Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

4 minutes ago, kum žoržo said:

 

Ne seri.

 

Ima nas sedih glava svedoka.

I postenih ljudi koji su sve to gledali uzivo.

 

Sta je to drugacije od Filipovog- e sefe, nemojte ja da izvodim loptu, dajte nekog viseg?

 

 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Milijaš #10 said:

Ekipa je mnogo bolje delovala za Dejanom i FC na kecu nego s Reglandom, koliko god mi tesko bilo to da priznam, jer ja iskljucivo volim americke PG.

3 mec protiv KKP (AV WC) je preoktret doneo Filip i DeDa, mislim da je o mecu s Futurom glupo i pricati.

 

Da li je i nakon  svega FC legitimni EL igrac? Pa normalno da nije, stvarno niko ne mora biti strucan kao strucnjaci s Vox-a da bi to videli,

Mi ovde govorimo o igracu koji ce imati 3. ulogu u na mestu PG, igraca koji je dokazao da moze ako dodje do povreda biti koristan u aba i kls.

Ja ne znam sta ocekujete od kluba za koji navijaju 200 navijaca u kls, u zemlji gde je prosecna plata 300 evra.

Nista besmislenije nisam procitao u zivotu od tvoje prve recenice. Kako to mislis da su bolje delovali na terenu njih dvoje i kad? 

 

Jos lik pise i pise i nastavlja sa nebulozama. Nemoj da se ljutis, ali jezivo je to sto si napisao.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, kum žoržo said:

 

Ne seri.

 

Ima nas sedih glava svedoka.

I postenih ljudi koji su sve to gledali uzivo.

Izvini ali i dalje ne verujem. Moguće da nije čuo trenera da treba da se pravi faul.

Mislim, koji bi to profesionalni košarkaš zbog jednog negativnog indeksnog poena u utakmici za trofej odlučio da ne posluša trenera i ne napravi faul. 

Ako je tako zaista bilo, onda je težak debil...

Link to comment
Share on other sites

Porazna, tužna, demotivišuća vest za sve iskrene navijače Crvene Zvezde i zaljubljenike u košarku.

 

Nemam snage previše da analiziram, samo da konstatujem da je jasno da ćemo pola meča provoditi sa igračem manje u odbrani i da ne verujem da je na taj način moguće uspostaviti adekvatnu defanzivu. Filip je preveliki hendikep. U napadu možda i odigra nešto, možda ne, ali je izvesno da smo ostali sa igračem manje u odbrani. 

 

Teško mi je da se pomirim, a i da shvatim, da nisu mogli da ga posle solidne sezone uvale u inostranstvo, u neku Belgiju, Grčku, Poljsku...

 

Imao je priliku da ode kao pobednik, a na kraju će (verovatno) otići tako što će mu pola hala je*ati sve po spisku.

 

Nije imao obraza da se pogleda u ogledalo i kaže sebi -- ne možeš sa građom bureta od 1.8m, igrati ozbiljnu košarku; ne možeš biti ozbiljan plej dok gledaš u loptu i sav se iskriviš dok praviš leđnu pormenu. I da se onda potrudi da karijeru nastavi u nekoj mirnijoj sredini, pošteno zarađujući za život.

 

Nije mi jasan Tomić, ni najmanje. I on mora biti svestan koliko nas to limitira. Ako nije svestan, onda pitanje -- kako je to moguće? Sve i da Filip bude ok u napadu -- zna da je u odbrani minus na parketu. Ako jeste svestan, gde je tu bilo kakav integritet? Što Radonji nisu uvalili Filipa?

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ako je Ficko treci plej, mislim da ova sluzava zaba nepotizma moze nekako da se proguta. Nije za EL, ali kada smo i imali igraca za EL kao treceg pleja?

 

Ako je drugi plej...nek nam je sa srecom.

 

 

Edited by Horium
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, dulematic said:

Izvini ali i dalje ne verujem. Moguće da nije čuo trenera da treba da se pravi faul.

Mislim, koji bi to profesionalni košarkaš zbog jednog negativnog indeksnog poena u utakmici za trofej odlučio da ne posluša trenera i ne napravi faul. 

Ako je tako zaista bilo, onda je težak debil...

Svi su bili sokirani!!!

 

Izvini za ono ne seri. Ali te Podgorice i tog 

kompletnog ludila

kad se setim. 

 

Niste ni svesni sta se sve desavalo.

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, kum žoržo said:

 

Izvini za ono ne seri.

 

 

Ma šta se izvinjavaš, ja taj izraz i onako koristim u komunikaciji na dnevnom nivou. 

Nego, oće biti neko 'dobro jutro' posle ovog pakla od danas? 🙏

Edited by dulematic
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, medobrundo said:

Porazna, tužna, demotivišuća vest za sve iskrene navijače Crvene Zvezde i zaljubljenike u košarku.

 

Nemam snage previše da analiziram, samo da konstatujem da je jasno da ćemo pola meča provoditi sa igračem manje u odbrani i da ne verujem da je na taj način moguće uspostaviti adekvatnu defanzivu. Filip je preveliki hendikep. U napadu možda i odigra nešto, možda ne, ali je izvesno da smo ostali sa igračem manje u odbrani. 

 

Teško mi je da se pomirim, a i da shvatim, da nisu mogli da ga posle solidne sezone uvale u inostranstvo, u neku Belgiju, Grčku, Poljsku...

 

Imao je priliku da ode kao pobednik, a na kraju će (verovatno) otići tako što će mu pola hala je*ati sve po spisku.

 

Nije imao obraza da se pogleda u ogledalo i kaže sebi -- ne možeš sa građom bureta od 1.8m, igrati ozbiljnu košarku; ne možeš biti ozbiljan plej dok gledaš u loptu i sav se iskriviš dok praviš leđnu pormenu. I da se onda potrudi da karijeru nastavi u nekoj mirnijoj sredini, pošteno zarađujući za život.

 

Nije ima jasan Tomić, ni najmanje. I on mora biti svestan koliko nas to limitira. Ako nije svestan, onda pitanje -- kako je to moguće? Sve i da Filip bude ok u napadu -- zna da je u odbrani minus na parketu. Ako jeste svestan, gde je tu bilo kakav integritet? Što Radonji nisu uvalili Filipa?

Mene samo interesuje a sto nije ta hala kada je imala prilike u PO i protiv KKP i protiv Buducnosti a bilo nas je preko 7.000 u svakoj utakmici da mu se najebe majki skracene za sva vremena.

Kada je vec takav dupeglavac ko jebe rezultat i plasiranje u EL, ipak smo mi svi veliki poznavaoci ove igre i da necemo dozvoliti NC da sprovodi nepotizam nismo lepo izbojktovali taj KKCZ i jebali majku njemu i FC3 na terenu. Toliko je prilika bila da hala progovori naustrb rezutata, nego gle sada qrza to cemo da uradimo sledece sezone. Jel isto kao i ove sto smo uradili.

 

Kada budete shvatili da NC zabole sta ce 10 do 20 foruamasa da pise o njegovom sinu na no name forumima, hala i rezultat je jedino merilo koje njega tangira.

 

Sto se tice Tomica, pa on je svoju egzistenciju rizikovao gubljenjem ABA TITULE,  i ako cemo da priznamo, on ju je osvojio bez svog prvog playa, koliko god to neki zeleli da omalovaze ulogu FC3 u toj istoj seriji PO sa 58 asst na 8 izgubljenih lopti, ne verujem da je Tomic bas toliki dunster i da pusti NC da igra toliko minuta u EL ove sezone.

 

On je njega sklanjao sa parketa i u EC pa ga nije vracao nazad.

 

Pisao sam pre nedelju dana sa porukom dont kill the mesenger u vezi FC3 i novog potpisa, ali borba protiv FC3 ne ide preko foruma nego u Pioniru ali tamo ocigledno su muda kao u pauka kod svih ovih sto su Rambo borci na tastaturi.

 

Napisao sam da ce pojedinci imati dovoljno materijala da pisu svakodnevno oko FC3 i u narednom periodu ( jedino koliko se secam su zacutali u PO, valjda ih bilo blam ), sutra je novi dan i sleduju nova iznenadjenja.

 

ne brinite nije Keselj.

 

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Gledajte to sa vedrije strane,

sledeceg leta ga prodajemo kao iskusnog EL igraca.

 

Ako ce da bude treci plej, vecinom van 12 onda je dobro. Da udje na par utakmica u EL (ipak cemo da odigramo duplo vise utakmica u Evropi nego ove sezone) i protiv pola ekipa u ABA.

 

Ali ako ga planiraju za drugog pleja, onda pojacanja moraju da budu mnogo mnogo dobra da bi pokrila sve njegove nedostatke.

Link to comment
Share on other sites

Medo, sve potpisujem. 

 

Samo jedna stvar,  nije on imao solidnu sezonu pa da ga neko trazi. Imao je oko 5.5 ppg na nivou sezone uz lose procente suta i tragicnu odbranu. Uz to ima 30 godina, stvarno mi je nezamislivo da ga trazi bilo koji klub preko grane a da ima neke ambicije. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Reginald Cousins said:

I to uprkos prezimenu koje ga je kočilo ceo život. Svaka čast, prava filmska priča. 

 

Ne bih rekao da to sto se preziva Covic ima ikakve veze sa tim sto Filip igra u Zvezdi

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dobar Los Milos said:
1 hour ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:
Iz poslednjeg tima Italije nakon teske povrede, tesko da bi ga doveli dok je bio u Atini..

Doveli smo jos jednog beka sutera, i to ne jeftinog, u situaciji u kojoj nam je plej bio preko potreban, jer Ficko Must Play. Para je znaci bilo, ali ne preko Ficinih ledja.

Za koju cifru?.tu koja nije jeftina?. Igrac koji dodje iz zadnjeg tima Italije na 3 meseca , ja ne znam koliko ali sigurno ne kosta kao superstar, to frljanje ciframa, tegeltijske price da su svi nasi igraci skupi pa i oni domaci a niko ne zna koliko je to meni je vise dosadno. Nisam zadovoljan Filipovim ostankom ali mislim i da ne stojimo dobro sa finansijama.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vest je sa drugog foruma, ali cim je na otvorenom delu onda i nije neka tajna.

KCu je ponudjeno 300+400 k $ za produzetak saradnje.

On je tu ponudu za sada odbio, misli da moze da dobije vise na drugom mestu jer smatra da mu je ostalo jos malo dobrih godina i da mora jos da zaradi.

 

Nisu zatvorena vrata ali mi nismo spremni za dalju korekciju te ponude, tj to je max sa kojim mozemo izaci prema njemu.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Milijaš #10 said:

@Šarac

 

Vidis da ljudi nece u halu zbog "Vepra", navikli u prethodnih 30 godina na Jarica, Djinobilija, Teodosica... Dorcolski velikan nije imao goreg od FC, oh wait...

Evo da kazem pre svega u svoje ime.Zamisli da putujem preko 300km da bih gledao kako lopta udara u dupe Covkinsa juniora prilikom zadnje promene protiv npr Novog Pazara...Ili kako vojvoda pogadja semafor i nema snage da potrci posle provedenih 2min na parketu...

Ja hocu da dodjem da gledam KOSARKU kako igra klub za koji navijam,onako pravu takmicarsku a ne da otaljavaju protiv nizerazrednog kluba...I zajebi s tim rsb stavom ne dolazite na tekme - nemate pravo glasa.

 

@Šarac

 

Ta tvoja logika mi je slicna onoj sto ne cutite kada je minut cutanja random krimosu u hali i onda ako neko krene da zvizdi pridju 3 balvana i ubiju boga i njemu.A videli smo da NC ima svoje pajtase...

Link to comment
Share on other sites

@Golijat Ko normalan kritikuje ljude koji nisu u Beogradu zbog toga sto je hala prazna.

 

Ja samo hocu da kazem da je smesno bojkotovati klub zbog FC  jer mi nismo Armani, CSKA, PAO pa da smo navikli na sad evropksu klasu pa sad toliko smeta FC koji ce imati smesnu ulogu.

 

Opet ni ja nisam za FC, ali ovde odmah pljuvacina, vredjanje, kao da sam usao na topic navijaca Real Madrida.

 

Situacija je prosta, NE POSTOJI domaci dostupni plej koji je kvalitetniji od FC i koji hoce da igra za te pare ovu ulogu. NE POSTOJI.

 

Licno bih voleo da vidim Uskokovica na njegovom mestu, ali ne sumnjm, da bi VOX strucnjaci iskopali oci malom sredinom novembra.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Šarac said:

Mene samo interesuje a sto nije ta hala kada je imala prilike u PO i protiv KKP i protiv Buducnosti a bilo nas je preko 7.000 u svakoj utakmici da mu se najebe majki skracene za sva vremena.

Kada je vec takav dupeglavac ko jebe rezultat i plasiranje u EL, ipak smo mi svi veliki poznavaoci ove igre i da necemo dozvoliti NC da sprovodi nepotizam nismo lepo izbojktovali taj KKCZ i jebali majku njemu i FC3 na terenu. Toliko je prilika bila da hala progovori naustrb rezutata, nego gle sada qrza to cemo da uradimo sledece sezone. Jel isto kao i ove sto smo uradili.

 

Kada budete shvatili da NC zabole sta ce 10 do 20 foruamasa da pise o njegovom sinu na no name forumima, hala i rezultat je jedino merilo koje njega tangira.

 

Sto se tice Tomica, pa on je svoju egzistenciju rizikovao gubljenjem ABA TITULE,  i ako cemo da priznamo, on ju je osvojio bez svog prvog playa, koliko god to neki zeleli da omalovaze ulogu FC3 u toj istoj seriji PO sa 58 asst na 8 izgubljenih lopti, ne verujem da je Tomic bas toliki dunster i da pusti NC da igra toliko minuta u EL ove sezone.

 

On je njega sklanjao sa parketa i u EC pa ga nije vracao nazad.

 

Pisao sam pre nedelju dana sa porukom dont kill the mesenger u vezi FC3 i novog potpisa, ali borba protiv FC3 ne ide preko foruma nego u Pioniru ali tamo ocigledno su muda kao u pauka kod svih ovih sto su Rambo borci na tastaturi.

 

Napisao sam da ce pojedinci imati dovoljno materijala da pisu svakodnevno oko FC3 i u narednom periodu ( jedino koliko se secam su zacutali u PO, valjda ih bilo blam ), sutra je novi dan i sleduju nova iznenadjenja.

 

ne brinite nije Keselj.

 

 

 

Svašta si napisao, a ustvari ništa. Nije jasna ni motivacija, ni poenta, ni kontekst. Nastavi da vežbaš, samo mene slobodno zaobiđi, pa se čitamo za koju godinu, kad se i razumemo. Pozdrav do tada.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Golijat said:

Evo da kazem pre svega u svoje ime.Zamisli da putujem preko 300km da bih gledao kako lopta udara u dupe Covkinsa juniora prilikom zadnje promene protiv npr Novog Pazara...Ili kako vojvoda pogadja semafor i nema snage da potrci posle provedenih 2min na parketu...

Ja hocu da dodjem da gledam KOSARKU kako igra klub za koji navijam,onako pravu takmicarsku a ne da otaljavaju protiv nizerazrednog kluba...I zajebi s tim rsb stavom ne dolazite na tekme - nemate pravo glasa.

 

@Šarac

 

Ta tvoja logika mi je slicna onoj sto ne cutite kada je minut cutanja random krimosu u hali i onda ako neko krene da zvizdi pridju 3 balvana i ubiju boga i njemu.A videli smo da NC ima svoje pajtase...

Prvi quote, da li si bilo gde video moj post da ja prozivam ljude sto ne dolaze na kls smece od takmicenja. Pa mene mrzi da kacim antenu zbog hvatanje ARENE  a ne da idem da gledam protiv kakvih amatera. Tako da si pogresio kada si mene ovde prozvao.

 

Sto se tice drugog quote, ja znam da grupa ne dolazi na vecinu utakmica, bili su ukupno na 4 utakmica ove sezone, i zabole ih bas ona stvar da jure ljude po hali zbog zvizdanja fC3

 

Ja sam samo hteo da naglasim da kako se vecina tih koji su protiv FC3 nisu pojavili na utamici da mu jebu majku , narod voli vecinu pa ostatak hale to prihvatio, a ja video svojim ocima totalnu suprotnost u hali kada je FC3 na partketu.

 

Moraju ljudi koji su protiv FC3 na forumima da im je uticaj na javno misljenje navijaca u hali minoran,

isto kao i twiter zajednica, kod mene na twiteru AV ne bi imao 2 % glasova a vidimo sta je u realnosti.

Ja sam poslednji na ovom svetu koji smatra da je produzetak FC3 dobar, ali ja sam samo jedan obican forumas bez uticaja na tu odluku kluba.

Ko zeli da ga gleda doci ce, ko ne zeli ostace kuci , sacuvati pare i zivce.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Milijaš #10 said:

@Golijat Ko normalan kritikuje ljude koji nisu u Beogradu zbog toga sto je hala prazna.

 

Ja samo hocu da kazem da je smesno bojkotovati klub zbog FC  jer mi nismo Armani, CSKA, PAO pa da smo navikli na sad evropksu klasu pa sad toliko smeta FC koji ce imati smesnu ulogu.

 

Opet ni ja nisam za FC, ali ovde odmah pljuvacina, vredjanje, kao da sam usao na topic navijaca Real Madrida.

 

Situacija je prosta, NE POSTOJI domaci dostupni plej koji je kvalitetniji od FC i koji hoce da igra za te pare ovu ulogu. NE POSTOJI.

 

Licno bih voleo da vidim Uskokovica na njegovom mestu, ali ne sumnjm, da bi VOX strucnjaci iskopali oci malom sredinom novembra.

Bold1: Po ovom znaci da postoje igraci koji su evropska klasa i igraci ranga FC3...

Bold2: Za treceg pleja bi uvek birao mladog,perspektivnog igraca nego FC3 koji je tu samo zato sto se preziva Covic.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Šarac said:

Prvi quote, da li si bilo gde video moj post da ja prozivam ljude sto ne dolaze na kls smece od takmicenja. Pa mene mrzi da kacim antenu zbog hvatanje ARENE  a ne da idem da gledam protiv kakvih amatera. Tako da si pogresio kada si mene ovde prozvao.

 

Sto se tice drugog quote, ja znam da grupa ne dolazi na vecinu utakmica, bili su ukupno na 4 utakmica ove sezone, i zabole ih bas ona stvar da jure ljude po hali zbog zvizdanja fC3

 

Ja sam samo hteo da naglasim da kako se vecina tih koji su protiv FC3 nisu pojavili na utamici da mu jebu majku , narod voli vecinu pa ostatak hale to prihvatio, a ja video svojim ocima totalnu suprotnost u hali kada je FC3 na partketu.

 

Moraju ljudi koji su protiv FC3 na forumima da im je uticaj na javno misljenje navijaca u hali minoran,

isto kao i twiter zajednica, kod mene na twiteru AV ne bi imao 2 % glasova a vidimo sta je u realnosti.

Ja sam poslednji na ovom svetu koji smatra da je produzetak FC3 dobar, ali ja sam samo jedan obican forumas bez uticaja na tu odluku kluba.

Ko zeli da ga gleda doci ce, ko ne zeli ostace kuci , sacuvati pare i zivce.

Izvini,prvi deo posta se nije odnosio na tebe,to je bio odgovor za Milijasa nego sam ja malo pogresno svw to sastavio...

Sto se tice drugog dela posta,ti mislis da je ona ekipa koja je upadala na parket protiv Buducnosti,koja je postavljena u prve redove protiv Partizana reodvno prati kosarkaski klub? Naravno da ne,ta ekipa je tu na zadatku kao sto me ne bi cudilo da budu na zadatku ako bi neka ekipa navijaca pocela da psuje sve po spisku FC3...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...