Jump to content

FK Crvena zvezda 2018/2019


Drug Crni

Recommended Posts

Опет као стари мазохиста изгубих скоро 2 сата живота безвезе. Још један меч у Сисоје моду, који је опет задовољан (управо док пишем слушам нову демагошку изјаву).

Изишли смо у 4-4-2 са свом могућом домаћом робом коју смо (пре)платили неке милионе а гигант са Слане баре је незаслужено изгубио меч. Имали су озбиљније шансе и званично  више шутева на гол. Нека нам је Бог на помоћи када наспрам ове двојице некретнина од 190+ буду озбиљни нападачи. Да не уђоше Ебисилио, Јевтовић и Јирка вјероватно до краја не бисмо видјели ништа фудбалско. Треба и то успјети.

Заиста мислим да би било супер да је било могуће након измјене Симић->Ебисилио да се негдје пред крај десила и Чаушић->Кафу да се на крају и званично попиша по овима што су углавном били резерве. Ваљало би задње коло подуплати гол на 14,5м да га метне и капитен.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Knipex said:

Kako su ušli Jevtović i Ebisilio kao da je neka druga ekipa izašla na teren.

 

Dva igraca vise su velika stvar u fudbalu. Ebesilio i Jevtovic su se kvalitetno posrali po Milojevicu danas, prvi je pokazao svima kako i na ovakvom terenu moze da se poveze ekipa a drugi kako igra konkretan igrac na krilnoj poziciji. Kako su njih dvojica usli bukvalno smo prodisali, rasirili igru, spustili loptu, odmah su i Ivanic, pa cak i Causic, izgledali mnogo bolje na terenu. Da Pavkov ima makar malo osecaja za igru i postavljanje mogli smo bar tri komada da im damo za tih dvadesetak minuta. Steta sto nije umeo da se otvori za pas posle onog prodora Jevtovica kada je promesao celu odbranu Proletera, glupo je sto je propala onakva individualna akcija. Plus onaj sumanuti promasaj Savica sa dva metra i dzomba koja je izjebala Jirku na onaj strasan pas Jevtovica. Jos da smo imali mogucnost za pet izmena pa da izadju i Stojkovic i Savic bilo bi idealno.

 

Jebi ga, tuga je ovo sto se radi. Uzeli smo ovom decku Jevtovicu godinu dana karijere da bismo gurali onog tupana iz Zemuna, danas je za 25 minuta pokazao vise fudbala nego Simic Veljko za celu sezonu. Svi znamo sta se radi, svi znamo zasto se radi ali, jebi ga, ne mozes nista osim da pizdis po forumima i svadjas se bezveze sa Terzicevim botovima. Ali, eto, uzeli smo titulu i valjda to sve objasnjava i opravdava. Naravno, ni Ebesilio ni Jevtovic posle ovoga nece vise videti teren dok ne odu iz kluba. Uvedeni su na ovo sranje od terena da bi sve bilo isto i tako umirila savest a sve su promenili cim su krocili nogom na teren. To se ne oprasta. I jos posle meca Milojevic tugaljivo konstatuje kako mu je, eto, zao sto mnogi igraci koji su zasluzili da igraju nisu igrali. Pa, care, zasto su ti igrali ovi koji nisu zasluzili? Mi navijaci treba da zalimo sto nisu igrali oni koji zasluzuju, ti si se pitao za to i nemas za cime da zalis.

Edited by taliesin
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Inace, dok je igrala prva postava mi nismo imali sut u okvir gola a ni blizu okvira gola, bio je samo jedan pokusaj centarsuta Simica koji je cudom prosao sve igrace i Vesic ga je izbacio u korner za svaki slucaj. Kako su usle ove tri izmene, dali smo gol, imali jos par odlicnih sansi i skoro sve vreme drzali loptu ispred gola Proletera.

 

Za kraj, da sam ja u ovim godinama i u ovakvom fizickom stanju igrao ono sto je danas igrao Stojkovic Filip povlaka Zule, bilo bi me sramota od saigraca. Zamenik kapitena.

Edited by taliesin
Link to comment
Share on other sites

Ne postoji nijedno opravdanje zasto Jevtovic, Ebesilio i Jirka nisu imali vise minuta.
Ona Jevtoviceva minijatura predstavlja vlazan san mnogih nazovi krila u nasoj ligi, a ne secam se da je neko nase krilo onako biciklicom izvozalo jednog, pa kroz noge drugom, i to sve u trku. To je ono sto se trazi od krila, ali su eto, prednost imali Srnic , Simic i slicni profili.

 

Milojevic moze da sleze ramenima i prica kako mu je zao, ne verujem u te price, imao si prijatelju 60 utakmica u sezoni, ako nisi mogao da uklopis Jevtovica , e da ga jebes vala bas. Decko je citavu sezone presedeo na klupi.

 

Sad se setih, imao je i ono jedno dodavanje dijagonalno, perfektno u prostor za Jirku, zamislite samo da su njih dvoje dobili bar 5,6 utakmica zaredom da startuju po krilima, ovako, dzaba, pojma nemamo kako bi to izgledalo.

 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Za kraj, da sam ja u ovim godinama i u ovakvom fizickom stanju igrao ono sto je danas igrao Stojkovic Filip povlaka Zule, bilo bi me sramota od saigraca. Zamenik kapitena.

 

kamo sreće da je samo danas, ali njemu su tokom čitave sezone igre bile upravo slične današnjoj.

 

Da ne zanemarimo da nije bilo nijedne utakmice koja je prošla bez njegovog džiberskog ponašanja.

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Martin Mystere said:

kamo sreće da je samo danas, ali njemu su tokom čitave sezone igre bile upravo slične današnjoj.

 

 

Moze on mnogo bolje od ovoga ali je mrcina i foilirant, zabole ga da igra. Njemu se sezona zavrsila kako se zavrsila Liga Sampiona, ovo posle toga je odigrao kao po kazni. Uvek sam mrzeo takve igrace, nista ne pokazuje preciznije los sportski moral i manjak pobednickog duha od toga da biras utakmice i takmicenja. Kod Tomica jedan KC Rivers, koji je osvajao Evroligu, protiv Dunava i Zlatibora na 20 razlike se spusta u stav i pegla odbranu, a Zuletu Stojkovicu koji nista veliko nije uradio u karijeri je ispod casti da igra srpsko prvenstvo. Jebi ga, to je sportska kultura, zato je KC igrac a Zule izgovor za igraca.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

Pobeda ok, vise zbog nekog ritma i mentaliteta, igra ocekivana u ovom delu sezone kad he i sve reseno, bravo za Jevtovica , dobra igra, nadam se da ce biti starter u Lucanima i zadnjem kolu.

 

 

Link to comment
Share on other sites

 
Moze on mnogo bolje od ovoga ali je mrcina i foilirant, zabole ga da igra. Njemu se sezona zavrsila kako se zavrsila Liga Sampiona, ovo posle toga je odigrao kao po kazni. Uvek sam mrzeo takve igrace, nista ne pokazuje preciznije los sportski moral i manjak pobednickog duha od toga da biras utakmice i takmicenja. Kod Tomica jedan KC Rivers, koji je osvajao Evroligu, protiv Dunava i Zlatibora na 20 razlike se spusta u stav i pegla odbranu, a Zuletu Stojkovicu koji nista veliko nije uradio u karijeri je ispod casti da igra srpsko prvenstvo. Jebi ga, to je sportska kultura, zato je KC igrac a Zule izgovor za igraca.
Što je najgore, svaki meč je obeležilo njegovo džibersko ponašanje i qrčenje i mogao je da iskoristi vreme i od Milijaša nauči kako treba da se ponaša neko ko nosi kapitensku traku.
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Ljubitelj baklave said:

Ne postoji nijedno opravdanje zasto Jevtovic, Ebesilio i Jirka nisu imali vise minuta.

 

 

Postoji mnogo opravdanja ali nijedno fudbalsko. Svi znamo zasto su ovako podeljene karte, moze Milojevic da prica sta hoce.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...