Jump to content

Opozicija u Srbiji - istine, zablude, bojkot i trojanski konji...


Eddard

Bojkot izbora-da ili ne?  

146 members have voted

  1. 1. Da li ste za bojkot izbora koji će se održati sledeće godine?

    • Da
      73
    • Ne
      42
    • Ne znam
      14
    • Ne zanima me
      15
    • Ne želim da odgovorim
      2


Recommended Posts

6 hours ago, Devojka Luke Razića said:

 

Vučić ne dozvoljava prelaznu Vladu, u kojoj bi koministri bili ljudi iz opozicionih stranaka.

Spomenula sam da NS i ostale stranke prave kadrovske liste, ali to ne znači da će te osobe biti u Vladi stručnjaka..Vlada stručnjaka se formira od nestranačkih ličnosti, spremaju uslove za poštene izbore i to je to..

 

Ali, budimo svi malo strpljivi..neće se ništa desiti danas, sutra, prekosutra..izbori su na proleće 2020.   

 

Laku noć 🙂 

Ali ja i dalje nisam dobio odgovor.Zasto spremati postene izborne uslove ako si vec dobio vlast na postenim izborima(SZS kaze da ce samo pod takvim ucestvovati).Vidi poenta je u tome da se u tvojim odgovorima vidi da ti kao ativan clan jedne od stranaka SZS ni sama ne znas sta oni hoce i planiraju, pa kako oni onda misle da ubede dosta zahtevno opoziciono nastrojeno biracko telo?I da se ne uvredis,nisi ti kriva zato sto nemas odgovora,ja.mislim da ni oni sami ne znaju sta hoce a ovo sto se vlada eksperata tice su rekli reda radi da bi se opravdali da oni u stvari ne zele vlast nego samo fer uslove🤣

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Devojka Luke Razića said:

Jeremić je prvi pravio tu kadrovsku listu i pozivao članove i simpatizere NS na razgovor

 

Pazi samo mesno povereništvo Jeremićeve stranke (kod mene) je pro-SNS i nije u SZS i sad ja treba u njegove stručnjake da verujem... ajte molim Vas.

Edited by Stondisha
Kod mene
Link to comment
Share on other sites

On 9/2/2019 at 8:57 AM, Pavaroti said:

DS, zato se profilisao i kanalizacija ih je napustila, uvek imaju jak kor dobrih strucnjaka,a sada su sigurno i dosta pametniji. Posle toga ide SZS koji ima jak temelj i dosta kvalitetnih ljudi. Imaju levo,desno, centar....Mrzim podele, zato mi se i SZS svidja, mi smo Srbi pre svega!!!

 

Ako sam ti olaksao!!!! 🙋‍♂️

 

obzirom da ne glasam meni nisi `olaksao`

tako da ja svojim neglasanjem ustvari olaksavam bojkotasima - jedna manje za izlaznost -

sta ces vecu podrsku opoziciji od moje, koja Bojkot, citam danas, vec apsolutno zahteva.

 

Ako jos uvek nije bilo kletve, bice - ko izadje na izbore tog i tog dana dabogda mu nista ne rodilo...tako sam shvatila.

Edited by Mama_mia
Link to comment
Share on other sites

On 9/1/2019 at 11:57 PM, Belgrade said:

Problem sa Veljom i NS je, izmedju ostalog, taj sto je postao zestok kriticar vlasti tek nakon sto je shvatio da nece biti namiren/dobiti deo kolaca. 5 godina je bio u koaliciji sa njima i tek kad je oduvan zbog koridora poceo je da ih napada... 

A kada je Đilas postao kritičar? 

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Vredni mrav said:

A kada je Đilas postao kritičar? 

 

Moze li neko da mi objasni koja je ovo fora, ili mozemo cak reci fenomen, sa Djilasem? Sta god covek da spomene ili koje god pitanje uputi vlastodrscima ili njenim buvama, dobija se kontra pitanje tipa:"a sta je Djilas radio...";"odakle Djilasu milioni...";"zasto Djilas sta-god-kako-god" - dotle je doslo da se plasim postaviti pitanje na kulinarstvu za neki recept da mi ne bi slican reply doleteo... sto bi Milanovic rekao, "sarajte malo..." - ima tu jos likova u (o)poziciji, nije valjda Djilas bog i batina...

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Mama_mia said:

 

obzirom da ne glasam meni nisi `olaksao`

tako da ja svojim neglasanjem ustvari olaksavam bojkotasima - jedna manje za izlaznost -

sta ces vecu podrsku opoziciji od moje, koja Bojkot, citam danas, vec apsolutno zahteva.

 

Ako jos uvek nije bilo kletve, bice - ko izadje na izbore tog i tog dana dabogda mu nista ne rodilo...tako sam shvatila.

Nije, bar ne sto se mene tice.  Neka radi ko sta hoce.

 

1 hour ago, Kronostime said:

Kad mi neko pomene "strucnjake" - setim se G17+ i odma` prebacujem novcanik u sef, a pare na racunu u inostranstvo.

Sta su ti oni konkretno uzeli? Mislim na njihovu politiku? Hiljadu evra?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Prosto vise ne mogu da nadjem vest od jutros, jer je N1 prepun vesti o Vucicu,

gde on kaze da ce  na ovim izborima da bude neka grdna sila opozicije protiv njega,

jaci nego ikad I tako to.

 

Bas me interesuje ko je ta snaga u Srbiji osim Njega Dacica I Seselja koja moze da dobaci do parlamenta.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, GlennGould said:

Pitanje koje je između ostalih postavio@Milenko Puzigaca još uvek čeka na odgovor...

 

Na koje pitanje?

 

 

15 hours ago, Zvezdarac said:

Ali ja i dalje nisam dobio odgovor.Zasto spremati postene izborne uslove ako si vec dobio vlast na postenim izborima(SZS kaze da ce samo pod takvim ucestvovati)

 

Sada izborni uslovi u celini nisu pošteni i zato SZS ide u bojkot.  

15 hours ago, Zvezdarac said:

Vidi poenta je u tome da se u tvojim odgovorima vidi da ti kao ativan clan jedne od stranaka SZS ni sama ne znas sta oni hoce i planiraju

 

Znam, ali mi ne pada na pamet da iznosim interno-straačke i međustranačke dogovore...lideri stranaka su zaduženi za to i oglasiće se kad bude vreme. 🙂 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kido from Junkovac said:

Prosto vise ne mogu da nadjem vest od jutros, jer je N1 prepun vesti o Vucicu,

gde on kaze da ce  na ovim izborima da bude neka grdna sila opozicije protiv njega,

jaci nego ikad I tako to.

 

Bas me interesuje ko je ta snaga u Srbiji osim Njega Dacica I Seselja koja moze da dobaci do parlamenta.

 

 

Ne moze seselj, nema trika. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kido from Junkovac said:

Bas me interesuje ko je ta snaga u Srbiji osim Njega Dacica I Seselja koja moze da dobaci do parlamenta.

 

Sve zavisi ko će sve izaći na izbore..a moguće je da će SNS pomoći Zavetnicima ili nekim drugima da pređu cenzus kako bi stvorili privid demokratskih izbora...Ne znam, pretpostavljam...

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Pavaroti said:

Ne moze seselj, nema trika. 

 

Kako nema trika? Secas li se kako je proguran DSS u bese Zemunu na nekim od proslih izbora? Zatreba li nastancovace fabrika dovoljno listica za cenzus... a pored njih tu ce biti i Zavetnici - samo gledajte, radi se na tome u poslednje vreme...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Necemo imati nikakve demokratske snage u parlamentu. Barem ne ‘prave’ stranke. 

Bice nekih novih aktera, kao sto je bio Beli, ali treba dosta manipulacija da se poklopi da nekog prebace preko 150.000 glasova. 

 

Pokusavam da iskompajliram kombinacije 

Cede, Canka, Zivkovica i Trifunovica i nema taj jigsaw koji ce namaknuti 5 posto. 

 

Bilo bi zaista sjajno da preteknu samo Vucic Dacic i Seselj.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Devojka Luke Razića said:

 

Sve zavisi ko će sve izaći na izbore..a moguće je da će SNS pomoći Zavetnicima ili nekim drugima da pređu cenzus kako bi stvorili privid demokratskih izbora...Ne znam, pretpostavljam...

 

Tesko da mogu toliko da poguraju zavetnike bez neke teske kradje tipa upisi broj ovde. 

Ja bih inace voleo da njih poguraju u parlament. 

Oni su sigurno stranka koja ne doprinosi legitimitetu ove vlade, vec samo sipa vise benzina na nase nacionalno pitanje. 

Edited by Kido from Junkovac
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Kido from Junkovac said:

 

Tesko da mogu toliko da poguraju zavetnike bez neke teske kradje tipa upisi broj ovde. 

Ja bih inace voleo da njih poguraju u parlament. 

Oni su sigurno stranka koja ne doprinosi legitimitetu ove vlade, vec samo sipa vise benzina na nase nacionalno pitanje. 

Ma Zavetnici su tu samo da uzmu Dverima i slicnim po neki glas,nisu oni tu da bi ih gurali u skupstinu...Preko cenzusa mogu Sapic,Stamatovic i DSS i neka koalicija tipa Madjari,Rasim i LDP...I Sergej bi cak mozda mogao sam preko cenzusa

Edited by Zvezdarac
Link to comment
Share on other sites

  • Lobotomija changed the title to Opozicija u Srbiji - istine, zablude, bojkot i trojanski konji...
  • 40Wins featured and unfeatured this topic
  • 40Wins pinned and unpinned this topic
  • 40Wins locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...