Jump to content

Opozicija u Srbiji - istine, zablude, bojkot i trojanski konji...


Eddard

Bojkot izbora-da ili ne?  

146 members have voted

  1. 1. Da li ste za bojkot izbora koji će se održati sledeće godine?

    • Da
      73
    • Ne
      42
    • Ne znam
      14
    • Ne zanima me
      15
    • Ne želim da odgovorim
      2


Recommended Posts

Just now, mare80 said:

Moguce je bilo prelivanje iz DS,DSS i ostalih u SNS jer je tamo bilo dosta glasaca koji su u tim strankama bili iz koristi ili iz nuzde...

Hajde da lepo pogledamo istini u oci i kazemo da su i za vreme DS ili DSS ljudi ucenjivani uclanjenjem u vladjucu stranku za dobijanje radnog mesta u javnom sektoru...

Nije to "izum"SNS...

Sticajem okolnosti tamo negde krajem 2000ih bio sam hajde da kazemo zainteresovan za radno mesto u jednom javnom preduzecu,razgovaram sa poznanikom kakva je situacija sa zaposljenjem tamo?

On mi kaze 5000evra + clanska karta DSS.

Ja ga pitam,jel mora bas i clanska karta,na sta mi je odgovorio,da ne mora obavezno ali da je jako preporucljivo...

 

Sve ovo stvarno nema veze sa bojkotom izbora, ali..ok...

 

Odgovaram na ovaj post i mislim da na ovoj temi neću više pisati, jer sam iznela svoje mišljenje o bojkotu..

 

Dakle, prvi bold:  Nije tačno. Za vreme DS-a i DSS-a nisu menjani svi načelnici Odeljenja u opštinskim upravama jer su ti ljudi stručni u svojoj oblasti. Žena koja je sada pred penzijom dugi niz godina bila je načelnik Odeljenja za finansije. Nije bila član ni DS, ni DSS, odgovorno tvrdim, to mi je ex koleginica. 

 

Zahvaljujući prijateljima iz DS-a zaposlila sam troje ljudi u opštini i niko ih nije ucenjivao da uđu u stranku, jednu ili drugu. Baš niko.

 

Drugi bold: Verujem ti...a pretpostavljam i zašto je to rekao...slušao je osobu koja je to imala običaj da radi, od opštine do opštine i to je bila tarifa. Ako je ta persona ta za koju pretpostavljam da jeste, radio je i gadnije stvari  samim članovima DSS-a...i to uglednim i dobrim ljudima. Danas taj više nije u DSS-u.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Devojka Luke Razića said:

 

Sve ovo stvarno nema veze sa bojkotom izbora, ali..ok...

 

Odgovaram na ovaj post i mislim da na ovoj temi neću više pisati, jer sam iznela svoje mišljenje o bojkotu..

 

Dakle, prvi bold:  Nije tačno. Za vreme DS-a i DSS-a nisu menjani svi načelnici Odeljenja u opštinskim upravama jer su ti ljudi stručni u svojoj oblasti. Žena koja je sada pred penzijom dugi niz godina bila je načelnik Odeljenja za finansije. Nije bila član ni DS, ni DSS, odgovorno tvrdim, to mi je ex koleginica. 

 

Zahvaljujući prijateljima iz DS-a zaposlila sam troje ljudi u opštini i niko ih nije ucenjivao da uđu u stranku, jednu ili drugu. Baš niko.

 

Drugi bold: Verujem ti...a pretpostavljam i zašto je to rekao...slušao je osobu koja je to imala običaj da radi, od opštine do opštine i to je bila tarifa. Ako je ta persona ta za koju pretpostavljam da jeste, radio je i gadnije stvari  samim članovima DSS-a...i to uglednim i dobrim ljudima. Danas taj više nije u DSS-u.

 

Ne znam za nacelnike odeljenja ali znam da je bilo veoooma pozeljno da si clan vladajuce stranke ako konkurises za posao u javnom sektoru....

Da se razumemo,nije bilo bahato i bezobrazno kao sto SNS radi danas,ali bilo je toga....

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Devojka Luke Razića said:

 

Sve ovo stvarno nema veze sa bojkotom izbora, ali..ok...

 

Odgovaram na ovaj post i mislim da na ovoj temi neću više pisati, jer sam iznela svoje mišljenje o bojkotu..

 

Dakle, prvi bold:  Nije tačno. Za vreme DS-a i DSS-a nisu menjani svi načelnici Odeljenja u opštinskim upravama jer su ti ljudi stručni u svojoj oblasti. Žena koja je sada pred penzijom dugi niz godina bila je načelnik Odeljenja za finansije. Nije bila član ni DS, ni DSS, odgovorno tvrdim, to mi je ex koleginica. 

 

Zahvaljujući prijateljima iz DS-a zaposlila sam troje ljudi u opštini i niko ih nije ucenjivao da uđu u stranku, jednu ili drugu. Baš niko.

 

Drugi bold: Verujem ti...a pretpostavljam i zašto je to rekao...slušao je osobu koja je to imala običaj da radi, od opštine do opštine i to je bila tarifa. Ako je ta persona ta za koju pretpostavljam da jeste, radio je i gadnije stvari  samim članovima DSS-a...i to uglednim i dobrim ljudima. Danas taj više nije u DSS-u.

 

Odgovaram na bold:

Tvoja poznanica je mozda imala srece, ali u vecini javnih preduzeca su rukovodioci i nacelnici prelazili iz stranke u stranku k`o da presedaju iz 50-tice u 26-ticu (autobuske linije u BG, za neupucene).

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Devojka Luke Razića said:

Sve ovo stvarno nema veze sa bojkotom izbora, ali..ok...

 

sve ok i sve pet...  ali zašto pokušavaš da SNS predstaviš kao najezdu skakavaca i 4 jahača apokalipse (što i jesu), a ove tvoje kao Mece Dobriće...  msm znamo se živimo ovde godinama, porasli smo...  samo nam prste nabijaš u oči i udaljavaš nas od SzS-a

@mare80  ne menja ni SNS načelnike sektora, jer znaju da neće niko ko je iole pismen da ide u opštinu da bude šef urbanizma za 50k dinara, kad te pare može privatno kao arhitekta da uzme za 2 dana, a pri tome ne možeš da postaviš botove na te funkcije jer postoje propisi koji te ograničavaju tipa 5 godina rada u javnom sektoru i slične munje.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Devojka Luke Razića said:

 

Sve ovo stvarno nema veze sa bojkotom izbora, ali..ok...

 

Odgovaram na ovaj post i mislim da na ovoj temi neću više pisati, jer sam iznela svoje mišljenje o bojkotu..

 

Dakle, prvi bold:  Nije tačno. Za vreme DS-a i DSS-a nisu menjani svi načelnici Odeljenja u opštinskim upravama jer su ti ljudi stručni u svojoj oblasti. Žena koja je sada pred penzijom dugi niz godina bila je načelnik Odeljenja za finansije. Nije bila član ni DS, ni DSS, odgovorno tvrdim, to mi je ex koleginica. 

 

Zahvaljujući prijateljima iz DS-a zaposlila sam troje ljudi u opštini i niko ih nije ucenjivao da uđu u stranku, jednu ili drugu. Baš niko.

 

Drugi bold: Verujem ti...a pretpostavljam i zašto je to rekao...slušao je osobu koja je to imala običaj da radi, od opštine do opštine i to je bila tarifa. Ako je ta persona ta za koju pretpostavljam da jeste, radio je i gadnije stvari  samim članovima DSS-a...i to uglednim i dobrim ljudima. Danas taj više nije u DSS-u.

 

Nisu bas svi ali jeste vecina,znam da govorimo o istoj opstini...a ta zena je i pod SNS-om bila dugo godina nacelnik finansija

Link to comment
Share on other sites

 U vreme Tadica, radim ja jednoj prijateljici,  seminarski i diplomski... to jest prekucavam na kompu posto nije bila bas vicna sa wordom i slicno... ona meni da sve sta treba ja njoj prekucam na wordu , spremim za stampu, spakujem na USB ona ode odstampa i ukorici i to je to... zavrsavala je visu spremu za glavnu medicinsku sestru...  i naravno zavrsila...  nedugo posle tog ja vidim promena  njenog  statusa na fejsu, postala clan DS-a , ubrzo posle toga postala glavna sestra na odelenju gde je i radila kao obicna sestra pre toga...

 

 dakle i ranije , a moze se reci i oduvek , je bilo pozeljno ako ne i potrebno da za bolji posao imas knjizicu...  Ali za razliku od ranije gde se za odredjeno mesto ipak trazila i odgovarajuca struka ,  dakle nije mogla ta moja prijateljica da postane glavna sestra bez te vise skole bez obzira na partijsku knjizicu....  Verovatno ne bi mogla postati ni sa skolom bez partijske  ali ipak je struka bila bitna...

  Danas se zaposljavaju kadrovi samo sa knjizicom bez potrebne strucnosti za taj posao..

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Doc Holiday said:

 U vreme Tadica, radim ja jednoj prijateljici,  seminarski i diplomski... to jest prekucavam na kompu posto nije bila bas vicna sa wordom i slicno... ona meni da sve sta treba ja njoj prekucam na wordu , spremim za stampu, spakujem na USB ona ode odstampa i ukorici i to je to... zavrsavala je visu spremu za glavnu medicinsku sestru...  i naravno zavrsila...  nedugo posle tog ja vidim promena  njenog  statusa na fejsu, postala clan DS-a , ubrzo posle toga postala glavna sestra na odelenju gde je i radila kao obicna sestra pre toga...

 

 dakle i ranije , a moze se reci i oduvek , je bilo pozeljno ako ne i potrebno da za bolji posao imas knjizicu...  Ali za razliku od ranije gde se za odredjeno mesto ipak trazila i odgovarajuca struka ,  dakle nije mogla ta moja prijateljica da postane glavna sestra bez te vise skole bez obzira na partijsku knjizicu....  Verovatno ne bi mogla postati ni sa skolom bez partijske  ali ipak je struka bila bitna...

  Danas se zaposljavaju kadrovi samo sa knjizicom bez potrebne strucnosti za taj posao..

Eh, koliko sam takvih radova otkucao, ali i naplatio.:s_d:

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Zvezdarac said:

..a ta zena je i pod SNS-om bila dugo godina nacelnik finansija

 

jer zakon o lokalnoj samoupravi kaže sledeće:

 

Quote

Član 54

Opštinskom upravom, kao jedinstvenim organom, rukovodi načelnik.

Za načelnika opštinske uprave može biti postavljeno lice koje ima stečeno visoko obrazovanje iz naučne oblasti pravne nauke na osnovnim akademskim studijama u obimu od najmanje 240 ESPB bodova, master akademskim studijama, master strukovnim studijama, specijalističkim akademskim studijama, specijalističkim strukovnim studijama, odnosno na osnovnim studijama u trajanju od najmanje četiri godine ili specijalističkim studijama na fakultetu, najmanje pet godina radnog iskustva u struci i položen državni stručni ispit za rad u organima državne uprave.

U opštinskoj upravi obrazovanoj kao jedinstveni organ, za vršenje srodnih poslova, mogu se obrazovati unutrašnje organizacione jedinice.

Član 55

Kad se opštinska uprava organizuje u više uprava, radom uprave rukovodi načelnik.

Za načelnika uprave za pojedine oblasti može biti postavljeno lice koje ima stečeno visoko obrazovanje iz odgovarajuće naučne oblasti u odnosu na delokrug uprave, na osnovnim akademskim studijama u obimu od najmanje 240 ESPB bodova, master akademskim studijama, master strukovnim studijama, specijalističkim akademskim studijama, specijalističkim strukovnim studijama, odnosno na osnovnim studijama u trajanju od najmanje četiri godine ili specijalističkim studijama na fakultetu, najmanje pet godina radnog iskustva u struci i položen državni stručni ispit za rad u organima državne uprave.

U okviru uprave, za vršenje srodnih poslova, mogu se obrazovati unutrašnje organizacione jedinice.

 

 

kontaš?

Edited by Stondisha
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Stondisha said:

 

jer zakon o lokalnoj samoupravi kaže sledeće:

 

 

 

kontaš?

Ma slicni su i zakon o kulturi itd...svuda se trazi 5 god iskustva pa gde nadju svoje stave a gde ne nadju ostave stare kadrove ako ok rade posao i ne prave probleme...ili se u medjuvremenu 'dogovore' da predju kod njih

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Zvezdarac said:

Ma slicni su i zakon o kulturi itd...svuda se trazi 5 god iskustva pa gde nadju svoje stave a gde ne nadju ostave stare kadrove ako ok rade posao i ne prave probleme...ili se u medjuvremenu 'dogovore' da predju kod njih

U nekim javnim preduzecima, koja su nastala izdvajanjem iz ministarstava, se trazio i polozen drzavni ispit: knjiga 500 strana o birokratiji - to je vazilo negde do 2006.

Edited by Kronostime
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Zvezdarac said:

Ma slicni su i zakon o kulturi itd...svuda se trazi 5 god iskustva pa gde nadju svoje stave a gde ne nadju ostave stare kadrove ako ok rade posao i ne prave probleme...ili se u medjuvremenu 'dogovore' da predju kod njih

 

i tako se radi od vajkada...  jer ne možeš s ulice da dovedeš nekoga i da ti bude šef urbanizma ili načelnik opštinske uprave...  kao što možeš da ga dovedeš za portira na primer ili vozača...

e sad zašto nam devojka Luke Razića to predstavlja kao nešto WOW ili šta već ja ne znam, ali njojzi na čast. 

Link to comment
Share on other sites

Ne, nego ćemo naprasno da poverujemo kako se do 2012. i sns-a zapošljavalo samo po stručnosti, Srbiji, a posebno Beogradu pod vođstvom Robina Hooda Đilasa cvetalo cveće u preduzeće, kuće od čokolade i prozori od marmelade... 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Vredni mrav said:

Zar stvarno nije moguće da se kao alternativa pojavi neko drugo a da to nije SzS?

 

Pa bio je DJB, odmah pokupio 6% glasova, a onda se ispostavilo da Radulovic nije nista manje lud od svog bivseg kolege u vladi.

 

Dveri su novi, aktivni od 2012., u teoriji bi trebalo da pokupe nacionalisticke glasove od SNS, u praksi to nisu nacionalisticki glasovi nego informer - Pink glasovi, a njih je nemoguce pokupiti, jer oni idu za vodjom, a ne za ideologijom.

 

Bio je i Jankovic, uzeo glasace DJB, SDS i DS, ispio kaficu i sampanjac i zadovoljno se smeskao, glumio jedno vreme budalu i otisao iz politike.

 

Zasto je bitno da li ce se pojaviti neko novi? Mislis da moze da uzme glasove SNS i SPS? Samo kad bi ta nova opcija dosla na vlast.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Od 55% izlaznoati do 70% ima 15% odnosno milion glasova. Ogroman rezervoar uglavnom nezadovoljnih ljudi... čini mi se da smo najbliže ovoj izlaznosti bili u drugom krugu 2008( oko 68%). 

 

Politička opcija koja bude sposobna da izvuče apstinente i prebaci milion glasova prvo će biti opozicija, ali će pre ili kasnije biti vlast(videti pod primer Vucica i Tome koji su redovno imali preko milion i stalno gubili).

 

Ta opcija mora imati 1 jakog lidera ili mozda 2-3. Ove splačine od 10 ili 15 lidera su previše neozbiljne.

Edited by Vredni mrav
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Prvo, 2000te nije postojao Evro. Drugo,svako ko se borio protivpsiha je izgleda lud, igrac BIA, ubica itd. Jankovic je bio razapet od strane svih,ali ne vidim da ga je neko branio, sta vise na kraju je ispao Vucicev covek. To je i Radule, Beli i ko ne sve jos. Sad ne valja ni Sergej, DS je isto sve sto je lose vladalo od 2012 pa nanize,nisu nista uradili dobro? Sta imamo jos...ove stranke sto su bile tu i presle kod vucica i bile ne vlasti se ne pominju  i bivsa vlast je samo DS.

 

Da su zaposljavali, zaposljavali su, ali  su ljudi bili skolovani. Svakako da kvalitetni politicari iz stranki moraju biti aktivni na pozicijama i da neki moraju biti zaposleni. Danas je bukvalno svaki idiot na nekom mestu i zaposlen. Tada sam znao parprimera i to dobrih, danas bar 50 negativnih, mogu da ih nabrojim lagano ovde. Sta vise,ima ih na you tube materijalu, bukvalno idiot do idiota.

 

Sad Vredni Mrav npr kaze treba da imamo jednog lidera? Jednog baju kao sto su bili svi do sada, Srbiji ne treba cvrsta ruka vec sistem..sistem nije jedan covek, niti ce ikada biti. Srbin je navikao sve na mufte i to ne moze da se menja bez sistema.

 

Do sada nema tog iz opozicije koji nije vucicev covek, bukvalno sam za sve cuo da jesu. Radi sluzba bukvalno svuda i ne moze im niko nista. Jezivo npr koliko neuki narod sa kojim sam pricao ne samo iz Srbije, vec i okoline veruje da je vucic Srbija, da su svi drugi idoti i potplaceni. Neki taxista mi u Crnoj Gori rece  da na protestu  1 od 5m setaju sve Djilasovi sendvicari koji setaju za 20e i sendvic. Kaze jos da vucic jedini radi i da zeli Srbiji  sve najbolje.

 

Dzabe se svi trudimo, dok ne dodje mig sa spolja mi smo cao sa ovim idiotom  i jednostavno treba da se bojkutuje. Ovom narod nije ispran mozak, vec ga bukvalno nemaju dovoljno, nisu vecina sposbni za zivot i ovo je posledica svega toga. Krisom, vecina i voli ovog bolesnika, vecina to ne sme ni javno da kaze. Svi smo mi Ilija Cvorovic..

Edited by Pavaroti
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Pavaroti said:

Prvo, 2000te nije postojao Evro. Drugo,svako ko se borio protivpsiha je izgleda lud, igrac BIA, ubica itd. Jankovic je bio razapet od strane svih,ali ne vidim da ga je neko branio, sta vise na kraju je ispao Vucicev covek. To je i Radule, Beli i ko ne sve jos. Sad ne valja ni Sergej, DS je isto sve sto je lose vladalo od 2012 pa nanize,nisu nista uradili dobro? Sta imamo jos...ove stranke sto su bile tu i presle kod vucica i bile ne vlasti se ne pominju  i bivsa vlast je samo DS.

 

Da su zaposljavali, zaposljavali su, ali  su ljudi bili skolovani. Svakako da kvalitetni politicari iz stranki moraju biti aktivni na pozicijama i da neki moraju biti zaposleni. Danas je bukvalno svaki idiot na nekom mestu i zaposlen. Tada sam znao parprimera i to dobrih, danas bar 50 negativnih, mogu da ih nabrojim lagano ovde. Sta vise,ima ih na you tube materijalu, bukvalno idiot do idiota.

 

Sad Vredni Mrav npr kaze treba da imamo jednog lidera? Jednog baju kao sto su bili svi do sada, Srbiji ne treba cvrsta ruka vec sistem..sistem nije jedan covek, niti ce ikada biti. Srbin je navikao sve na mufte i to ne moze da se menja bez sistema.

 

Do sada nema tog iz opozicije koji nije vucicev covek, bukvalno sam za sve cuo da jesu. Radi sluzba bukvalno svuda i ne moze im niko nista. Jezivo npr koliko neuki narod sa kojim sam pricao ne samo iz Srbije, vec i okoline veruje da je vucic Srbija, da su svi drugi idoti i potplaceni. Neki taxista mi u Crnoj Gori rece  da na protestu  1 od 5m setaju sve Djilasovi sendvicari koji setaju za 20e i sendvic. Kaze jos da vucic jedini radi i da zeli Srbiji  sve najbolje.

 

Dzabe se svi trudimo, dok ne dodje mig sa spolja mi smo cao sa ovim idiotom  i jednostavno treba da se bojkutuje. Ovom narod nije ispran mozak, vec ga bukvalno nemaju dovoljno, nisu vecina sposbni za zivot i ovo je posledica svega toga. Krisom, vecina i voli ovog bolesnika, vecina to ne sme ni javno da kaze. Svi smo mi Ilija Cvorovic..

 

MSGA Make Serbia Great Again. 

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Pavaroti said:

 

Da su zaposljavali, zaposljavali su, ali  su ljudi bili skolovani. Svakako da kvalitetni politicari iz stranki moraju biti aktivni na pozicijama i da neki moraju biti zaposleni. Danas je bukvalno svaki idiot na nekom mestu i zaposlen. Tada sam znao parprimera i to dobrih, danas bar 50 negativnih, mogu da ih nabrojim lagano ovde. Sta vise,ima ih na you tube materijalu, bukvalno idiot do idiota.

Ovde gresis,barem sto se tice Bg opstina za ostalo nisam siguran tako da necu da komentarisem.Naime uglavnom je taktika bila sledeca,na celo opstine postave nekog ko nije sporan ali taj se uglavnom nije pitao mnogo a na drugim pozicijama su predsednici OO i slicno i oni odlucuju o svemu,sa njima je i krenula masovna kupovina diploma(u pocetku uglavno KG pravni).Mogu i konkretna imena ali mislim da nije potrebno

Edited by Zvezdarac
Link to comment
Share on other sites

 

Lutovac: Vlast će biti odgovorna za bojkot izbora

...zanimljivo je da vlast nije odgovorna cak ni za to sto je vlast,

ali eto bice odgovorna bar za nesto - za opozicioni bojkot izbora

 

Mnogo smesno.

 

ali ima tu jos nesto sto se protura, ako se izbori bojkotuju a vlast posle njih prizna kosobo,

tada bojkotasi mogu da izadju na ulice i pobune se protiv priznavanja jer oni nisu ucestvovali u tome, pokusaju da sruse vucica i nastave gde se stalo pre priznavanja.

Ili zele da sruse vucica jer ovaj nikako da prizna kosovo... ili idu na bojkot jer je bolje i to od suocavanja sa svojim kapacitetima u vidu %...

 

...sto biH rekla MMia nijesam pametna kao sto nisam.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Mama_mia said:

ali ima tu jos nesto sto se protura, ako se izbori bojkotuju a vlast posle njih prizna kosobo

...bice dza-bu dva dana,mozda neki miting(ic) po Bg i teraj dalje...

Zna to vlast,zna i opozicija (osim mozda Boska) tako da ovo oko bojkota nema bas mnogo veze sa Kosovom...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, mare80 said:

...bice dza-bu dva dana,mozda neki miting(ic) po Bg i teraj dalje...

Zna to vlast,zna i opozicija (osim mozda Boska) tako da ovo oko bojkota nema bas mnogo veze sa Kosovom...

Svaki pokusaj da se Vucic srusi zbog Kosova unapred je osudjen na propast,ukoliko je to stvarno plan SZS onda stvarno ne znam sta da kazem za tu strategiju...A cak i da uspe taj scenario onda bi oni koji su ga rusili zbog Kosova ocekivali da nova vlast povuce potpis sa svega dogovorenog i posalje policiju i vojsku na Kosovo

Edited by Zvezdarac
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Pavaroti said:

Prvo, 2000te nije postojao Evro. Drugo,svako ko se borio protivpsiha je izgleda lud, igrac BIA, ubica itd. Jankovic je bio razapet od strane svih,ali ne vidim da ga je neko branio, sta vise na kraju je ispao Vucicev covek. To je i Radule, Beli i ko ne sve jos. Sad ne valja ni Sergej, DS je isto sve sto je lose vladalo od 2012 pa nanize,nisu nista uradili dobro? Sta imamo jos...ove stranke sto su bile tu i presle kod vucica i bile ne vlasti se ne pominju  i bivsa vlast je samo DS.

 

Da su zaposljavali, zaposljavali su, ali  su ljudi bili skolovani. Svakako da kvalitetni politicari iz stranki moraju biti aktivni na pozicijama i da neki moraju biti zaposleni. Danas je bukvalno svaki idiot na nekom mestu i zaposlen. Tada sam znao parprimera i to dobrih, danas bar 50 negativnih, mogu da ih nabrojim lagano ovde. Sta vise,ima ih na you tube materijalu, bukvalno idiot do idiota.

 

Sad Vredni Mrav npr kaze treba da imamo jednog lidera? Jednog baju kao sto su bili svi do sada, Srbiji ne treba cvrsta ruka vec sistem..sistem nije jedan covek, niti ce ikada biti. Srbin je navikao sve na mufte i to ne moze da se menja bez sistema.

 

Do sada nema tog iz opozicije koji nije vucicev covek, bukvalno sam za sve cuo da jesu. Radi sluzba bukvalno svuda i ne moze im niko nista. Jezivo npr koliko neuki narod sa kojim sam pricao ne samo iz Srbije, vec i okoline veruje da je vucic Srbija, da su svi drugi idoti i potplaceni. Neki taxista mi u Crnoj Gori rece  da na protestu  1 od 5m setaju sve Djilasovi sendvicari koji setaju za 20e i sendvic. Kaze jos da vucic jedini radi i da zeli Srbiji  sve najbolje.

 

Dzabe se svi trudimo, dok ne dodje mig sa spolja mi smo cao sa ovim idiotom  i jednostavno treba da se bojkutuje. Ovom narod nije ispran mozak, vec ga bukvalno nemaju dovoljno, nisu vecina sposbni za zivot i ovo je posledica svega toga. Krisom, vecina i voli ovog bolesnika, vecina to ne sme ni javno da kaze. Svi smo mi Ilija Cvorovic..

Izbori ne mogu da se dobiju bez harizmatcnog i uoecatljivog lidera. Pitanje da li igde mogu. Kako nije lider Merkel koja vlada 15 godina, ili Putin koji vlada 20? U Madjarskoj svi znaju za Orbana, u Turskoj je Erdogan simbol. Ima jos primera. Makron sad loše stoji, ali je imao veliku podršku. 

 

Hilari je čist primer koliko loš kandidat može da izgubi ono što je unapred dobijeno.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...