Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

13 minutes ago, Swift Pancakez said:

zbog?

doveden igrac koji nikad nije igrao evropu, a ovo ostalo sto je igrao nije ni imalo nikakvog takmicarskog znacaja..

a i ugovor na 350k dolara, govori ko da su spremni da ga se odreknu ako se ne pokaze, i da se prebacimo na alternativu vepar+ improvizacija jenkins i davidovac na pleju...

a na svakoj poziciji od 2-5, imamo po 3 kvalitetna igraca i ni jednog rukija(tm) po pitanju evrope..:default_coffee:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nate said:

 

E jbg ako je igrac od 29 godina ruki. U evropi je ponuda takva da nema bukvalno nikoga ko bi ponudio nesto ozbiljno za EL. Mi smo opet isli na sigurniju varijantu. Doveli iskusnijeg igraca umesto nekog tipa naz mitrou-longa sto opet nista ne mora da znaci. 

 

Ruki je u Evropi, prvi put igra ovdje. Jasna mi je loša ponuda, ali s obzirom na dosadašnje poteze Tomića, očekivao sam nekog Kalnietisa ili sličnog iskusnog EL pleja. Ne kažem da ovo neće biti bolja opcija.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, n4l1m said:

doveden igrac koji nikad nije igrao evropu, a ovo ostalo sto je igrao nije ni imalo nikakvog takmicarskog znacaja..

a i ugovor na 350k dolara, govori ko da su spremni da ga se odreknu ako se ne pokaze, i da se prebacimo na alternativu vepar+ improvizacija jenkins i davidovac na pleju...

a na svakoj poziciji od 2-5, imamo po 3 kvalitetna igraca i ni jednog rukija(tm) po pitanju evrope..:default_coffee:

jasno ti je da je situacija na trzistu(posebno za PG) takva da ni mnogo platezniji, a ni oni mnogo verziraniji u skautingu nemaju previse opcija?

 

naravno, lako je avansno zapljuniti, pa ako slucajno pogodis ne moze da se zivi od kurcenja...a za promasaj nikom nista

a promasaja ces uvek imati vise, posto avansno zapljunes sve

 

jbt, ratujem sa moderacijom zbog tebe(i principa), a ti jebeno recikliras jedan isti post poslednjih x godina

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, OnionKnight said:

 

Ruki je u Evropi, prvi put igra ovdje. Jasna mi je loša ponuda, ali s obzirom na dosadašnje poteze Tomića, očekivao sam nekog Kalnietisa ili sličnog iskusnog EL pleja. Ne kažem da ovo neće biti bolja opcija.

da je dosao kalnietis forum bi bio prepun komentara tipa "picka tomic, ne sme ni trunku da rizikuje...sve dovodi ove isluzene bivse igrace...kalnietisa i gista sam mogao i ja da potpisem, ti si placen da nadjes novog dunstona i wannamakera..."

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

@PrincetonPisao si u poslednje vreme, kroz nekoliko postova,o tome kakav igrac nam je potreban,ne samo u smislu kosarkaskih kvaliteta i igrackih karakteristika,vec i preko toga:uklapanje u novu sredinu,motivisanost,sprega uzajamnog davanja na relaciji klub-igrac itd..
Da li si zadovoljan ovim potpisom?

Jesu li u ovom slucaju ispunjeni ti kriterijumi?

Edited by Crni Bombarder
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kum žoržo said:

Dobro jutro!

 

Qr#c dobro kada mora da se radi 😴

 

Svratio da pitam kol'ko LB kosta i odakle nam novci, ali ste vec odgovorili😴

 

Hvala.

 

Btw, kada BillyB nije u igri, "fali" ce nam malo suta sa distance...

Edited by John Dies at the End
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, John Dies at the End said:

 

Qr#c dobro kada mora da se radi 😴

 

Svratio da pitam kol'ko LB kosta i odakle nam novci, ali ste vec odgovorili😴

 

Hvala.

 

Btw, kada BillyB nije u igri, "fali" ce nam malo suta sa distance...

Msm da nam je sut za 3 najmanji problem

Link to comment
Share on other sites

Lorenco se pakuje u 80% karakteristika poželjnih za već formiran roster.

Sigurno da neće laditi jajca u EL u svojoj 28-oj godini sa statusom almost famous igrača.

Juče da su nam ponudili iskusnog i krštenog pleja na poziciji crnca dvometraša sa odbranom i odličnom tranzicijom...

pa iz austrijske lige bi ga uzeli, a sada smo kao zbunjeni potpisom.

Ciganjska posla.

Edited by Wingwalker
  • Like 16
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Duh koji lebdi said:

Covek dva puta u karijeri padao na lekarskom pregledu...Bas se pitam zasto? Imace Gist dobro drustvo izgleda.

Znam za slučaj u Italiji (mislim da je Pistoja bila u pitanju) čudno da je posle tri dana potpisao ugovor u NBA ...

sigurno su u klubu odradili detaljan skauting.

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Swift Pancakez said:

da je dosao kalnietis forum bi bio prepun komentara tipa "picka tomic, ne sme ni trunku da rizikuje...sve dovodi ove isluzene bivse igrace...kalnietisa i gista sam mogao i ja da potpisem, ti si placen da nadjes novog dunstona i wannamakera..."

 

Samo kažem da mi se ne uklapa ovaj potpis u profil igrača koje dovodimo pod Tomićem. Kalnietis je tu samo kao primjer nečega što sam očekivao.

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Kankkunen said:

Znam za slučaj u Italiji (mislim da je Pistoja bila u pitanju) čudno da je posle tri dana potpisao ugovor u NBA ...

sigurno su u klubu odradili detaljan skauting.

negde sam procitao da su promenili trenera, i da je novi imao drugu koncepciju, pa je negde to provuceno kao razlog za raskid

 

4 minutes ago, Duh koji lebdi said:

A cekaj, sta je tu lose? Pa timski duh i treba da bude visoko 🙂

nisam expert, i ne znam sta sve ulazi u te standard medical testove pre potpisivanja ugovora...ali nesto mi ne deluje logicno da ukljucuje i test na psihoaktivne supstance

sa druge strane, ako i jesu ukljuceni, igrac unapred zna gde i kada ce biti testiran...nije dijabola da rizikuje ugovor. lepo potpise pa onda opusti ruku

 

ono gde igraci padaju na gudru su random testovi u toku sezone, a ne medical pre ugovora

tu pre moze da se radi o nekoj nezalecenoj ili hronicnoj povredi

Link to comment
Share on other sites

kakvi 3P procenti, skandalozno

neko pomenu da nije sjajan kao pick and roll handler, za poredjenje sa Jovicem bitna cinjenica, Jovke je izgradio karijeru na pnrollu kao siguran i racionalan dodavac koji maximalno koristi svoj size u igri 2 na 2

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...