Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

23 minutes ago, bosMan_jr said:

Konfuzan si.

i moje je misljenje da ne treba da igra uopste u EL, ali da ce igrati, zavisno kako se bude razvijala sezona videcemo koliko

 

ajde pojasni šta te je nateralo na ovoliko pisanije, ako je ovo boldovano tačno.

ja konfuzan - ti dokon.

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

Jel ima neko tacne info za turnir na Kritu,tj da li je od 19 do 21/8? I ako jeste,i ako ovo nase pisanije cita neko iz kluba da mi sredi 2 karte za mene i jednog malog cigu od 7 godina.I ovo sto pisemo za Filipa,,Fiću,Fićonija.Ma sto da ne kazem i Fićka od milošte....Mi se to  salimo,ubijamo vreme,nista tendenciozno....😉

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, placebo said:

Jel ima neko tacne info za turnir na Kritu,tj da li je od 19 do 21/8? I ako jeste,i ako ovo nase pisanije cita neko iz kluba da mi sredi 2 karte za mene i jednog malog cigu od 7 godina.I ovo sto pisemo za Filipa,,Fiću,Fićonija.Ma sto da ne kazem i Fićka od milošte....Mi se to  salimo,ubijamo vreme,nista tendenciozno....😉

Nece biti turnira na Kritu.

Zakazane su dve prijateljske utakmice sa Olimpijakosom.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, mikibre said:

Podrška Filipu Čoviću, kao igraču i kao čoveku. Nije to lako istrpeti, a pogotovio ako se uzme u obzir intelektualni nivo seljadije koja se kurči.

Jasta! O intelektualnom nivou sude oni koji podrzavaju bahati nepotizam.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mikibre said:

Čovek okrene utakmicu, ali je poenta što je on nečiji sin,...

...Utakmica, rezultat i učinak  su nebitni.

 

Ajde bre ti na osnovu jedne utakmice pravdas sto je Filip u timu.Evo ja mogu da ti nadjem 100 utakmica gde cu opravdati zasto ne zasluzuje..

 

+ nepotizam

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...