Jump to content

Egzibicioni turniri


zoe Bg

Recommended Posts

31 minutes ago, ciao said:

Mozda ce sada ponovo fed kao prosle godine da trazi finansijsku pomoc da isplati ljude koji rade za LC - to je trazio prosle godine jer LC nije bio odrzan i dobio pomoc od usa - od para za porez usa gradjana pomoc za one ugrozene zbog covida - bogtemazo traziti socijalnu pomoc - i dobio pola miliona a on sam zaradio nekih 40 i pored covida - pa fenomen: Ipak je bolji ovaj ludak koji peva :lol_2:   da prica ne ostane nezavrsena kad je ispao skandal oko toga vratio je pare (i skandal zataskan relativno brzo). Da je ne daj boze Novak tako nesto uradio prozivali bi ga godinama po svim medijima

 

Sta ce da placaju stanovnici USA me apsolutno ne dotice, ali me veoma dotice sto neko pokusava da stavi reke u cevi, a zet grli drvece, sto neko dobija jedno od najboljih zemljista u gradu bez ikakve nadoknade, sto se neko oglasava sa black lives matters, ali zato cuti kad mu tuku sugradjane itd.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ciao said:

Mozda ce sada ponovo fed kao prosle godine da trazi finansijsku pomoc da isplati ljude koji rade za LC - to je trazio prosle godine jer LC nije bio odrzan i dobio pomoc od usa - od para za porez usa gradjana pomoc za one ugrozene zbog covida - bogtemazo traziti socijalnu pomoc - i dobio pola miliona a on sam zaradio nekih 40 i pored covida - pa fenomen: Ipak je bolji ovaj ludak koji peva :lol_2:   da prica ne ostane nezavrsena kad je ispao skandal oko toga vratio je pare (i skandal zataskan relativno brzo). Da je ne daj boze Novak tako nesto uradio prozivali bi ga godinama po svim medijima

Ma to Feda Mirka naterala da trazi, ne bi on to nikad uradio. Ona je i one izvore oko nove kuce zatrpala otrovnim šutom pa je onda sve zavrsilo u prelepom Svajcarskom jezeru. Posle ga naterala i plazu na obali da ogradi da ne bi mogli oni obicni smrtnici sto se peske krecu oko jezera da tud prolaze i gaze joj travu. 

Mirka, Mirka hm! Evo ga naterala i klovna Kiriosa da dovede u rijaliti zvani LC, pa su jedva smislili kako da ga najave posto nista bitno u tenisu nije osvojio. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Korda i Gaston su najstariji (21,3 i 21,1 godinu), Alcaraz i Rune najmladji (18,5 godina).

Bas me zanima na sta li ce da lice Argentinci koji jedva da su ikada i igrali na betonu.

Nakashimu trenira Vemic.

Steta sto Brooksby ne igra.

Sinner i FAA su vec etablirani igraci, nisu vise za ove egzibicije.

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

Onda ne bi imao ko da igra.

 

Igraci mladji od 20 u top 100 su Alkaraz, Museti i Cerundolo.

 

Top 8 mladjih od 20 zakljucuje Striker, koji je trenutno 258.

 

Ako gledamo mladje od 19, tek je onda potop, pazite ova imena posle Alkaraza i Runea - Mocizuki, Nardi, Svajda, Van Es (najbolji igrac ispod 18 na listi, ali i dalje izvan top 500), cak je i Medjedovic u top 10 igraca mladjih od 19.

 

I ovako izgleda katastrofalno slabo.

 

Trenutno na listi ima celih 20 tenisera mladjih od 18 godina, ne secam da se da je to ikada bio slucaj. Nece njih 10 da postanu profesionalci verovatno.

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...