Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

15 minutes ago, The Walking Dravot said:

 

Jel vidis sad koliko je glupo diskutovati s nekim imajuci predrasude zbog kluba za koji navija?

Pa to je bio poprilicno los tim, menjali su trenere. ''Pozeljna'' sredina su postali dolaskom Trinkijerija i kad su se malo pojacali ugovori. I dalje su to neki average igraci  za Evro kup.  Ipak oseti se priliv noca. Sto ne znaci da se u KKCZ ne sipa mnogo vise. Samo nisu otkrili toplu vodu.

 

Evo, ovako je bolje. Opet je poenta ista. Kad pisem o kosarci nemam predrasude.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, pepe sancez said:

Nisam ja ubijedjen da ce Ficko biti u 12.

 

Nema sanse da izvisi veprina, ispasce pola rostera ako treba inace ce mama Vesna da odrobija nekoga.

 

Jedino da tata  povuce rucnu tokom sezone, ne zbog zvezdinih interesa nego da se mali ne blamira vise po EL.

Edited by Sector
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Iskreno...da je Nebojša prod'o vikendicu i doveo Tea i Jovića opet bi mu se za svaki minut malog-debelog na parketu naebo milosne majke neiživljene.

A Filip može da igra u Zvezdi kad poželi samo kada mu tata u stvarnosti i pravno kupi klub i prekrsti ga u Čović&Son CZ.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, AgroUrban said:

Zavisi koliko ga budu lepili u prve 3-4 utakmice.

 

To mi je bas velika zelja da ga neki Dunston posalje pravo u VIP lozu kod mame. Jedino cega se plasim je da i ne pokusava za 2 nista od sramote.

 

Vidim u EC uzeo 22 suta za 2 i 40 za 3. Sto je sigurno, sigurno je. :lol_2:

  • Like 3
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, The Walking Dravot said:

 

E zbog ovoga Zvezdu gledam samo rekreativno, a Tomica ne mogu ni da gledam.

Jedna slika je dovela do toga da klub gledaš samo rekreativno? Ako je zbog slike ne moraš je ni rekreativno gledati, zašto mučiš sebe ;).

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Na stranu sto će namešta prvi tempo Dunstonu i kompaniji, mnogo veća šteta će biti njegova čunj za kuglanje odbrana protiv Ljulja, Vilbekina i ostalih. Nema trika da ga Tomić zakuca za klupu posle greske ili dve u odbrani kao što bi se desilo Dobriću/DD itd, jer to bi jelte negativno uticalo na njegovo samopuzdanje, držaće ga 4-5 minuta na terenu bez obzira na broj uzastopnih fail-ova...

Link to comment
Share on other sites

Znaci krhko je znanje o novome Lorenzu?

 

Meni sejedino  ne svidja sto cemo imati dva Brown-a.... suvise me podseca na slucaj dva Clarka, i fijaska kojeg su doneli. I cela strana prva petorka: Lorenzo, Djenka/Beron, Stratos, Brown, Gist. 

 

Dobric, DeDa nam jedini daju dusu ovom timu, tako da su nam vredni kao crno zlato. Tu je i kapiten koji vise sedi na klupi nego sto igra, a i Simana kojem treba jedno desetak energetskih napitaka da vidimo neku energiju. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, bosMan_jr said:

Uopste nije slicno, ni po cemu, Klarkovi se cak nisu isto ni prezivali

 

Tanki smo na pleju, nema price. Noris Kol dolazi u decembru

 

Nisu?

Svejedno, ali vidis da kazes Klarkovi, kao sto cemo moci reci i Braunovi. 

 

Sto smo tanki na pleju ukoliko ce ovaj covek igrati dobro? Pritom i u Alimpijinoj sezoni Davidovac kao plej je uzeo nekoliko jakih EL meceva. 

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, mmajstor said:

Znaci krhko je znanje o novome Lorenzu?

 

Meni sejedino  ne svidja sto cemo imati dva Brown-a.... suvise me podseca na slucaj dva Clarka, i fijaska kojeg su doneli. I cela strana prva petorka: Lorenzo, Djenka/Beron, Stratos, Brown, Gist. 

 

Dobric, DeDa nam jedini daju dusu ovom timu, tako da su nam vredni kao crno zlato. Tu je i kapiten koji vise sedi na klupi nego sto igra, a i Simana kojem treba jedno desetak energetskih napitaka da vidimo neku energiju. 

Zaboravi ti dva Šehovica,slazem se za dva Clarka i ja mislim da je perverzno i nenormalno.A i otezava komunikaciju,sve sreca pa su nasi Brown-i na dve strane rostera.E sad,Podgoricani ove sezone u svojim perverzijama idu korak dalje pa su u jednom danu doveli dva Scota...Wooda i Bamforta...Koji imaju slicne kosarkaske sudbine kao ovaj nas Brown...Slucajnost,ne bi rekao...Nekako se ljudi vezuju za ime,ne znam ni sam kako bi objasnio.Ili sto bi stari latini rekli.Nomen est omen! лат. (изговор: номен ест омен). Име је знак.

 

  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

da ne preterujemo...

 

ako je u Filip u EC na trinaest utakmica odigrao tačno trinaest minuta u onom rosteru slika je prilično jasna

...u EL na koliko god utakmica da kroči na parket to će mu biti i maksimalna minutaža.

jedino očekujem kada nas neko natrpa momački u gostima da nam sledi jedno 15-20 zadnjih promena i no-look pasova u garbage time-u.

 

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...