Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

51 minutes ago, Firga said:

@rondo

 

Ajde kad si dokon 😁 iskopaj kako, ja mislim sector, replicira sam sebi (tj svadja se sam sa sobom 😁) bas onako ostro, toliko mu je zasmetao sopstveni komentar 😁

 

Najbolji "Viseo od posta" ikad.

 

Apsolutna pobeda.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Pavaroti said:

Blat je savrsen za back up PG.Tako smo i trebali traziti neke strane, mlade i  perspektivne plejmejkere kao zamenu nekom iiskusnom i da imas podrsku sa nekim dvojkama koje mogu da uskoce na mesto keca ako zatreba. Ima dosta dobrih mladih, ali eto.

 

Holston je prenizak,i nije za EL nivo,pitanje je i za EC neki solidan nivo.Dobar igrac, vragolan ali. Alba je ispod radara uhvatila Hermansona i on je odlican igrac koji moze da igra 2/1. Ima igraca, ali nas skauting je smesan i zaostao. Mislim, mi smo nasli samo proverene igrace kako iz USA, tako i iz Evrope. Tu ti jednostavno samo trebaju pare, nikakav njuh. Ove sezone smo bukvalno presli na tim kojeg ne zanima perspektiva i razvoj igraca, vec cist prozivod, koliko to moze da traje je dobro pitanje.

 

 

Ne treba zaboraviti  da Zvezda koristi FMP za testiranje tih igrača koji imaju potencial, ali nisu još za EL nivo recimo.  Pa ko se pokaže kao Ojo ili Bolden, transfer na veliku scenu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Ne treba zaboraviti  da Zvezda koristi FMP za testiranje tih igrača koji imaju potencial, ali nisu još za EL nivo recimo.  Pa ko se pokaže kao Ojo ili Bolden, transfer na veliku scenu.

 

Da, to jeste tacno. Samo Bolden nije igrao kod nas. Kad smo najvise rizikovali, najvise smo i dobili. The big risks bring the big rewards. Tako smo i doveli Milera i dosli do F8 EL. Sveza krv, pun kufer zelje za dokazivanjem i naravno odlican trener.'

 

Sad smo to negde izgubili, a i sam Beron kao neki da kazes x faktor je doneo najvise, tj doneo je titule. Sto su sad skroz okrenuli  na siguricu. Jos ako dodje SImonovic, bice to poprilicno cudno. Negde mi se svideo rad Tomica sa dolaskom nekih xxx igraca, ovde ne vidim toliko zara. ABAsmo uzeli na zelju Dede, Dobrica, Oja i Berona za dokazivanjem. Mi ovde idemo oruzijem bogatijih,a to je novac i iskustvo.Tu smo vec unapred porazeni. Teo menja situaciju, ali na duze staze je ovo plitko, tako da bi ovaj pokusaj  trebao da uspe, ako ne uspe bice problema za neku buducnost.

Edited by Pavaroti
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Svake godine ista mantra. Neuporedivo je dovoditi igrace u tim koji igra EL ili igra neku prosjecnu ligu. Pokazalo se da niko u EL, a ni EC top timovi, nece da rizikuje (a i kad rizikuje malo je benefita) da dovede neiskusnog NCAA igraca da ima ozbiljnu ulogu. Razlog je jednostavan, dok se neko nauci stabilnosti u igri ode nekoliko pobjeda i kompletan timski trud. Na kraju sezone taj isti igrac ode na bolje mjesto, citaj za vise para.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Odoše skoro sve sezonske...tako da sad ne moramo da se bacamo u trošak za Tea..🤡

 

Elem, hajp oko Tea je definitivno probio sve limite i sad već postaje nemoguć za hendlovanje.

 

Polazim od sebe, gde pouzdano znam da će Teo zabosti ugovor tipa minimum 5.000.000€ za 2 godine jer je prosto situacija na tržištu takva da ima klubova kojima par miliona gore dole ne znači ništa, a u toj kategoriji plejmejkera ne mogu da dovedu ni približnog magika. I opet primećujem nezadovoljstvo u svojoj glavi u scenariju da ipak ne dolazi kod nas.

 

S druge strane u slučaju da dođe (neka bude i 1.000.000€ po sezoni) onda će i definitivno potvrditi da ima dijagnozu, jer koji bi normalan čovek uzeo 1.500.000€ manje.

 

Neku pozitivnu stvar u nedolasku vidim u vraćanju očekivanja u realnost, jer s Teom u timu bi jedino EL titula bila uspeh (medijski i navijački gledano).

Edited by Obi-Wan
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Predragdjape said:

Na koliko smo ih ostali? Svi otpadaju k'o gusari 😄

nazalost, ovi sto vode po staistikama svi imaju neku falinku. ali kad smo zasad doveli samo veterane moracemo na kraju rizikovati na kljucnoj poziciji. a imamo jos i zakrpu

Edited by nudelholzchef
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, NMX said:

 

Trajno.

 

cekao sam reakciju i pribojavo se iste, ali na kraju sam dobro prosao. :classic_biggrin:

 

dok sam pisao to, jedan glasic u glavi mi je govorio - ne covece, sto to radis, jesi siguran da zelis to da postujes!?? jos jednom dobro RAZMISLI, vrlo dobro znas da ce ON procitati i onda si ga ugasio  :s_d:

 

11 minutes ago, Kankkunen said:

jedan manje, a nije mi žao :classic_smile:

 

ma to alba produzila sivu samo da bi nam uzeli obestecenje, culi su da nam je neprijatno koliko $$$ imamo. :classic_biggrin:

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, kalistenika u rutini said:

 

ma to alba produzila sivu samo da bi nam uzeli obestecenje, culi su da nam je neprijatno koliko $$$ imamo. :classic_biggrin:

U zavisnosti od razvoja dogadjaja rade samo dvije price:

A. Mi ga dovedemo - znas li koliko para ima kad mogu da otmu EL timu glavnog igraca

B. Oni ga zadrze - nismo mogli da pariramo bogatasima iz EL. 

 

Nema varijacija na temu 😄

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Obi-Wan said:

Odoše skoro sve sezonske...tako da sad ne moramo da se bacamo u trošak za Tea..🤡

 

Elem, hajp oko Tea je definitivno probio sve limite i sad već postaje nemoguć za hendlovanje.

 

Polazim od sebe, gde pouzdano znam da će Teo zabosti ugovor tipa minimum 5.000.000€ za 2 godine jer je prosto situacija na tržištu takva da ima klubova kojima par miliona gore dole ne znači ništa, a u toj kategoriji plejmejkera ne mogu da dovedu ni približnog magika. I opet primećujem nezadovoljstvo u svojoj glavi u scenariju da ipak ne dolazi kod nas.

 

S druge strane u slučaju da dođe (neka bude i 1.000.000€ po sezoni) onda će i definitivno potvrditi da ima dijagnozu, jer koji bi normalan čovek uzeo 1.500.000€ manje.

 

Neku pozitivnu stvar u nedolasku vidim u vraćanju očekivanja u realnost, jer s Teom u timu bi jedino EL titula bila uspeh (medijski i navijački gledano).

 

ja ipak nisam bas tako siguran da ce neko da mu izbroji 5kk evra za dve godine, a teo vec dve godine nije igrao, ima 32 godine, i ko zna u kakvom je stanju i kako je trenirao u prethodnom periodu. preveliki je to rizik. da postoji tako neka opcija i ponuda, vec bi potpisao.

 

nije teo sada isti onaj igrac kao pre 3 ili 5 godina

Edited by Haggard
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kad se vec prisecamo nekih starih vremena, nikako da se setim kako je jedan nas "igrac" od kombinacije za pranje para i krave muzare stigao do najvise puta pomenutog igraca na forumu i ljubimca veceg dela naseg topika? 

Naravno govorim o Lisketu, ako neko nije ukapirao, kako je sve to sa njim pocelo?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Obi-Wan said:

Odoše skoro sve sezonske...tako da sad ne moramo da se bacamo u trošak za Tea..🤡

 

Elem, hajp oko Tea je definitivno probio sve limite i sad već postaje nemoguć za hendlovanje.

 

Polazim od sebe, gde pouzdano znam da će Teo zabosti ugovor tipa minimum 5.000.000€ za 2 godine jer je prosto situacija na tržištu takva da ima klubova kojima par miliona gore dole ne znači ništa, a u toj kategoriji plejmejkera ne mogu da dovedu ni približnog magika. I opet primećujem nezadovoljstvo u svojoj glavi u scenariju da ipak ne dolazi kod nas.

 

S druge strane u slučaju da dođe (neka bude i 1.000.000€ po sezoni) onda će i definitivno potvrditi da ima dijagnozu, jer koji bi normalan čovek uzeo 1.500.000€ manje.

 

Neku pozitivnu stvar u nedolasku vidim u vraćanju očekivanja u realnost, jer s Teom u timu bi jedino EL titula bila uspeh (medijski i navijački gledano).

 

Апсолутно је тачно око огромне разлике у плати али има пар ствари које нису само просто поређење 2.5М vs 1М. Као прво овде за разлику од западних земаља за порез углавном нико не пита, као друго живот у западним метрололама је много скупљи него у БГ а има и тај фактор око породичног статуса.

Тако да није 2.5х разлика.

Ја сам иначе слабо активан око прелазног рока и тих нагађања, поготово на вијести из жутог мора бурека и јогурата око нас, али заиста ако се деси чудо и Тео потпише, има све да гори...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Константин said:

 

 као друго живот у западним метрололама је много скупљи него у БГ

 

 

:roflmao:   :roflmao:

 

Skuplje namirnice u Moskvi nego u BG pa se brinu dal ce se pokrpiti do prvog. U proslom mandatu Voroncevic mu par puta dao da premosti, Kurbanovu jos nije vratio 300 evra sto mu zafalilo za rezije,  a sad tu i pelene, i vitamini i odlazak kod pedijatra... Ovde lepo em jeftinije, em super kartica, pa popust mico, pa da vidis kad za godinu dana skupi 100000 bodova pa dobije Delimano tiganj sa 15% popusta. Jos ako potpise na dve godine, ima ustedi moze komotno razmislja jos jedno dete da napravi. 

 

Nema sta (TM) vrlo znacajan faktor u odabiru kluba za vrhunskog profesionalnog igraca, vrlo.  

  • Like 9
  • Ha-ha 27
Link to comment
Share on other sites

meni je smesno i kada navode porodicne razloge. sta, kao, jelisaveta ovde ima veliku karijeru, pa ne moze da napusti to. ili kao imaju dete, pa ne mogu da gaje dete u moskvi ili gdegod, vec moze samo u vesarinom raskopanom beogradu dete da raste. pitanje je samo da li ce teo dobiti tu jaku ponudu, koju ocigledno ceka, ili nece. a ovo je period kada se potpisuju ti visemilionski ugovori. ako bude morao da bira izmedju naseg miliona ili milion i po negde drugde, verujem da ce izabrati zvezdu.

Edited by Haggard
Link to comment
Share on other sites

Odoše skoro sve sezonske...tako da sad ne moramo da se bacamo u trošak za Tea..[emoji1782]
 
Elem, hajp oko Tea je definitivno probio sve limite i sad već postaje nemoguć za hendlovanje.
 
Polazim od sebe, gde pouzdano znam da će Teo zabosti ugovor tipa minimum 5.000.000€ za 2 godine jer je prosto situacija na tržištu takva da ima klubova kojima par miliona gore dole ne znači ništa, a u toj kategoriji plejmejkera ne mogu da dovedu ni približnog magika. I opet primećujem nezadovoljstvo u svojoj glavi u scenariju da ipak ne dolazi kod nas.
 
S druge strane u slučaju da dođe (neka bude i 1.000.000€ po sezoni) onda će i definitivno potvrditi da ima dijagnozu, jer koji bi normalan čovek uzeo 1.500.000€ manje.
 
Neku pozitivnu stvar u nedolasku vidim u vraćanju očekivanja u realnost, jer s Teom u timu bi jedino EL titula bila uspeh (medijski i navijački gledano).
Svi cigani imaju dijagnozu. Bolest kojoj leka nema.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...