posle ava, drugi dvoje apstiniraju jer im niko ne odgovara a ostatak je totalno nezainteresovan za revoluciju, svejedno im

je jer im je sa svima na vlasti bez obzira na ime i prezime diktatora - isto...znaju da su privilegije uvek na strani pobednika a oni ne zele da se guraju u te redove...To opozicija ne ume da privuce i zato se cini da je sadasnja opozicija po ukusu Vucicu a ne po meri normalnog glasaca.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Belgrade said:

 

Kad smo kod amerika... gradjani USA na poslednjim predsednickim izborima birali izmedju jednog Trampa i jedne Hilari a ovde se trazi i ocekuje, pogotovo ( da ne kazem jedino) od opozicionih kandidata, da budu, u najmanju ruku, sveci i djeve Marije...  a nasuprot njih sodoma i gomora, u svom izvornom obliku. :boze-ih-sakloni-kakva-logika-i-argumenti:

 

mozda zbog toga sto samo sveci i bozanska bica mogu protiv sodome i gomore

 

ali ne verujem. Moze i neko normalan.

Odmah se setim naravno Zorana Djindjica, niko normalniji od njega, ali jako tesko to ide i sa normalnima,

zamisli tek sa ovima koji su vec jednom unistili DS, prepustili vlast vucicu i sada se bude, zapravo godinama se bude i ukazuju na sodomu i gomoru hoce da je sruse...ali jos ne znaju kako. Godinama znaci. E to nije normalno.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Mama_mia said:

 

mozda zbog toga sto samo sveci i bozanska bica mogu protiv sodome i gomore

 

ali ne verujem. Moze i neko normalan.

Odmah se setim naravno Zorana Djindjica, niko normalniji od njega, ali jako tesko to ide i sa normalnima,

zamisli tek sa ovima koji su vec jednom unistili DS, prepustili vlast vucicu i sada se bude, zapravo godinama se bude i ukazuju na sodomu i gomoru hoce da je sruse...ali jos ne znaju kako. Godinama znaci. E to nije normalno.

 

Samo za zapisnik,i ako nisam glasač DS...u današnjoj stranci, gotovo da i nema pojedinaca koji su prodali veru za večeru . Nisu zbog toga više/manje vredni, ali to je jednostavno tako.

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Zvezdarac said:

pa ajde objasni sta si mislila za policajce.Naravno da ima onih koji nisu za Vucica i sta sa tim?oni ce preci na drugu stranu tek kada im budu glave u torbi kao 5.10

 

Tražiš od mene javno imena i pozicije gde ljudi rade, da napišem ko su, ovako javno?  Ne mislim na one momke u kordonima, da li je ovo ok odgovor? 

Link to comment
Share on other sites

Imamo vrlo lep i poucan primer kako to uraditi - i to od nase "slovenske brace" : Poljake! Ako Srbija vec hoce da se ugleda na nekog od "brace Slovena" - neka se ugleda na Poljake. Poljska je danas po svim normama "zapadna zemlja" osim sto je geografski na istoku Evrope.

Sta bi trebalo da se uradi u Srbiji? 

Zvuci vec kao izlizana fraza, ali zaista je bitno kao temelj postaviti demokratske vrednosti, ljudska prava, individualizam (nasuprot kolektivizmu) kao osnovne vrednosti drustva. Zatim, kao standard neki minimum moralnih i etickih vrednosti.

Etika: pa recimo da svest obicnih ljudi bude na tom nivou da se ima osecaj zgrazavanja nad zlocinima - bez obzira ko ih pocinio. Da se na pomen zlocina koje su " nasi" pocinili ni ide odmah na "udarac po cevanicama" u stilu " a sta su oni nama radili"!!! A i na ovom forumu vidimo kako to tesko ide. Na forumu koji okuplja obrazovaniji deo populacije - a sta tek ocekivati od onih nepismenih i polupismenih???

Moral: pa recimo preletanje iz jedne stranke u drugu bi za javno mnjenje trebalo da bude apsolutmo neprihvatljivo, izraz jednog krajnjeg nemorala! Jer, na Zapadu se to vrlo retko desava, pogotovu kod visokih funkcionera stranaka, i to i kad se desi rezultat je nekog dubokog preloma  u glavi tog lika, dugogodisnje nedoumice i razmisljanja. U Srbiji je to normalno.

To su recimo neki standardi formirani tamo, neka nepisana pravila koja vaze u praksi. 

Eto to bi bilo za pocetak. Kako to postici? Pa treba nekako formirati kriticnu masu ljudi koja ce razmisljati na taj nacin. Dok mi sada imamo sistem u kome mulj isplivava na povrsinu. Zato mnogi od nas na forumu smatramo da puka promena vlasti nece dovesti do zeljenih rezultata. Mozemo mi promeniti i jos deset vlada u narednih deset godina - vrticemo se u krug! Mora doci do promene svesti u glavama obicnih ljudi. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Darth Bane said:

Imamo vrlo lep i poucan primer kako to uraditi - i to od nase "slovenske brace" : Poljake! Ako Srbija vec hoce da se ugleda na nekog od "brace Slovena" - neka se ugleda na Poljake. Poljska je danas po svim normama "zapadna zemlja" osim sto je geografski na istoku Evrope.

Sta bi trebalo da se uradi u Srbiji? 

Zvuci vec kao izlizana fraza, ali zaista je bitno kao temelj postaviti demokratske vrednosti, ljudska prava, individualizam (nasuprot kolektivizmu) kao osnovne vrednosti drustva. Zatim, kao standard neki minimum moralnih i etickih vrednosti.

Etika: pa recimo da svest obicnih ljudi bude na tom nivou da se ima osecaj zgrazavanja nad zlocinima - bez obzira ko ih pocinio. Da se na pomen zlocina koje su " nasi" pocinili ni ide odmah na "udarac po cevanicama" u stilu " a sta su oni nama radili"!!! A i na ovom forumu vidimo kako to tesko ide. Na forumu koji okuplja obrazovaniji deo populacije - a sta tek ocekivati od onih nepismenih i polupismenih???

Moral: pa recimo preletanje iz jedne stranke u drugu bi za javno mnjenje trebalo da bude apsolutmo neprihvatljivo, izraz jednog krajnjeg nemorala! Jer, na Zapadu se to vrlo retko desava, pogotovu kod visokih funkcionera stranaka, i to i kad se desi rezultat je nekog dubokog preloma  u glavi tog lika, dugogodisnje nedoumice i razmisljanja. U Srbiji je to normalno.

To su recimo neki standardi formirani tamo, neka nepisana pravila koja vaze u praksi. 

Eto to bi bilo za pocetak. Kako to postici? Pa treba nekako formirati kriticnu masu ljudi koja ce razmisljati na taj nacin. Dok mi sada imamo sistem u kome mulj isplivava na povrsinu. Zato mnogi od nas na forumu smatramo da puka promena vlasti nece dovesti do zeljenih rezultata. Mozemo mi promeniti i jos deset vlada u narednih deset godina - vrticemo se u krug! Mora doci do promene svesti u glavama obicnih ljudi. 

 

Uz dužno poštovanje, bio si na pogrešnom mestu (gde god da je to) za prave informacije o današnjoj Poljskoj. Obaška što današnja, ili bilo koja Poljska, nema nikakve hebene veze sa Srbistanom i paklu u kome žive svi gradjani Srbije sa IQ većim od 26.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Devojka Luke Razića said:

 

Tražiš od mene javno imena i pozicije gde ljudi rade, da napišem ko su, ovako javno?  Ne mislim na one momke u kordonima, da li je ovo ok odgovor? 

Ma ne trazim ja nikakva imena itd...nego kakve to veze ima sa skidanjem AV dali su neki policajci za njega ili nisu...naravno da ima onih koji nisu a ima onih koji jesu kao i u vojsci,kod vatrogasaca itd u tim sluzbama je 95% profesionalaca koji tu rade i pre AV.ovde pricamo kao da AV ima 90 % na izborima pa velikog li cuda da ima nekog ko je protiv njega...kakve to veze ima sa bilo cim?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Zvezdarac said:

nego kakve to veze ima sa skidanjem AV dali su neki policajci za njega ili nisu.

 

Ima veze, a da detaljišem neću,..očigledno je da se krećemo u različitim krugovima ljudi i da ne znaš šta sve može da se čuje po slavama-ako ideš na njih...

 

Stvarno ne mogu da objasnim, već sam spomenula Koferčeta...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Devojka Luke Razića said:

 

Ima veze, a da detaljišem neću,..očigledno je da se krećemo u različitim krugovima ljudi i da ne znaš šta sve može da se čuje po slavama-ako ideš na njih...

 

Stvarno ne mogu da objasnim, već sam spomenula Koferčeta...

Da da te price po slavama i kafanama se obicno potvrde kao tacne...nemoj da pominjes onda neke teme ako neces do kraja da pricas o tome...znas ovaj forum sluzi za razmenu misljenja pa makar bila i razlicita...ovo ti je ko zna koji put da nesto pomenes i kao necu ja vise o tome

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Zvezdarac said:

Da da te price po slavama i kafanama se obicno potvrde kao tacne...nemoj da pominjes onda neke teme ako neces do kraja da pricas o tome...znas ovaj forum sluzi za razmenu misljenja pa makar bila i razlicita..

 

Tačna je priča 100 posto jer poznajem čoveka godinama.. Neću ništa više da spominjem..očigledno je da se ne razumemo...

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

On 8/3/2019 at 11:27 PM, GlennGould said:

 

@goldberg

Ništa emocije - surova cost/benefit analiza. A za ono drugo - Srbi vole rad, red & disciplinu kada postoji sistem u kojem nemaju izbora, te im isti ne bih dopustio.  

 

 

Pa surova cost/benefit analiza pokazuje da je dobro sto je od 2000. na vlasti bio DOS, a ne Slobodan Milosevic. Takodje, ista metoda pokazuje da je pod sadasnjim vodjstvom nemoguc napredak ni u onome sto je osnovno za uredjena demokratska drustva. Tacno je, nije ni opozicija tu mnogo bolja, ali je heterogenija i ne postoji opasnost od razvijanja novog kulta licnosti u ovoj meri.

 

Postoje razlozi zasto bi nekome odgovaralo da SNS klika ostane na vlasti dok im predsednik ne umre ili dok se drzava ne raspadne, ali, bojim se, nijedan nema polaziste u zelji da ovo drustvo napreduje. Neko ko podrzava SNS ili briga za ovo drustvo i ima sopstvenu racunicu u vladavini Sarumana i njegovih orkova ili prosto mrzi svoju okolinu pa je onda cak i dobro sto su Risticevic, Djukanovic, Martinovic, Orlic, Vacic, Dacic, Seselj, Vesic, Mali, Stefanovic, Selakovic bitan faktor u vlasti i oko nje.

 

Pomenuta je ovde i USA i Trump. Tamo svako moze da kaze bilo sta o Trumpu. Svako moze glasno da negoduje i proziva predsednika. Cak i dno drustva u svakom smislu ima prava da iskaze svoj stav.

 

Sada se oni koji se usude da kritikuju kliku na vlasti zbog moguceg priznanja Kosova nazivaju fasisti, a u isto vreme se Djilas i Jeremic prozivaju da su albanski lobisti od grupe huligana poslatih od strane SNS i njihovog predsednika. To samo govori da uopste nije bitno ni da li su ovi fasisti ni oni tajkuni, oni su fasisti i tajkuni jer su se usudili da udare na ono u sta ne sme da se dira - na vladara. Na istog koji jednog dana kaze da moramo da se menjamo ako hocemo u Evropu, a drugi dan lije suze jer su nas zlikovci bombardovali. A sve je to moguce u sistemu u kojem nije bitno da li je nebo plavo ili crveno, ako vladar kaze da je nebo crveno nebo ce biti crveno.

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Mama_mia said:

 

jasno, pa to i ja vrlo cesto napisem, ali zvuci antikorektno

jer imas situaciju gde je sve nebitno i stranke i predvodnici i programi kao i njihova uverenja - bitno je samo srusiti ove.

 

Ali za to su potrebni ljudi koji nece mnogo da dvoume i koji ce biti svi zajedno u istoj koloni, a ne ovo, gde dvoje premisljaju ko ce da smeni ava posle ava, drugi dvoje apstiniraju jer im niko ne odgovara a ostatak je totalno nezainteresovan za revoluciju, svejedno im

je jer im je sa svima na vlasti bez obzira na ime i prezime diktatora - isto...znaju da su privilegije uvek na strani pobednika a oni ne zele da se guraju u te redove...To opozicija ne ume da privuce i zato se cini da je sadasnja opozicija po ukusu Vucicu a ne po meri normalnog glasaca.

Bitan je ekonomski program Dveri dok ti drzavu vode kriminalci koji su isisali i sisaju miljiarde. Koji nacin razmisljanja je ovo 😭🤷‍♂️🤣

 

Ajde, koji bi tebe program oraspolozio?   Napisi da vidim, kako je losa opozicija kad lik proda Kopernikus za 180m i kupi 4-5 za to. Drzi sve TV i novine. Secas se predsednickih izbora i poslednjeg dana kako su bile obmotane. 

 

Sta si ti uradila konkretno. Koji su ovo postovi 😄🙃😂 ala Kinik i omladina SNS-a bi vam pozavidela.

 

Imas toliko afera izbacenih i to ti malo, se desilo nesto? Nije, sedis kuci? Sedis..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@goldberg

 

Ja zaista ne znam sa kojim delom mog posta polemišeš. Ne prepoznajem se ni u jednom delu onoga čemu repliciraš. 

 

DOS bolji od SM : da, ali nedovoljno

OPOZICIJA bilja od AV : da, ali nedovoljno

DOS bolji od OPOZICIJE ?

 

*Vi (ne zameri) se ovde rvete sa vetrrnjačama, još od bivšeg VoxPopuli-a. Niko, osim par trolova (pa ni oni) se ne zalaže, niti misli da je ovaj talog što je isplivao na vlas’ bolji od onog dela DOSa koji je bio odstreljen. Pa i sama DS (vidi pod Gligorov) je u začetku, kao i sve partije u Srbiji, nastala spojom dve nekompatibilne struje - jedna nacionalna/tradi/legalistička & druga evropska/progres/pragmatična (da šematizujemo). Ono jedino što želimo* (ponovo oprosti na pluralu) ukazati je da je ta bivša struja od prevrata da dana današnjeg, a bogami ako je sudeći po naznakama, pa i forumskim, sve minornija na sceni političkoj u ovom pretpolitičkom nacional-kolektivističkom društvu koje odgovara na ime Srbija. Kapiraš? 

Razumem ja tebe, ali se bojim da me ti baš onako obilaziš kao proverbijalna kiša Kragujevac. Ako već snivamo novi 5.X - ne bi trebalo isključiti mogućnost postavljanja pitanja: a šta će biti 6.X. Zar ne?

 

E to mi odgovori i iznesi argumentovanu pretpistavku. 

‘Vako, trošimo tastaturu...

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

...

 

4 hours ago, Pavaroti said:

... 

 

Posto si me spomenuo zajedno sa Mama_mia, pa da ti odgovorim u moje ime.

Ne vode meni 'kriminalci' drzavu - vode i tebi. Oko 'šišanja milijardi' necemo - to je rekla-kazala.

:wink2:

Ja ne pratim 'afere / partijske abrove'. Nema potrebe da me 'oraspolozi neki program'. Niti sam partijski vojnik, niti necija pristalica, niti imam nameru da nekog u nesto ubedjujem. 

Ja sam samo ... visegodisnji posmatrac. Dosta puta sam se ubedio da sam bio u pravu.

 

Oko 'Kopernikusa' si naseo (opet!:lol_2:) na opoziciJonu zvaku. Pogledaj malo i druge izvore.

 

>> ... https://www.anti.media/istrazivanja/dosije/sbb-od-kablovskog-operatera-do-finansijsko-politicke-paukove-mreze/

DOSIJE 05. dec 2018. / Slučaj Dragan Šolak, I deo
Od prodaje piratskih kaseta do medijsko-telekomunikacionog monopola na Zapadnom Balkanu
Istražio: Antidot tim

 

https://www.anti.media/istrazivanja/dosije/politicko-medijski-tragovi-balkanske-hobotnice/

DOSIJE 05. jun 2019. / Ekskluzivno: slučaj Dragan Šolak, II deo
Hardingov izveštaj srušio mit o Šolakovim "nezavisnim" medijima
Istražio: Antidot tim ... <<

 

Pre neki dan se predstavi ljubazni glasic, i kaze - mozda hocu da 'poboljsam paket?' Ja znam da dobija %, no bas nesto nisam bio raspolozen, pa kazem - mozda ... krajem godine. Gde glasic kaze da se ne snebivam, oni su uvek tu, na stam sam odgovorio - jao, u pravu ste, pre neki dan cujem busilice i lupnjavu, mislio sam da radite na poboljsanju mreze :classic_cool: (njihova je vazdusna!) - kad ono na metar od mojih vrata 'Telekom / mts izvodi opticku mrezu. Nacisto je uvenula.

Ja njihovu kvisko-tv ne gledam, dosta mi je neostaljinisticke indoktrinacije i ljigavih lazova. To sto je matori Soros umislio / zajunio da on treba da menja svet, zelim mu puno uspeha - no to je malo teze. Neka osnuje partiju i izadje na srpsko politicko trziste sa idejama. A to sto ameri gruraju svoju agendu - i to mi je jasno - oni hoce da pacifikuju shitholince ... i zarade pare.

:whistling:

 

Vidis, ja pratim svasta, pa me je jako tesko ubediti. 

Normalno da sedim - pa ja cenim svoj skromni mir, a sibadzije me ne interesuju. 

Sto bi se ti sekirao brinem li se ja oko 'predsednickih izbora & afera'? Evo, reci cu ti odmah - ne brinem.

 

A sto se tice 'partijskih omlatina', ne zavidim im - toga mi je citav zivot bio pun kufer. A kad ih pogledam po okolini (koje sam poznavao) to sve desperatno, utuceno - kao bivsi alkosi.

:smiley5:

Jedva docekao da me sve to 'partijasenje', pa zato ne podnosim 'nametanje, angazovanje, borbu u ime nekog trc-prc ... ili - 'svetle buducnosti'.

:classic_laugh:

Ja znam kakva je moja, a za tudju ne brinem - neka se sam (bez mene) potrudi.

 

...

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Devojka Luke Razića said:

 

Tačna je priča 100 posto jer poznajem čoveka godinama.. Neću ništa više da spominjem..očigledno je da se ne razumemo...

Ovo me podseca na pricu kada sam sedeo u nekom drustvu gde su me ubedjivali da je brat preuzeo vlasnistvo nad poznatim BG restoranom i svi su imali pouzdane info iz prve ruke,a ja igrom slucaja poznajem vlasnika i covek imao ozbiljnih poslovnih problema zbog te price(zvali klijenti pitali je istina,jel su se sada i kuvari promenili...)

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kinik said:

 

 

Oko 'šišanja milijardi' necemo - to je rekla-kazala.

:wink2:Ja ne pratim 'afere / partijske abrove'. 

>> ... https://www.anti.media/istrazivanja/dosije/sbb-od-kablovskog-operatera-do-finansijsko-politicke-paukove-mreze/

DOSIJE 05. dec 2018. / Slučaj Dragan Šolak, I deo
Od prodaje piratskih kaseta do medijsko-telekomunikacionog monopola na Zapadnom Balkanu
Istražio: Antidot tim

 

https://www.anti.media/istrazivanja/dosije/politicko-medijski-tragovi-balkanske-hobotnice/

DOSIJE 05. jun 2019. / Ekskluzivno: slučaj Dragan Šolak, II deo
Hardingov izveštaj srušio mit o Šolakovim "nezavisnim" medijima
Istražio: Antidot tim ... <<

 

. To sto je matori Soros umislio / zajunio da on treba da menja svet, zelim mu puno uspeha - no to je malo teze.

 

 

Antidot hahaha..Kad neko nema potpisan tekst ja ga ne citam. Vidim ove ''nezavisne novine'' i sve mi je jasno 🙂

 

Soros,nemamiljiardi ukradenih...sve mi je jasno ko si i na sta vuces. Prosto je i jednostavno,a ti nastavi da pises kako nisi i kakosve znas itd.. 🙂 E,al Antidot 🙂

 

Mislim, bude li tebe sramota nekad kad napises ovo? 🙂

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Pavaroti said:

 Koji nacin razmisljanja je ovo 😭🤷‍♂️🤣

 

Ajde, koji bi tebe program oraspolozio?   Napisi da vidim

 

Sta si ti uradila konkretno. Koji su ovo postovi 😄🙃😂

 

Imas toliko afera izbacenih i to ti malo, se desilo nesto? Nije, sedis kuci? Sedis..

 

:classic_unsure:

 

Da li si jako ljut dok pises postove? Mislim da ne bi trebalo da budes zainteresovan za moje

privatne vanforumske aktivnosti ako se sama ne izjasnim.

 

Nije ti prvi put da islednicko zapovednicki propitujes, niti je prvi put da ti na isto odgovaram.

 

 Sto se tice politike u srb zaista je komicno razmatrati sta bi mene oraspolozilo jer sam vec vise od milijardu puta napisala da obzirom da je moj kandidat ubijen - nista me ne bi oraspolozilo,

 

ako dozvolim - samo bi me razjarilo postojanje svih ostalih budaletina i njihove borbe oko parceta

minijaturnog politickog neba srb, koji se narasli kao kvasci i `prebitni` - sepure pod tim nebom.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mama_mia said:

 

:classic_unsure:

 

Da li si jako ljut dok pises postove? Mislim da ne bi trebalo da budes zainteresovan za moje

privatne vanforumske aktivnosti ako se sama ne izjasnim.

 

Nije ti prvi put da islednicko zapovednicki propitujes, niti je prvi put da ti na isto odgovaram.

 

 Sto se tice politike u srb zaista je komicno razmatrati sta bi mene oraspolozilo jer sam vec vise od milijardu puta napisala da obzirom da je moj kandidat ubijen - nista me ne bi oraspolozilo,

 

ako dozvolim - samo bi me razjarilo postojanje svih ostalih budaletina i njihove borbe oko parceta

minijaturnog politickog neba srb, koji se narasli kao kvasci i `prebitni` - sepure pod tim nebom.

 

 

Da mi je Evro za svakog ko ne glasa za sns i kome je jedinic politicar bio ZDJ.  Te dve stvari kad cujem..javlka mi se sumnja.  

 

Nisam ljut, daleko od toga. Samo vam sve smeta, ocigledno sve sem da psihopata ostane na vlasti. Ti cekas novog ZDJ, ruku na srce nikad nije imao 20% procenata, a koliko se ljudi sad kune u njega rekli bi da je imao 70%.  

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • Lobotomija changed the title to Opozicija u Srbiji - istine, zablude, bojkot i trojanski konji...
  • 40Wins featured and unfeatured this topic
  • 40Wins pinned and unpinned this topic
  • 40Wins locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...