Jump to content


Romantik

Recommended Posts

Pa to I jeste scenario koji Raonicu mozda najvise odgovara. I njemu treba vreme da se namesti.

Videli smo ovde da je napravio dosta brejkova u prvim kolima,

on na ovom terenu moze da igra I da bude opasan.

 

I da, ne bih se zavaravao da se trava u bilo kojoj varijanti moze porediti sa betonom, ili sljakom

po karakteristikama.

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Pa sta mu znaci sto se igra na travi. Ovo je solidno spora low-bouncing podloga, mogu da odigraju 50 setova, 49 ce uzeti Novak. 

Ume Raonic dosta da namuci Novaka. Dovoljno je da Novak izadje u danasnjem izdanju, Milos ce mu otkinuti dva seta minimum. On se kroz karijeru uvek mucio sa dobrim serverima, to je cinjenica. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Kido from Junkovac said:

Pa to I jeste scenario koji Raonicu mozda najvise odgovara. I njemu treba vreme da se namesti.

Videli smo ovde da je napravio dosta brejkova u prvim kolima,

on na ovom terenu moze da igra I da bude opasan.

 

I da, ne bih se zavaravao da se trava u bilo kojoj varijanti moze porediti sa betonom, ili sljakom

po karakteristikama.

Ja mislim da bi njemu vise odgovarala neka malo high bouncing podloga, narocito kad je u pitanju pariranje top igracima. Low bouncing bas ubija na njegovu visinu i semi-western grip koji on koristi. Mislim da nikakav problem nece imati Novak u tom potencijalnom susretu.

1 minute ago, Drakaris said:

Ume Raonic dosta da namuci Novaka. Dovoljno je da Novak izadje u danasnjem izdanju, Milos ce mu otkinuti dva seta minimum. On se kroz karijeru uvek mucio sa dobrim serverima, to je cinjenica. 

Novak ima 9-0 protiv njega u karijeri, ovaj mu je ukupno uzeo 2 seta, to nije nikakvo mucenje. 

 

Protiv kojih servera se on tacno muci? Nemoj samo da navedes Karlovica molim te.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Ja mislim da bi njemu vise odgovarala neka malo high bouncing podloga, narocito kad je u pitanju pariranje top igracima. Low bouncing bas ubija na njegovu visinu i semi-western grip koji on koristi. Mislim da nikakav problem nece imati Novak u tom potencijalnom susretu.

Novak ima 9-0 protiv njega u karijeri, ovaj mu je ukupno uzeo 2 seta, to nije nikakvo mucenje. 

 

Protiv kojih servera se on tacno muci? Nemoj samo da navedes Karlovica molim te.

 

spacer.png

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Malkolm Brogdon said:

 

Protiv kojih servera se on tacno muci? Nemoj samo da navedes Karlovica molim te.

Izner, Kveri, Anderson. Cak i Federeru je mozda i najbolje oruzje servis. 

Recimo Endi Rodik. On ima pozitivan skor sa Novakom. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...