Jump to content

ATP 250&500 turniri


Borko

Recommended Posts

Svaka cast Misi! Gura sve bolje i bolje ove godine i nadam se da ce jedan deo forumasa biti pazljiviji pri procenama posto se za njega prosle godine pisalo da ce biti "nesto unapredjeniji Milojevic". Malo preostro za momka koji za mesec dana puni dvadeset i hita kao TOP 50. To sto je slabiji potencijal od ispisnika poput Alijasima,Cicipasa ili Sapovalova, ne mora da znaci da ce biti unapredjena verzija propalog talenta koji se vrti oko 150.mesta na svetu.

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Svaka cast Misi! Gura sve bolje i bolje ove godine i nadam se da ce jedan deo forumasa biti pazljiviji pri procenama posto se za njega prosle godine pisalo da ce biti "nesto unapredjeniji Milojevic". Malo preostro za momka koji za mesec dana puni dvadeset i hita kao TOP 50. To sto je slabiji potencijal od ispisnika poput Alijasima,Cicipasa ili Sapovalova, ne mora da znaci da ce biti unapredjena verzija propalog talenta koji se vrti oko 150.mesta na svetu.

 

Ja bih voleo da sam ga pogresno procenio, ali posledica ovog plasmana je bukvalno cista sreca. On je do sada pobedio jednog top 40 igraca i to Djerea. Ovako mu se otvorilo i u Indijan Velsu, predaje i odustajanja, u Antaliji ga dobio 75. igrac sveta, nije dobio top 50 igraca do finala, jedan top 50 igrac do cetvrtfinala mastersa.

 

Leonardo Majer na betonu, Hurkac, Kolsrajber i Dzordan Tompson su igraci vredni pomena, uz Djerea, koje je dobio do sad. Ostalo sve fringe top 100 igraci i ispod.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, McLeod said:

 

Ja bih voleo da sam ga pogresno procenio, ali posledica ovog plasmana je bukvalno cista sreca. On je do sada pobedio jednog top 40 igraca i to Djerea. Ovako mu se otvorilo i u Indijan Velsu, predaje i odustajanja, u Antaliji ga dobio 75. igrac sveta, nije dobio top 50 igraca do finala, jedan top 50 igrac do cetvrtfinala mastersa.

 

Leonardo Majer na betonu, Hurkac, Kolsrajber i Dzordan Tompson su igraci vredni pomena, uz Djerea, koje je dobio do sad. Ostalo sve fringe top 100 igraci i ispod.

Pa Erber je 38. trenutno 😁

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, McLeod said:

 

Ja bih voleo da sam ga pogresno procenio, ali posledica ovog plasmana je bukvalno cista sreca. On je do sada pobedio jednog top 40 igraca i to Djerea. Ovako mu se otvorilo i u Indijan Velsu, predaje i odustajanja, u Antaliji ga dobio 75. igrac sveta, nije dobio top 50 igraca do finala, jedan top 50 igrac do cetvrtfinala mastersa.

 

Leonardo Majer na betonu, Hurkac, Kolsrajber i Dzordan Tompson su igraci vredni pomena, uz Djerea, koje je dobio do sad. Ostalo sve fringe top 100 igraci i ispod.

Dodajmo tu i Umbera dva puta, ipak je top 50 igrac, iako znam da ga smatras drvosecom. 🙂 Nije tvoje misljenje bez nekog osnova, ali mi je zasmetalo sto su ga forumasi olako proglasavali propalim talentom, a jos uvek je tinejdzer, to mi je otprilike bila poenta posta. Svesni smo svi da ima jos uvek dosta segmenata igre na kojima treba da radi, ali je vidljiv napredak ove godine, cak i na nekim mecevima koje je izgubio, tipa protiv Raonica u Sidneju, Verdaska na AO, Hacanova u Haleu. Ovo mu je prva prava ATP sezona,  dajmo mu sansu. Uhvatio je odredjenu rutinu i stekao samopouzdanje, to se vidi i u TB u poslednje vreme, pasce i neki veci skalp od dosadasnjih na betonu sad na leto i jesen.

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Yi Sun Shin said:

ima i toga da nama sada, nakon svih ovih godina,  sve što nije Novak Đoković nivo, deluje netalentovano

Vise je do navike na Novakove uspehe pa se od svakog talentovanog deteta traze velike stvari iako je od talenta do uspeha veliki put ali jbg zasto se ne loziti :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Yi Sun Shin said:

ima i toga da nama sada, nakon svih ovih godina,  sve što nije Novak Đoković nivo, deluje netalentovano

 

Meni nije, evo ti Tipsarevic koji je esencija teniskog talenta, ocajna gradja za tenis a nema sta ne moze da uradi.

 

Kecmanovic visok, odlicne noge, a na terenu nema prednost tamo gde ga je priroda obdarila.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, McLeod said:

 

Meni nije, evo ti Tipsarevic koji je esencija teniskog talenta, ocajna gradja za tenis a nema sta ne moze da uradi.

 

Kecmanovic visok, odlicne noge, a na terenu nema prednost tamo gde ga je priroda obdarila.

bolesno :classic_ohmy:

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, zoe Bg said:

Vise je do navike na Novakove uspehe pa se od svakog talentovanog deteta traze velike stvari iako je od talenta do uspeha veliki put ali jbg zasto se ne loziti :classic_biggrin:

 

U pravu si. Ja sam se pogrešno izrazio. Htedoh da kažem "Sve što nije Novak Đoković nivo, to je  propali talenat"

Link to comment
Share on other sites

Tompson ima prve brejk lopte u meču na Cipijev servis. Na 15:40 Grk ide lagano do klupe i vezuje pertle. Pa onda ustaje i odlučuje da promeni i reket. Vadi jedan iz torbe pa se na kraju ipak odluči za drugi, ili prvi, pogubila sam se čekajući da čujem neku opomenu sudije. Natenane se vraća i servira. Tompson pita sudiju u čemu je stvar, ali u međuvremenu se već iznervirao i odoše brejk lopte. Ne pamtim kad sam videla da neko ovoliko očigledno radi takve stvari. A sudija ništa. Valjda još imaju onaj sat? :smiley59:

Link to comment
Share on other sites

  • zoe Bg locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...