Jump to content

Egzibicioni turniri


zoe Bg

Recommended Posts

Sve je to kul, njih cetvorica prvi i jedini put skupa u timu... Ostace upamceno u istoriji... Ali nekako me bas zabole za LC koliko god se marketinski trudili i objektivno uspevaju da izvuku maksimum iz njega. Cak mi DC ima vecu draz jer ima tog takmicarskog elementa. A sto se djokosektasa na tviteru tice, takvih je bar duplo vise u taboru druge dvojice ( i u pogledu drugih drustvenih mreza ), tako da mi je bezveze to nasladjivanje sto ce isti gledati LC ove godine.

Edited by Kosjan Willavić
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ko zna. Vidim We love tenis se sprda, naslov "Svetski tim se pojacava, Federer, Nadal i Djokovic drhte od straha" i u tekstu pise da je pojacanje Sock koji je 105 na listi. Posle daje kao moguce objasnjenje da je razlog to sto je Sock izgleda najbolji drug od Kiriosa pa racunaju da ce doci Kirios ako bude Sock - mozda ih je Nik navukao da pozovu Sock-a a posle odustao, ko zna

 

https://www.welovetennis.fr/laver-cup/la-team-world-se-renforce-federer-nadal-et-djokovic-tremblent-deja

Edited by ciao
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Francuzi pisu da je panika glede LC a jer je poveca verovatnoca da nece igrati ni Feki ( izgleda da mu oporavak ne ide kako se ocekivalo) ni Rafa (jer ocekuje prinovu u to vreme pa se ocekuje da bude tamo) a ni Novak (jer ima ruku u zavoju i otkazao je DC)

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...