Jump to content

Opozicija u Srbiji - istine, zablude, bojkot i trojanski konji...


Eddard

Bojkot izbora-da ili ne?  

146 members have voted

  1. 1. Da li ste za bojkot izbora koji će se održati sledeće godine?

    • Da
      73
    • Ne
      42
    • Ne znam
      14
    • Ne zanima me
      15
    • Ne želim da odgovorim
      2


Recommended Posts

Nisu obrazložili, doduše ja sam upao na pola konferencije pa možda nisam čuo. Ali evo vlast već odgovara pljuvačinom, izašla snaja od Kisićke da ih pljuje.

 

Jedino što je realno je da oni protestuju, pošto koliko znam neki od njih imaju dozvole ali da obični ljudi dođu teško. A i da nemaju dozvole teško da će režim smeti da hapsi nekog od njih.

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, JohnnyDragon said:

Odlično što ne pišeš više, jer mi je odurno da gledam, a kamoli komuniciram sa nekim ko lepi etikete ako se mu nije uz dlaku. 

Od takvih se najviše čuvam. 

Svi ste vi isti, i pussylipsovi i žuti, ali što te boli što je neko negde nešto uradio? 

 

2 hours ago, JohnnyDragon said:

Ja razumem da si ti žuti trol, kao što je ovaj mrav crni, ali ovo je takva zamena teza i zloupotreba, da nemam reči.

 

:ajme:

 

2 hours ago, JohnnyDragon said:

I nemam sta  da se pravdam, ima da prozivam žute koliko hoću, jer smatram da je to lažljiva lopovska bratija, isto ako ne i gore od Pussylipsa.

 

Nemoj vise da se pravdas, sve je u redu i sve je jasno.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, JohnnyDragon said:

Svi ste vi isti, i pussylipsovi i žuti, ali što te boli što je neko negde nešto uradio? 

Kvazipatriote koji seru da bi stali, to je meni, ma ni za ispod čizme. 

 

@Belgrade

 

Ova etiketa mu je još jača, evo još se smejem... mislio sam da to više ni SNS sekta ne koristi koliko je trulo... 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Klotzen said:

Ne znam kako zamišljaju taj miting da održe ali koliko god ljudi dođe biće interesantnije kako će režim odgovoriti.

 

Pozvali su građane da ostanu kod kuće. Ponovili su da ostanu kod kuće kako ne bi bilo hapšenja od strane policije- misli se na hapšenje građana+plaćanje visokih kazni.

 

Neče to biti nikakav miting. Samo će oni- poslanici i predsednici opozicionih političkih stranaka stajati na istom mestu gde su i držali KZŠ. Tamo će biti u 18.00.

 

*

 

A što se tiče seljaka..imam dva ujaka koji su seljaci. Jedan živi u jednom, drugi u drugom vojvođanskom selu. Obojica puno rade i rade i njihove porodice. Imaju velika imanja.

 

Njima nije važno kako ulice tamo izgledaju. Nije im to najvažnije u životu. 

 

Ne gledaju RTS. Imaju kablovsku i dobru net brzinu i informišu se preko internet portala N1- jer nemaju N1 na listi kanala.

 

I jedan i drugi ujak i njihove porodice nikada nisu, niti će glasati za sns.

 

Seljacima je važno koliko država daje novca za mehanizaciju..koliko novca dobijaju za pšenicu...i da ne nabrajam dalje..

 

U selima gde se gaje maline seljacima je važna otkupna cena maline i masovno je izvoze ( komšinica je u jednom selu blizu Arilja prestala sa malinama jer joj se ne isplati )..

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Klotzen said:

Pa mrav kaže da je njima bitno samo asfaltiranje ulice i da li imaju vodu. Tako da sam njemu odgovarao (post iznad mog) a ujedno i svakom drugom ko tako misli. Ja tvrdim da ovi u mom selu 90% zabole za asfalt i vodu.

Ne budi bukvalista. Onaj koji taj asfalt čeka 20 godina njemu je to vazno. Kao što je Čačak čekao 100 godina taj auto put. Država svake godine ima budzet za investicije, svake godine nekom nešto uradi što mu promeni život na bolje. To je prednost svake vlasti. 

 

Ovaj drugi deo posta je stara priča koja se vrti u krug. Pre 2012 nije bilo ozbiljnih medija kao sto su n1 nova danas i ono sto stalno pominjem elektronski mediji koji su doziveli ekspanziju. Kada kazem ozbiljni mediji mislim na finansije i domet. Ono sto je razlika danas jeste polarizovanje medija i uloga pinka i to sto AV ima neograniceno vreme. Ali to je njegov nacin, nisam siguran da to Tadic nije mogao. Kada je izbor gostiju u pitanju isto tako se moze primetiti da na n1 i nova prednost imaju opozicioni glumci, anakiticari i druge javne ličnosti. 

 

Mediji se mnogo menjaju, pravila nisu vise ista. Nekad kad se pojavis na tv cela rodbina to zna i to je prvorazredni dogadjaj. Bio si na tv. Danas snimis nesto live i sponzorises, vidi te 30 000 ljudi bez problema. Samo je pitanje mozes li sadrzajem da privuces paznju.

Link to comment
Share on other sites

Ma lupa gluposti . Stavlja = izmedju jednog kablovskog medija koji ima ogranicen domet i protiv koga vlast vodi najgoru kampanju i sa druge strane svih medija sa nacionalnom frekvencijom koji vrte sns 24/7 bez da se iole cuje drugacije misljenje. Da ne pricamo o lokalnim televizijama koji su komplet pod sns sapom.  To sto nema vlasti na n1 je zato sto ne zele da dodju i da odgovaraju na prava pitanja. To sto nema opozicije na  pinku, hepi, prvoj, o2 je zato to sekta ne dozvoljava drugacije misljenje.

 

Klasicna relativizacija, kazem ti, sveto sns trojstvo, Djilas tajkun, Bosko Ljoticevac i izvestaj Verice Barac....

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

@Vredni mrav

 

Naravno da je i Tadic to mogao da radi ali nije i zato je on pao a ovaj urnise drzavu ponasajuci se kao diktator. S druge strane reakcija zapada na tadicevu diktaturu bi bila znatno drugacija jer nije mogao da daje ustupke na kosovu pa nije imao sa cim da trguje sa evropom. Ovaj je spreman sve da uradi zarad ostanka na vlasti.

 

Vucic nije imao potrebe za N1 jer je gostovao bez problema na svim televizijama. Za ostslo ti je ras kass odgovorio.

Edited by Klotzen
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

E, a koje je trojstvo kada vas SPS lema 10god po ulicama Bg, pa 2000 i neke budu vlast sa DS i Ivica Prasić se ljubi za Tadijom, možda i opiče neki basket? 

 

Ljubi vas brat, koliko godinica imate, da se cimate za političare uopšte? 

Aj na Savu na gulaš, u prirodi 😉

Link to comment
Share on other sites

Aman ljudi, dva moderatora i nekoliko diskutanata trose bespotrebno vreme i energiju na jednog bota i jednog bot wannabea. 
 

Argumenti se iznose onda kada ih sagovornik pogleda i mozda uvazi a razgovor krene dalje. 
 

Ovako gde ti neko programiran ponavlja iz posta u post naucenu propagandu, to nit je razgovor niti diskusija. 
 

Jos jednom, nije mi jasno zasto je ovde botovanje dozvoljeno

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Kido from Junkovac said:

Aman ljudi, dva moderatora i nekoliko diskutanata trose bespotrebno vreme i energiju na jednog bota i jednog bot wannabea. 
 

Argumenti se iznose onda kada ih sagovornik pogleda i mozda uvazi a razgovor krene dalje. 
 

Ovako gde ti neko programiran ponavlja iz posta u post naucenu propagandu, to nit je razgovor niti diskusija. 
 

Jos jednom, nije mi jasno zasto je ovde botovanje dozvoljeno

Wanna be racionalan. 

Da si se naučio ponašanju, umesto što laješ, ne bi te jahali Dačić i Vučić, ali šta kuvaš to ćeš da pojedeš. 

Nije vam Vučić pao sa neba, vi ste istog mentalnog sklopa kada se bolje pogleda.Ko nije za vas/njih/nas taj je bit.. Pfff

Pa ne bi me Bog otac ubedio da nekom dam glas, a ne neko ko čvaka i lupa o ljudima gluposti na forumu 😂

Bot ne moram da budem, mogu da te kupim sa sve cipelama lipi moj. 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, ras kass said:

Ma lupa gluposti . Stavlja = izmedju jednog kablovskog medija koji ima ogranicen domet i protiv koga vlast vodi najgoru kampanju i sa druge strane svih medija sa nacionalnom frekvencijom koji vrte sns 24/7 bez da se iole cuje drugacije misljenje. Da ne pricamo o lokalnim televizijama koji su komplet pod sns sapom.  To sto nema vlasti na n1 je zato sto ne zele da dodju i da odgovaraju na prava pitanja. To sto nema opozicije na  pinku, hepi, prvoj, o2 je zato to sekta ne dozvoljava drugacije misljenje.

 

Klasicna relativizacija, kazem ti, sveto sns trojstvo, Djilas tajkun, Bosko Ljoticevac i izvestaj Verice Barac....

 

Nema znaka jednakosti uopste. Vlast šije opoziciju koliko hoćeš po pitanju prostora za oglašavanje. Od pamtiveka.

 

Ja sam samo rekao da je: 

 

N1, Nova, Danas, NIN, Nedeljnik, Vreme + net portali >>> Kopernikus, Pravda, Fokus radio

 

To što je Vučić gostovao na svakih par meseci na RTS ili B92, više je posledica toga što je SNS bio ozbiljna opoziciona partija, kakve danas nema ni u naznakama. 

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Vredni mrav said:

 

Nema znaka jednakosti uopste. Vlast šije opoziciju koliko hoćeš po pitanju prostora za oglašavanje. Od pamtiveka.

 

Ja sam samo rekao da je: 

 

N1, Nova, Danas, NIN, Nedeljnik, Vreme + net portali >>> Kopernikus, Pravda, Fokus radio

 

To što je Vučić gostovao na svakih par meseci na RTS ili B92, više je posledica toga što je SNS bio ozbiljna opoziciona partija, kakve danas nema ni u naznakama. 

 

Nije gostovao svakih par meseci, nego se radikali nisu skidali sa televizije. U svim emisijama su gostovali, njihovim miting prenosen , sve sa stiroporom i strajkom gladju.

 

Gde su nam te silne debatne emisije danas? Nema ih. Zasto? Jer vlast ne zeli a ni ne zna da vodi dijalog.

 

Evo Ceda, Canak, Seselj vise po medijima, verovatno zato sto su ozbiljna opozicija.

 

 

 

Edited by ras kass
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Da ne spamujemo tamo kod koronaša prebacujem ovde utiske o šerpa revoluciji.

 

Današnji odziv je bio još bolji kod mene. Opet ima nekih idiota koji kreću od 20h umesto 20:05 ali manje. Nažalost zbog tih u 20h je znatno manje tapšača tako da su medicinari zakinuti. Danas smo imali i petarde na raspolaganju tako da je bila novogodišnja atmosfera u mom kraju. A ujedno i dobar alibi zašto svaka poštena kuća mora uvek da ima par petardi 🙂

Link to comment
Share on other sites

Tamo negde 2013. dok jos nije izasao iz DS-a.

 

Quote

 

Tadić: Moguća koalicija sa SNS ako DS poveća rejting

Počasni predsednik DS Boris Tadić nije isključio mogućnost koalicije demokrata sa SNS, ali je kazao da pre toga DS mora da poveća rejting.

 

 

 

Inace izgleda da je Dr Nestorovic ubaceni element opozicije u redove SNS-a:lol_2:

https://www.istinomer.rs/akter/branimir-nestorovic/

 

Quote

 

Bio je, dodaje, pomoćnik ministra obrazovanja “u vreme ozloglašenog Miloševića”. Kaže da je bio član Srpskog pokreta obnove i Demokratske stranke. 

“Učestvovao sam na demonstracijama protiv Miloševića godinama, pošto sam bio član SPO-a, pošto su meni te monarhističke ideje bile bliske. Bio sam dosta mlađi… Kad su mi ponudili rekao sam da ne dolazim, ali su mi onda ponudili da zaista nešto radim. U pitanju je bila reforma visokog školstva. Mnogo mi je žao što je to propalo, jer sam baš priličan trud uložio. I mislim da bi to funkcionisalo. Posle Petog oktobra sam dobio, kako se to kaže, poziv koji se ne odbija, da se učlanim u Demokratsku stranku. I onako, malo na silu su me učlanili. Nisam baš bio voljan, a onda ustane jedan čovek i kaže: ‘Gde njega primate, on je bio u SPO-u?’. Jer u to vreme biti u SPS-u pa preći u DS je bilo normalno, ali biti u SPO-u pa preći u DS… Tada su bili kao ‘Partizan’ i ‘Zvezda’. A sad su već stranke izmešane, sad se više ne zna ko je ko. Ima svega i svačega u svim strankama. Ja sam tu svoju lekciju naučio da ne treba da se bavim time, jer sam izgubio skoro godinu dana na posao koji je na kraju propao. I onda sam video da treba da radim ono što najbolje radim.”
(TV Marš, 7. 12. 2019. godine)

Smatra da politika „strašno oduzima energiju“ i da je po svojoj definiciji „kratkoročna ljudska delatnost“. 

“Nisam ni za jednu ni za drugi stranku. Moram da kažem da mi naprednjaci nisu nešto prirasli srcu…”
(TV Marš, 7. 12. 2019. godine)

 

 

 

 

 

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Lobotomija changed the title to Opozicija u Srbiji - istine, zablude, bojkot i trojanski konji...
  • 40Wins pinned and unpinned this topic
  • 40Wins locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...