Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

Quote

Ognjen Kuzmić stabilno, sledi buđenje iz kome

Novi pregledi skenerom glave i pluća pokazali da nema komplikacija, sledi buđenje iz indukovane kome Ognjena Kuzmića. Klub se još jednom zahvaljuje svima na iskazanoj brizi za zdravstveno stanje našeg košarkaša.
kuzmo-izdrzi-3-3.png
KK Crvena zvezda mts obaveštava javnost da je našem košarkašu Ognjenu Kuzmiću, nakon jučerašnje maksilofacijalne operacije, u četvrtak urađen novi detaljan pregled skenerom.
 
Novi pregledi skenerom, glave i pluća, koje je obavio lekarski tim Urgentnog centra u Beogradu, pokazali su da nema pojave novih procesa i komplikacija povreda glave (mozak i dalje blago otečen nakon traume).
 
Takođe, novi pregledi pluća su pokazali znatno bolje rezultate, i odlukom lekarskog tima Ognjen Kuzmić će polako biti probuđen iz stanja indukovane kome u kojoj se nalazi od nedelje kada je doživeo tešku saobraćajnu nesreću.
 
KK Crvena zvezda mts još jednom se zahvaljuje svima koji i dalje svakodnevno izražavaju brigu i pružaju veliku podršku našem igraču Ognjenu Kuzmiću.
 
Klub će kao i do sada nastaviti svakodnevno i u dogovoru sa lekarskim timom da informiše javnost o zdravstvenom stanju reprezentativca Srbije i košarkaša Crvene zvezde.


Dobre vesti, ide na bolje.

Edited by Rajon Rondo
  • Like 21
Link to comment
Share on other sites

Ognjen je kao neka javna ličnost, pa verovatno zato se javnost češće obaveštava o njegovom zdravstvenom stanju, mada i to čini uglavnom klub, a ne novinari. Što se onog drugog dečka tiče, možda njegova porodica želi privatnost u ovim trenucima i ne želi medijsko eksponiranje. Jedino ako neki član njegove porodice ne želi da podeli vesti sa nama. Na kraju krajeva, najbitnije je da svi prežive, kako i kada stižu informacije meni je skroz na drugom kraju štapa važnosti.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, ZiS said:

Mogao je i klub tako nesto da kaze...da se covek ne maze govnima bez razloga...Kad procitam sta sve pisu maloumnici, povraca mi se...

 

klub je bas forsirao pricu da ima sanse da on dodje, verovatno iz marketinskih razloga

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, ZiS said:

Mogao je i klub tako nesto da kaze...da se covek ne maze govnima bez razloga...Kad procitam sta sve pisu maloumnici, povraca mi se...


Kako onda da se pravdaju da su radili sve da Miloš dodje, a njemu zinulo pedu za rePa njemu i onoj njegovoj koja ga je nagovorila sigurno...  ja se juče peglao ovde sa Konstantinom koji je iz proverenih izvora (ako oni lažu njega  on laže nas) čuo da je Čović davao pola miliona i još pola od sponzora, a ovome zapelo...  pa još na kraju da mi objasni kako je neko Teodosić (čarobnjak s loptom i jedan od najtraženijih igrača na starom kontinentu), a neko Miloš Ninković...


a pri tom ako kažeš ljudima da će ti drugi plej biti FČ3, a prvi neće sigurno biti MT4  nego nemaš pojma (ili imaš samo nećeš da saopštiš vaskolikoj  srpskoj populaciji), reci zbogom ujka Luji (prodaji sezonskih karata). 

I na kraju niko iz kluba neće izaći sa informacijom da Teodosić nije ni kontaktiran, a nastaviće ljudi da pišu to što pišu i jebi ga...  klubaštvo je jako jako zajebana stvar.


@Haggard

I šta ćemo sad što se o čoveku formiralo mišljenje da je najgori frajer na ovim prostorima od Josipa Broza Tita?

Edited by Stondisha
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, pepe sancez said:

A kad se iz kluba forsirala prica da ce doci?

 

nije iz kluba ali iz svih tih izvora bliskih klubu

kao i kada se iz izvora bliskih klubu saznaje ko skraćuje krugove, ko gde pije a koliki su troškovi za telefon kom treneru

 

stari oproban recept  ( :

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, pepe sancez said:

A kad se iz kluba forsirala prica da ce doci?

 

imao si neki covicev intervju u nekakvom jutarnjem programu na neke opste teme, potpuno nevezano sa sportom. i na kraju ga voditeljka kao slucajno pita "jel dolazi teodosic u zvezdu" ocigledno naruceno pitanje u narucenom gostovanju. i naravno gazda odgovara sa "videcemo", naravno da nije eksplicitno demantovao iako je znao da nema sanse da ovaj dodje.

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, K.Dot said:

Ognjen je kao neka javna ličnost, pa verovatno zato se javnost češće obaveštava o njegovom zdravstvenom stanju, mada i to čini uglavnom klub, a ne novinari. 


Pa od ponedeljka sve sto se sazna je iskljucivo iz kluba, i to ide jedno saopstenje dnevno. U ovom slucaju je klub odradio vise nego profesionalno posao.
Bas je bilo malo neproverenih informacija poslednja 3 dana

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

@uini

 

Ok, znam da se i iz kluba pakuju razne price, ali ne znam ni za sta zvanicno, pa cak ni ovo sto @Haggard pominje. Ne znam koliko se to moze potezati, ali nema ni veze.

 

Imali smo neku diskusiju u vezi Dudine izjave za reprezentaciju, ne znam vise ni oko cega, sjecas li se ti? Znam da sam ja hvalio Dudu sto je nesto zametao tragove, a ti kako to nije uredu. Ne zastupas li bas sad suprotno stanoviste, tj. ako je bilo kontakta sa Milosem zar on ne bi trebao da izadje sa drugacijim obrazlozenjem odluke.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Ridji said:


Pa od ponedeljka sve sto se sazna je iskljucivo iz kluba, i to ide jedno saopstenje dnevno. U ovom slucaju je klub odradio vise nego profesionalno posao.
Bas je bilo malo neproverenih informacija poslednja 3 dana

 

nisam se ja ni pitao zašto nas klub ne obavesti, nemoaju oni nikakvu obavezu na temu niti je primereno. pitao sam zato što ne bistrim online medije, prosto, šta je sa tim drugim čovekom. sve ok

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, pepe sancez said:

 

 

Imali smo neku diskusiju u vezi Dudine izjave za reprezentaciju, ne znam vise ni oko cega, sjecas li se ti? Znam da sam ja hvalio Dudu sto je nesto zametao tragove, a ti kako to nije uredu. Ne zastupas li bas sad suprotno stanoviste, tj. ako je bilo kontakta sa Milosem zar on ne bi trebao da izadje sa drugacijim obrazlozenjem odluke.

 

 

sećam se. duda je lakonski uveo nuggetse kao faktor u jokićevoj odluci da li će igrati za repku pa sam se nervirao oko toga jer sam stava da zainteresovana šira publika treba da razume odnos snaga i defacto stanje stvari. ti si bio u fazonu da je okej što štiti igrača (jokića).

 

ja sam i dalje (i u ovom slučaju) za transparentnost i istinite infoe. s'tim što je situacija dijametralno druačija u smislu da bi jokiću možda odgovarala ta dudina mistika a teu svakako pravi sranja

Link to comment
Share on other sites

treba citati teovu izjavu izmedju redova.

rekao je "zao mi je sto sam ja ispao los", u prevodu trebalo bi los da ispadne onaj ko je podgrevao tu pricu bez osnova, iz marketinskih razloga.

Edited by Haggard
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A da budemo iskreni, ni gospodja mu nije pomogla 😂 Salu na stranu, nit je covek sta obecao, nit je ko bio ozbiljan u nameri da ga dovede...a razularena rulja divlja, mi oborili rekord u prodatim sezonskim...

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, ZiS said:

A da budemo iskreni, ni gospodja mu nije pomogla 😂 Salu na stranu, nit je covek sta obecao, nit je ko bio ozbiljan u nameri da ga dovede...a razularena rulja divlja, mi oborili rekord u prodatim sezonskim...

Sta da ti kazem... :s_d:

 

3r0W2Vd.gif

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...