Jump to content


Romantik

Recommended Posts

1 hour ago, Drakaris said:

Jbg, igrao je jako lose na pocetku. Ne znam sta time pokusavas da kazes? 

 

Djokovic je igrao odlicno na pocetku i dok je gubio. Gofan se jednostavno raspao.

 

Jedino sto je Djokovic poboljsao je ritern. Sto je slucaj u 99% njegovih meceva, sto dalje ide, to bolje on riternira.

 

Ali to nije bio jedini razlog za onakav preokret, vec slaba glava Gofana, koji je pukao posle onog poena na 4-3 kada je ocekivao da ce poen biti ponovljen, a sudija ga dodelio Novaku.

Link to comment
Share on other sites

Novakova "A" igra je za pet klasa bolja od bilo koje Gofanove. Novak je poceo sa veoma niskim levelom. Nisam uopste pogresio kada sam napisao da je lose igrao na pocetku seta. Svi znamo da je nemoguce da obojica igraju fantasticno a Gofan vodi 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, McLeod said:

Gofan se raspao. Djokovic igra manje vise isto od pocetka.

 

Izuzev riterna koji je ocekivano sve bolji kako mec odmice.

Porpavio je i bh znacajno u nastavku meca, nije gurao. Fh klimav. Za titulu mora mnogo bolje.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Drakaris said:

Novakova "A" igra je za pet klasa bolja od bilo koje Gofanove. Novak je poceo sa veoma niskim levelom. Nisam uopste pogresio kada sam napisao da je lose igrao na pocetku seta. Svi znamo da je nemoguce da obojica igraju fantasticno a Gofan vodi 😄

 

I to nema apsolutno nikakve veze sa onim sto je napisano.

 

Naravno da je Novakova A igra za pet klasa bolja od bilo koje Gofanove. S tim sto mi Novakovu A igru, odnosno karijerni maksimum, nismo videli pet i kusur godina, tako da je ta opaska potpuno irelevantna.

 

Razlika izmedju 4-3 u prvom setu i 6-0 u drugom je uz Novakov bolji ritern (u 9 od 10 njegovih meceva ritern inace postaje sve bolji kako mec odmice) je iskljucivo mentalna krhkost Gofana koji u gemu u kom servira da potvrdi brejk jedna sudijska odluka potpuno izbacuje iz koloseka.

 

Ili, ako hoces da crtamo, Djokovic nije podigao igru toliko da dobije 10 uzastopnih gemova tek tako instant, vec je Gofan potpuno pao. Razlika u Djokovicevoj igri sa pocetka i kraja meca je minorna - igrao je konstantno dobro.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Wook said:

Porpavio je i bh znacajno u nastavku meca, nije gurao. Fh klimav. Za titulu mora mnogo bolje.

 

Bekhend isto generalno nije bio problem, forhend jeste i slazem se sa tim. Cini ti se mozda da je gurao od pocetka jer je Gofan bas igrao ostro.

 

Interesantno je da forhend dijagonalu koja je bas napravila dosta problema Novaku na pocetku, uopste nije koristio od 4-3 sto govori koliko je zapravo bio u mecu posle tog gema.

Link to comment
Share on other sites

Nece se mnoge uzdanice i buduci No 1  'eba najest dok njih trojica igraju. Prije par godina smo imali prilicno solidnu "drugu ligu"....igrace koji su kontinuirano dolazili daleko na velikin turnirima. Ovo sad sve "nekonstantno".

Fed-Rafa: nesto vece sanse Rafi....mislim da puca od samopouzdanja.
Novak-Agut...ocekujem malo zlopacenja ali dobija Novak.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • Borko locked this topic
  • zoe Bg unlocked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...