Jump to content


Romantik

Recommended Posts

1 minute ago, McLeod said:

A u medjuvremenu, moj i Lavrnjin zajednicki nekadasnji pulen je uspeo da izgubi set od Kuevasa haha

 

Na tom meču je bio neki medic u jednom momentu. Pretpostavljam da ga je on tražio.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gasparijan razbijala Svitolinu, imala je cak i mec loptu, ali je onda na 5:5 kod svog servisa nezgodno doskocila ili su je bas tada uhvatili ogromni grcevi, nisam mogla da provalim, samo je pala, kao pokosena.

I statirala je do kraja seta i predala, bas velika steta :classic_sad:

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Boxy said:

bas steta, imao je on lepe sanse protiv Pera, ali ona Antalija ga je unistila 

Zasto mislis da je imao sanse protiv Pera? Meni je Per bolji igrac, plus je iskusniji i ne igra tako lose u poslednje vreme (ne raspada se nicim izazvan). Tako da se Miomir dobro i drzao. Sad samo da povreda ne bude ozbiljna i da ga ne poremeti u ostatku sezone.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, wwww said:

Zasto mislis da je imao sanse protiv Pera? Meni je Per bolji igrac, plus je iskusniji i ne igra tako lose u poslednje vreme (ne raspada se nicim izazvan). Tako da se Miomir dobro i drzao. Sad samo da povreda ne bude ozbiljna i da ga ne poremeti u ostatku sezone.

 

Pa 7:6 6:4 na jednoj nozi, mislim da je mogao bas dobro da se nosi sa njim da je bio skroz zdrav i odmoran.

Link to comment
Share on other sites

  • Borko locked this topic
  • zoe Bg unlocked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...