Jump to content

ATP 250&500 turniri


Borko

Recommended Posts

7 hours ago, alcesta said:

Tompson ima prve brejk lopte u meču na Cipijev servis. Na 15:40 Grk ide lagano do klupe i vezuje pertle. Pa onda ustaje i odlučuje da promeni i reket. Vadi jedan iz torbe pa se na kraju ipak odluči za drugi, ili prvi, pogubila sam se čekajući da čujem neku opomenu sudije. Natenane se vraća i servira. Tompson pita sudiju u čemu je stvar, ali u međuvremenu se već iznervirao i odoše brejk lopte. Ne pamtim kad sam videla da neko ovoliko očigledno radi takve stvari. A sudija ništa. Valjda još imaju onaj sat? :smiley59:

 

To je razlog zasto nikako ne mogu da navijam za njega, ima tu kvarnu crtu i sumnjam da ce se ikad promeniti. :classic_dry:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, NMX said:

vala baš....na stranu poraz Miše, sad treba čitati Mekovo told you so :classic_dry:

 

To sto vam mocni Norbert Gombos nije donosio pare na celindzerima je vas problem 😄

 

1 hour ago, Borko said:

Je l Meklod nekada rekao da FAA ima odlican drugi servis? :classic_ohmy:

 

Ne. Rekao sam da mu je to najveci problem u igri, uz fizicku spremu i sklonost ka povredama.

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

 

Finale Kirios - Tsitsipas. Da vidimo da li ce i jedan i drugi pokusavati svoje uobicajene taktike i kako ce onaj drugi da reaguje. Kao su sad super dobri drugari (iako je ranije blo carki na twiteru).

 

 

Inace, braca Marej su uspeli da izbace Maua i RozeVaslena, ali su ispali u 2. kolu. U Kanadi Dzejmi ipak ne igra s bratom, Endi igra s Delisijanom.

 

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, vanjabarsa said:

zivo me zanima ko je inicirao ovo njihovo "drugarstvo" . imaju li oni mozda istog sponzora ?

Adidas i Nike nisu, ne znam ko bi od ostalih mogao da bude.

Od ostalog im je zajednicko da pokusavaju da privuku paznju na soc.med. mada na sasvim drugaciji nacin.

Cak citam kako je Stefanos izjavio (sad vec klise recenicu) kako je Nik dobar decko... :classic_rolleyes:

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

Eh, ti gledas Kirgirosu kroz prste zato sto je Fedtard.
Pa i Cicipas je, ali to nema apsolitno nikalve veze.

Kirijos pravi budalastine, izjavljuje sve i svasta, ali je fazon: sto na umu to na drumu...

Cicipas je podmukao, ovako je kao skroz ok, ali zato tokom meca ne bira sredstva da dodje do pobede, redovno menja patike, reket kad je bitan poen, onda je ometao Shapovalova u sred poena itd. jednostavno je kvaran
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, wwww said:

Finale Kirios - Tsitsipas. Da vidimo da li ce i jedan i drugi pokusavati svoje uobicajene taktike i kako ce onaj drugi da reaguje. Kao su sad super dobri drugari (iako je ranije blo carki na twiteru).

 

Polufinale. B - to me baš zanima. 

 

Drugo polufinale je Medvedev-Gojowczyk, Medo je odigrao jako dobro protiv iznenađujuće dobrog Mrnje (pogotovo u drugom setu - 23 winnera od toga 11 aseva i samo dvije neforsirane), bude li na razini i danas bit će po svemu sudeći i finale vrlo zanimljivo, tko god da prođe iz onog drugog. I s jednim i s drugim Rus je igrao zanimljive mečeve.

 

35 minutes ago, zoe Bg said:

Per 

 

Sad čujem da mu je teniski uzor kao malome bio Safin - nije ni čudo :classic_biggrin:

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Boxy said:

Pa i Cicipas je, ali to nema apsolitno nikalve veze.

Kirijos pravi budalastine, izjavljuje sve i svasta, ali je fazon: sto na umu to na drumu...

Cicipas je podmukao, ovako je kao skroz ok, ali zato tokom meca ne bira sredstva da dodje do pobede, redovno menja patike, reket kad je bitan poen, onda je ometao Shapovalova u sred poena itd. jednostavno je kvaran

Pa slicno radi i Kirios tokom meca, kad god mu ne ide on krene da pravi budalastine. Seti se njegovih komentara za Donu u mecu s Wawrinkom (ako je sta bilo nisko i odvratno to je bilo - nista sto je Tsitsipas uradio nije bilo toliko podlo i nisko), da ne pricam kad krene da se svadja s publikom i na ostale nacine pokusava da poremeti protivnika (je li povredjen ili nije povredjen, hoce li da igra ili nece da igra...). Jesi u pravu da on to radi ocitije u odnosu na Stefanosa, ali je definitivno sracunato i planirano da poremeti protivnika. To sto KIrios ocigledno ima i mentlnih problema (jer ko normalan bi se tako ponasao) nije uopste nikakav izgovor i olaksavajuca okolnost. Ako ima mentalnih problema nek trazi pomoc i leci se umesto da se izivljava nad drugima. Ono sto mene nervira je sto se takvo ponasanje promovise na sve strane, pocev od samog ATP-a. Tsitsipas makar gradi svoj imidz na tim svojim vlogovima i slicno (sto nije agresivno i negativno).

 

@mate mišo ups, jeste SF. Nego nesto se prebacih jer se u Kicbilu i Meksiku danas igraju finala.

Mene licno iznenadio Gojowczyk - da je stigao do SF.

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

To sto je rekao za Donu, to je ekstrem, ali je problem sto se sada svaki Kirijosov potez dodatno proucava, analizira, pa cak i kad nista lose ne uradi tokom meca, novinari nadju nesto.

Druga stvar, kad Kirijos izigrava budalu u 90% slucajeva prsne mec, a Cicipas ovo sto radi radi kad se mec lomi, kad su u pitanju brejk lopte i onda tako prekine momentum.

Cicipas je mnogo gori, podmukao je i bas zato mi je drago sto ga je Per isprozivao, nadam se da ce sve vise igraca to da radi.

 

A to sto Cicipas gradi svoj imidz sa vlogovima, sta to mene briga...Kirijos  radi mnogo bolju stvar, ima svoju fondaciju koja pomaze deci, a to nisi ni spomenula.

Link to comment
Share on other sites

momak je psihijatrijski slucaj, nazalost, njemu treba strucna pomoc a on se mucenik u svom ludilu hrani novinslim naslovima i ostalim izjavama teniskih mudraca.umesto da ga okolina uputi na prave ljude on je pajac atp tura i njima to ne smeta , hebale ih pare ..... ( ovo su neke info. od ex tenisera)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Bas preterujete sa tim da je psihijatriski slucaj, da ima mentalnih problema i ostalim dijagnozama.
Shvatam ja da pravila nisu toliko rigorozna kad su u pitanju igraci, da mozemo dosta toga da kazemo, ali ovo je bas preterano...

Link to comment
Share on other sites

on je konfliktu sa kolegama, sudijama, publikom , novinarima, teniskim savezom australije , koleginicama ...... ako je sve to ok za coveka njegovih godina onda je on stvarno smerna ljubicica samo ga svi mrze . svi preteruju osim njega 

Edited by vanjabarsa
Link to comment
Share on other sites

  • zoe Bg locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...