Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

Legendarni bloods. Ono je bio najjace lozenje i najbolje kreirani hajp ikada. Covek je bio car, oprastam mu svo laganje, jer bilo je do jaja mastati, loziti se, i bar na kratko biti deo sveta koji je kreirao za nas tada napacene cigane. U amanet je ostavio izraze koji su se zapatili u forumaskoj retorici, poput "Covicu bilo neprijatno koliko malo trazi", "primio kovertu na Marakani u poluvremenu" i slicno...


Zato je ova Teo saga pravi omaz bloodsu. Hajp iz ril, pa ako i ostane samo hajp.

  • Like 6
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

U amanet je ostavio izraze koji su se zapatili u forumaskoj retorici, poput "Covicu bilo neprijatno koliko malo trazi", "primio kovertu na Marakani u poluvremenu" i slicno...

“Pogledajte poslednjih X minuta i sve će vam biti jasno”
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Wook said:

Ko je lik koji je otisao do pekare i nikad se nije vratio? 😂


Mislim da je to bio Avanti, koji je bio true insajder i koji je imao baš proverene i baš dobre informacije, al su se neki potpisi koje je on najavio izjalovili, a onda su ga forumaši (uglavnom neki padobranci), raščerečili pa se više nije vratio na forum...  otišao do pekare i nije se vratio...  njegovi su bili šlemovi, pa je @kum žoržo nastavio sa  Dobro Jutro... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Stondisha said:


Moguće da sam permutovao, čovek je jugović ali 1000 godina živi po nekim skandinavijama (ako dobro izvlačim iz malog mozga) uglavno je imao šlem sa czv grbom kao avatar.

Sve pet druze, al cigani brzo zaboravljaju...

Samo da krene prelazni rok, eto novih insajdera, stari su zaboravljeni.

Link to comment
Share on other sites

Imao je Avanti Bobija sa šlemom na glavi na avataru. To nije isti čovek kao RWD, mada su obojica imali inside informacije. Ne znam da li sad ovde piše Avanti ali RWD je batalio kad se armija crveno-belih forumaša okomila na njega zbog nekih infoa. Čovek je imao dobre informacije ali naravno u poslu se nekad nešto izjalovi ali objasni ti to forumašima.

 

Nijedan od njih nije taj što otišao do pekare, koliko ja znam. 😄

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, threepwood said:

Teo, ako dodje, doci ce iz ljubavi ili iz prakticnih razloga. Zbog love nece sigurno jer, ma koliko je ocigledno da je nas ovosezonski budzet neobicno visok, sigurno nismo u mogucnosti da matchujemo ono sto Teo moze da uzme negde preko

 Bice solidno placen i mora da se pokaze kvalitetan roster. On ako dodje, doci ce zato sto misli da moze na F4. Ima on pre svega takmicarske ambicije, a sigurno je minimum za koji ce igrati bar 1m. Jednostavno to tako mora i to je debelo ispod cene.

 

Koliko znam Makabi je bas odlucno krenuo na njega i pojacace ponude i tim koji bude igrao oko njega. Mislim da su nam iz dana u dan sve manje sanse da ga potpisemo, sem ako mu bas ne prekipi. Po mom misljenje da je hteo, vec bi potpisao. Kad srce hoce negde,a ispunjeni su mnogo uslovi za njega, onda je to tako jednostavno, i vise ne slusas nista sem svog srca.

Link to comment
Share on other sites

RWD je dobrim delom prestao da pise kada su poceli da ga prozivaju sto ostavlja kladionicarske tipove (koji su bili vrhunski jer coveku je posao bio iz svere kladionica) na temi KKCZ.
A avatar mu je bio Zvezdin grb

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ridji said:

RWD je dobrim delom prestao da pise kada su poceli da ga prozivaju sto ostavlja kladionicarske tipove (koji su bili vrhunski jer coveku je posao bio iz svere kladionica) na temi KKCZ.
A avatar mu je bio Zvezdin grb

On je pravio neku mobilnu aplikaciju za kladjenje, toliko znam. Nadam se da je uspeo u tome, ako je uspeo onda je ispod neke palme. 🙂

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

rwd je kreirao meme od "idem do pekare" izjave a neki prelayni rok prolaznik je to izjavio

 

2 minutes ago, Ridji said:

RWD je dobrim delom prestao da pise kada su poceli da ga prozivaju sto ostavlja kladionicarske tipove (koji su bili vrhunski jer coveku je posao bio iz svere kladionica) na temi KKCZ.
A avatar mu je bio Zvezdin grb

Da, tako je. I sad svi stavljamo šlemove kad idemo u pekaru.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...