Jump to content

FK Crvena zvezda 2018/2019


Drug Crni

Recommended Posts

I zbog čega 3000 na meču koji donosi titulu, pa zato što ima nas koji ne vičemo "mememe", što ne verujemo informeru i što znamo šta je FKCZ bila od svog nastanka 1945.

 

A profaštički "zvezdini" mediji u svojoj frustraciji ne mogu da izmene, makar ljudima s prosečnom inteligencijom.

Edited by Milijaš #10
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

Dobro i Partizan ima dve za zelenim stolom a pehar je u Skoplju , kad je njima to ok necemo da se gadimo ni mi ove titule, treca zvezdica, lepo..

 

U vreme kad sam ja bio zagrizen i mlad navijac mi smo kao klub imali svoje dostojanstvo i nismo se merili prema tudjim etalonima, najmanje Partizanovim. Zato smo i bili veliki klub a sada smo mali klub sa velikom istorijom.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Milijaš #10 said:

Mnogo smrdimo na malograđanštinu, sve oko fkcz je postalo radioaktivno, prave nas na mali klub istočnog bloka, što nikad bili nismo.

Не знам у чему је проблем код тебе. Али очигледно потпадаш под причу. Што се тима тиче. дешава се да се купује и када не треба. Али то је неки рефлекс који се испољава после деценије суше. Нови/ стари у друштву са жељом да се покажеш да имаш па искешираш. Нунс појава јесу крпељи који покушавају одређеном доктрином која нама из сушног периода није страна да ућаре. искомбинују. Међутим све је то већ виђено у клубовима на западу и свуда тамо где постоје струје у тиму, као што је Интер рецимо. Сезона је дуга, доста путева и путељака у њој  па ко се боље снађе тај ће на крају да накриви капу уз обавезу да не трпи резултат. Ни први ни последњи су Јевтовић, Мелег и компанија која није добила шансу, у неким другим временима за Саласа се писало да има краћу ногу, Баркоса називали варкос а играли су разни пнеуматици да не кажем гуме. Мислим да у клубу одлично знају где су пренаглили са куповинама, и да је на реду период пражњења бутика до последњег комада прекобројног играчког кадра. Проблем би био када би се са ипак нерезонским трансферима наставило по сваку цену. Сваки прелазни рок доноси по коју куповину, нисмо ми финалисти Лиге Шампиона који због изградње новог стадиона два прелазна рока не излази на тржиште. Преко ноћи. пребрзо смо у односу на реално стање ствари ушли у ЛШ, да смо играли ЛЕ вероватно би се боље уклопио Ебисилио, и сви они играчи који сада не добијају озбиљну шансу ни на тренингу а капиталних куповина не би било. Били би уксраћени велемајстора Марина, али ни разних комбинација не би гледали или би гледали у мањој мери. По чему је то Звезда мали клуб источног блока, и молим те напиши тј. набој велике клубове источног блока. Тамо где је уређено тржиште тамо су резултати и континуитет тј. призвук фудбалске нормалности.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

34 minutes ago, Milijaš #10 said:

Mnogo smrdimo na malograđanštinu, sve oko fkcz je postalo radioaktivno, prave nas na mali klub istočnog bloka, što nikad bili nismo.

 

Upravo. Najgore od svega je što se većina slaže i podržava Terzu.

 

Podseća me sve ovo na vladavinu Lukića.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Crni Bombarder said:

Au @suptil bre :smiley26:
Jesi ti pratio raspravu i temu oko koje se povela?

Колико сма пропратио причало се о 1946.  Али ајде баци пар ставки због којих  Звезда као трулеж вуга а у резону се осећа припадност малограђанштини. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Crni Bombarder said:

Upravo tako. O dodeljenoj tituli iz 1946. A u tvom postu ti se nesto ne dotices toga..koliko sam ispratio.
Htedoh reci - nisam video poveznicu koja spaja tvoj post sa prethodnom diskusijom.

 

НИсам се дотакао 1946. Из мог угла не треба инсистирати на томе. Свршеном послу нема мане. Из мог угла ФСС није требао то да ставља на дневним ред уопште и тиме да се оконча прича на ту тему. Та прича о Звезди као хулигану је пропаганда која се шири од оних који знају да са две узастопне сезоне без Европе клуб уводе практично у стечај. Нека се баве собом комшије, нека појачавају тим а не да им главна тема буде Звезда 24/7 нон стоп. 

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, vepar said:

 

 

Upravo. Najgore od svega je što se većina slaže i podržava Terzu.

 

Podseća me sve ovo na vladavinu Lukića.

 

Samo sto sad imamo "Duha koji lebdi", pa su nam u sluzbi i FSS, sudijska ogranizacija, sudovi...

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, taliesin said:

 

Cekaj da vidimo sto ce Sud udruzenog rada Upravni sud da kaze, Mudri Pravnik Elmer je rekao da ce traziti pravdu za svoj, tada nepostojeci klub, do Intergalakticke Federacije Pravnika ako treba.

postojao je tada "taj njegov klub", ali je kao celicna pesnica komunisticke partije i dokaz koliko je komunizam napredniji od trule velikosrpske burzoazije, bio izuzet od igranja republickog prvenstva. ovim se konacno obara i tzv. teorija o titovim blizancima.

1946. je postojao klub beogradske omladine- crvena zvezda, koji regularno ucestvuje u prvenstvu srbije i osvaja ga. 

postojao je takodje i klub- organ ck skj i titove vojske, privilegovan i oslobodjen od ucesca u takmicenjima, vec proglasen za najboljeg kao dokaz uspeha revolucije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Knipex said:

Jevtović i Jirka umesto Vukanovića i Joveljića a to što se Simić nije video celu utakmicu nema veze. Sprema se Ebisilio, videćemo umesto koga.

 

Umesto Popovica, Piksla 2 mora da odradi kardio do kraja.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...