Jump to content


Romantik

Recommended Posts

Ne uspevam nista da gledam, ali mimo eventulanog finala Novaka i Federera ovo je sigurno bio najzanimljiviji par muskog zreba i bas mi jezao sto sam ga propustio, a sudeci po komentarima mec je izgleda opravdao ocekivanja. Jedino ne mogu da shvatim koliko je ovde cistunaca koji se gade na svaki Nikov potez.

Link to comment
Share on other sites

Ovaj topik postoji 13 dana. Nije stigao ni do 600 postova za tih 13 dana. Peti dan turnira. Na Rolan Garosu smo u jednom danu imali 730 postova. Bez mog liderstva nema nicega - to je ocigledno, i veoma bolno. Verovao sam u vas, da mozete i bez podsticaja da napisete solidan broj postova. Kao moderator, utucen sam i posramljen.

Link to comment
Share on other sites

Kako nema drame, mnogo vise iznenadjenja nego na RGu, juce onaj mec :classic_ohmy:

Ne, poenta je da je ovo pravi slem, a ne kao RG, celendzer koji nosi 2000 poena i zato sad ljudi pricaju o tenisu, a ne kao tada, o svemu osim o tenisu :classic_sleep:

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Borko said:

Ovaj topik postoji 13 dana. Nije stigao ni do 600 postova za tih 13 dana. Peti dan turnira. Na Rolan Garosu smo u jednom danu imali 730 postova. Bez mog liderstva nema nicega - to je ocigledno, i veoma bolno. Verovao sam u vas, da mozete i bez podsticaja da napisete solidan broj postova. Kao moderator, utucen sam i posramljen.

 

 

Kakav turnir takav i topik... 

Tenis je dosadan sport za gledanje by default a ovde dostize svoj vrhunac u tom smislu... gledas igraca kako se seta sa jedne strane terena na drugu dok onaj drugi servira. Posle dva minuta, zamene uloge.  👏

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Borko locked this topic
  • zoe Bg unlocked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...