Jump to content

FK Crvena zvezda 2018/2019


Drug Crni

Recommended Posts

Najbolji igrač: Marko Marin                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

Najbolji mladi igrač: Dejan Joveljić               

 

Transfer sezone: Miloš Degenek (dolazak)

 

Gol sezone: Degenek/Ben Salzburg

 

Najboljih 11: Borjan-Stojković, Degenek, Babić, Rodić - Jovančić, Krstičić, Ivanić - Marin, Ben, Boaći

Link to comment
Share on other sites

Žurnal kaže da je Boaći zbog povrede završio sezonu, što će reći da Milan GOAT rešava finale Kupa, i to je pravi epski kraj sezone za Pavkova.

 

HotSport piše da Astana nudi bolje uslove Pankovu od nas. Mislim da ne bi smeli da ga ispustimo.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Milijaš #10 said:

Žurnal kaže da je Boaći zbog povrede završio sezonu, što će reći da Milan GOAT rešava finale Kupa, i to je pravi epski kraj sezone za Pavkova.

 

HotSport piše da Astana nudi bolje uslove Pankovu od nas. Mislim da ne bi smeli da ga ispustimo.

Dzajic kaze Miloje ostani.... Pavkov protiv Radnickog hmm... Sto se Pankova tice sta mislis koliki je procenat od sledece prodaje 😄 Najlakse je platiti novinara da napise neke stvari i time dramatizuje situaciju. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Liska Manjina said:

Jeste, ali verujem da mu puca patka zbog toga i da bi došao kod nas u slučaju dobre ponude! Čovek već duži period pravi odlične rezultate sa mnogo manje resursa.

Nismo se razumeli.
Nisam siguran koliko bi on zvezdasima bio "pogodan" zbog toga.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Constantin said:

Gde je onaj što me zajebavao za atletsku stazu na Čairu.... :smiley13:

 

 

Screenshot_3.jpg

 

Tog dana kad ovo bude krenulo da se pravi ja te pozivam da mi budes stari svat na vencanju sa Kejt Bekinsejl.:classic_laugh:

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Constantin said:

Mas jok, nije on za Zvezdu. Vama treba neki štoper iz Bundeslige...možda je Subotić slobodan ? 

 

Ne zajebaj, karikiram ove "tetine" sto cujem u autobusu pored mene i sto bistre pojacanja za Zvezdu. Pravi "menadjerski pul".

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, taliesin said:

 

Tog dana kad ovo bude krenulo da se pravi ja te pozivam da mi budes stari svat na vencanju sa Kejt Bekinsejl.:classic_laugh:

Ako ima neku dobru drUgaricu...sa zadovoljstvom prihvatam. Mada, prihvatam u bilo kojoj varijanti :classic_wink:

 

P.S. Da ti ne kačim naših tri-četiri projekta do sada....kasnite brate. :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Duh koji lebdi said:

 

Ne zajebaj, karikiram ove "tetine" sto cujem u autobusu pored mene i sto bistre pojacanja za Zvezdu. Pravi "menadjerski pul".

"Tetini" što pišu Radnički malim slovom i što bi pre doveli nekog Babangidu ili "Skandinavskog Neymara" za x miliona, jer je zvučno ime 😉  Razumem ja tebe savršeno i zajebavam se i ja, valjda vidiš, a o Pankovu sam napisao pre par strana. Podseća me na Marka Elznera (cenim da ga se sećaš-apropo tvoji godina 😉 ) i ja bih više od svega voleo da ostane kod nas. Koliko god da ja mogu da budem objektivan, mislim da bi odličan bio u paru sa Babićem, kao što je odličan sa našim Crnomarkovićem koji takođe odlično igra ove sezone. Obojica, od kako su došli kod nas idu uzlaznom putanjom....ko zna gde će im biti kraj...L5 ...ko zna.

Link to comment
Share on other sites

Priznata nam titula iz 46, klub da zahteva od Slavise "koji mrzi Zvezdu" Kokeze da prizna kao titulu "Kup bratskih gradova" koji smo igrali u Cikagu. Ajde i 7,8 zvezdica, malo je ovo, siluj istoriju!

Edited by Milijaš #10
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Milijaš #10 said:

Priznata nam titula iz 46, klub da zahteva od Slavise "koji mrzi Zvezdu" Kokeze da prizna kao titulu "Kup bratskih gradova" koji smo igrali u Cikagu. Ajde i 7,8 zvezdica, malo je ovo, siluj istoriju!

Smaras. Bolje procitaj nesto na zadatu temu. Bice lakse i tebi i nama.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Milijaš #10 said:

Priznata nam titula iz 46, klub da zahteva od Slavise "koji mrzi Zvezdu" Kokeze da prizna kao titulu "Kup bratskih gradova" koji smo igrali u Cikagu. Ajde i 7,8 zvezdica, malo je ovo, siluj istoriju!

Morala je biti priznata titula iz 46' da bi imali treću zvezdicu, nije moglo da se čeka još dve godine, jer se sledeće godine, dogovoreno još onomad, titula seli u NIš....to je. :smiley48:

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Valensija said:

Smaras. Bolje procitaj nesto na zadatu temu. Bice lakse i tebi i nama.

 

A Spartak cega je bio prvak? Cega je bio Hajduk prvak, a cega Istra?

 

Ovo je smesno, plasim se da kamen na kamen nece ostati od ovog kluba kad SNS ode s vlasti, navijace su odavno oterali.

Edited by Milijaš #10
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Milijaš #10 said:

 

A Spartak cega je bio prvak? Cega je bio Hajduk prvak, a cega Istra?

 

Ovo je smesno, plasim se da kamen na kamen nece ostati od ovog kluba kad SNS ode s vlasti, navijace su odavno oterali.

Pohvalno je sto si editovao onu glupost.

Fisos je 1945 donio propozicije takmicenja. Igralo se u 4 zone i 14 okruga.  Prvaci zona su се у завршном ужем првенству састали од 19.маја до 30 јуна 1946. Prvak NR Srbije je bila Crvena zvezda. Trenutno sam u guzvi, detaljnije mozemo nekom drugom prilikom.

 

Edited by Valensija
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...