Jump to content

Egzibicioni turniri


zoe Bg

Recommended Posts

30 minutes ago, alcesta said:

Kad je Zverev to rekao i kome? Nekome od protivnika u dublu?

Ali Rotenberg :ajme:

 

Inače meč Kirgios i Cicipas, kakva dilema za koga navijati :classic_biggrin:

Rotenberg je ovu bitku izgubio, i drago mi je zbog toga jer je tu nesrećnicu iskoristio...

Nisam najbolje shvatila da li ga je Zverev tužio...

Link to comment
Share on other sites

Videh da je Meri Kariljo dala ostavku na neku poziciju u sklopu Laver Cupa jer kao nece da bude saucesnik u svemu tome.

“In the end I just felt like I’d be complicit in the whitewashing of very serious allegations. I couldn’t be part of it.”

Iskreno me cudi da su i zvali Sasu posle cele te situacije kada ga je Team8 otkacio cim je taj skandal poceo.
Ali opet ove godine je takmicenje prilicno u problemu jer nema nijedne velike zvezde kao sto su ova trojica. Cudi me da nisu zvali npr Mareja on je popularniji od svih ovih klinaca zajedno.

Link to comment
Share on other sites

Mozda Marej nije hteo da igra, moguce da su mu trenutno vazniji bodovi da bi se probio na listi i da ne mora vise da trazi WC.

 

Inace, kad se pogleda lista, osim Kirijosa (ne racunajuci Djokovica, pitanje da li ce ikad vise igrati i Nadal/Tim/Fed koji su povredjeni) igraju najbolji igraci Evrope i ostatka sveta.

Link to comment
Share on other sites

Da. Fed ako bude iole zdrav igrace, a Nadal mi deluje da bas meri sada sta ce igrati. Ocekujem da igra sezonu iz dva dela, sljaka + US open.
Prolecni hard court i travu da skroz izbaci iz rasporeda.

A iskreno meni ovi mladji ne deluju kao taj kalibar igraca i licnosti da bi mogli da privuku publiku na LC i naprave neki veliki hajp.
Marej , Sten , Delpo su isplativiji u tom smislu od svih njih iako se sada kada se nazire negde kraj velike trojke vidi teznja da se marketinski guraju pre svega Tsitsipas ,Zverev i Beretnini. Mada se Zverev unazadio sa ovim skandalom.

Mozda u nekoj buducnosti kada zavrsi karijeru naprave neku foru da Fed bude trener Evrope a npr Rodik ili Hjuit trener Sveta. Oni mi deluju da bi mogli to da drze i da onda nezavisno od kalibra igraca bude top prica

Link to comment
Share on other sites

Koliko mi se cini atmosfera u timu Evropa nije bas najbolja, za razliku od tima Svet.

 

Ako sam dobro videla Tsitsipas je samo s Lopezom komunicirao, mozda i s Ruudom. Cini mi se da su ga Zverev i Medvedev totalno iskulirali.

Nesto nisam primetila i da se Medvedev nesto "druzi" i prica s Zverevim. Rubljov je davao savete Zverevu (oni su i inace kao prijatelji).

Mala trojka bas ima nekako zamrznute odnose 🥶 ❄️.

A pored sve price o netrpeljivosti izmedju Feda i Novaka, njih dvojica su se bas onako fino i druzili i pricali i navijali kad je LC bio u Chikagu.

 

Tim Svet bas i deluje kao tim (ovo malo kad bacim pogled), pricaju, zezaju se, navijaju zajedno, savetuju onog ko igra (ma koliko neuspesno).

Link to comment
Share on other sites

Svidelo se to nama ili ne, ceo tim Evrope plus Shapo i Feliks jesu buducnost tenisa i njih i treba forsirati jer ne moze zauvek da se tenis vozi na big 3.
 
Jeste ,ali nisam siguran koliko to moze da odrzi interesovanje za egzibiciju u smislu prodaje karata i gledanosti na duze staze.
Jedino sto odskace je koncept gde top igraci pomazu jedni drugima i igraju za isti tim jer to nemamo u nekom drugom takmicenju jer npr Fed/Sten kombinacija da dva top igraca igraju za istu zemlju npr u Davis cupu nije uopste cesta
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Petar 91 said:

Jeste ,ali nisam siguran koliko to moze da odrzi interesovanje za egzibiciju u smislu prodaje karata i gledanosti na duze staze.
Jedino sto odskace je koncept gde top igraci pomazu jedni drugima i igraju za isti tim jer to nemamo u nekom drugom takmicenju jer npr Fed/Sten kombinacija da dva top igraca igraju za istu zemlju npr u Davis cupu nije uopste cesta

 

Sa tim ce tenis da se bori, a ne samo LC.

Ali ako ovi krenu da osvajaju velike titule, onda ce biti i popularniji i privlacice ljude da dolaze da ih gledaju.

 

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, wwww said:

Koliko mi se cini atmosfera u timu Evropa nije bas najbolja, za razliku od tima Svet.

 

Ako sam dobro videla Tsitsipas je samo s Lopezom komunicirao, mozda i s Ruudom. Cini mi se da su ga Zverev i Medvedev totalno iskulirali.

Nesto nisam primetila i da se Medvedev nesto "druzi" i prica s Zverevim. Rubljov je davao savete Zverevu (oni su i inace kao prijatelji).

Mala trojka bas ima nekako zamrznute odnose 🥶 ❄️.

A pored sve price o netrpeljivosti izmedju Feda i Novaka, njih dvojica su se bas onako fino i druzili i pricali i navijali kad je LC bio u Chikagu.

 

Tim Svet bas i deluje kao tim (ovo malo kad bacim pogled), pricaju, zezaju se, navijaju zajedno, savetuju onog ko igra (ma koliko neuspesno).

Teško je fino se družiti sa nekim koja je teška ekstrovertna ličnost i veoma prijatan u razgovoru.

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...