Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

7 minutes ago, uini said:

 

nevezano za ovaj potencijalno novi razvoj situacije sa simanićem:

ja sam stekao utisak da će faye više minuta (koliko god da ih je) provoditi na SF nego na PF.

 

videli smo da mu je problem da odbrani novicu, koji jeste namazan igrač ali je i penzos. takvih (namazanih) a i fizički jačih PF ima u el koliko hoćeš.

 

 

Spor je Uini on za najsporiju trojku KLS lige, pre na 5 no na 3.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ZiS said:

Da se ne zajebavamo ali Zeljko nam je najsigurniji i najveci sponzor vec godinama 😀

Kad je takav sto ne uzme i Covica? 😄 Sala mala 😄 Pa nije da mu se nisu isplatili igraci koje je od nas uzimao, pritom su jos i zaradili od Gudurica 😄  Tako ce verovatno biti i sa Simanicem... Sve u svemu, obe strane su zadovoljne 😄

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, OnionKnight said:

Sve najbolje mislim o Boriši, ali teško mi je zamisliti da Željko može istrpiti njegovu metiljavost i beskrvnost. 😀


ima neki intervju sa BB, kad on priča o svojoj prvoj sezoni u Feneru i ćoškarenju...

 

Quote

Pričamo Željko i ja posle nekog treninga/utakmice i kaže ja Želju takva i takva stvar, ja ćoškarim i ništa, a doveden sam kao veliki talenat za ozbiljne pare...

A  meni ti Željko kaže: Slušaj sine, mogu ja na treningu njima da naredim da ti dobacuju loptu, da se ti kao nešto vodiš da igraš basket, al tebe tim neće prihvatiti, nego ćeš da budeš Željkos little bitch kome tata kupio loptu i mora da igra, nego ti sine da kreneš da grizeš, da se boriš, da peglaš odbranu, da tražiš loptu da se krećeš, da budeš na treningu prvi, a da ideš poslednji pa će DAtome, Hikman i društvo da ti više daju loptu kad prepoznaju da si ti igrač za više lopti.



Parafraziram malo, ali bem mu miša Simana nije mogao lopte da se naotima u CZV, a tu je već 100 godina...   kako će on da se izbori za minutažu u Feneru i za loptu, pogotovo sa onim parastos stavom ( čak i flegma Bjelica za njega mi deluje kao jebeni Toni Montana)...

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

 
 
 
23 minutes ago, uini said:

 

nevezano za ovaj potencijalno novi razvoj situacije sa simanićem:

ja sam stekao utisak da će faye više minuta (koliko god da ih je) provoditi na SF nego na PF.

 

videli smo da mu je problem da odbrani novicu, koji jeste namazan igrač ali je i penzos. takvih (namazanih) a i fizički jačih PF ima u el koliko hoćeš.

 

zapravo se faje dosta dobro nosio i sa visim i jacim igracima od sebe

sa novicom je bilo kako kad...ipak je ovaj dosta namazan, i standardno naprzen protiv kkcz, a i delovalo je da ima neki licni beef konto mo-a

iako nije preterano gabaritan, faje ima dobre noge, dugacke ruke, i vrlo je brz u skoku...vise puta je lepio bananu nakon sto je prethodno vec naseo na fintu

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Stondisha said:


ima neki intervju sa BB, kad on priča o svojoj prvoj sezoni u Feneru i ćoškarenju...

 



Parafraziram malo, ali bem mu miša Simana nije mogao lopte da se naotima u CZV, a tu je već 100 godina...   kako će on da se izbori za minutažu u Feneru i za loptu, pogotovo sa onim parastos stavom ( čak i flegma Bjelica za njega mi deluje kao jebeni Toni Montana)...

 

 

Stoji sve to, ali Bogdan i Boriša dolaze iz suprotnih uloga. Znamo svi šta je Bogi bio u Partizanu i šta je njegova igra. Boriša u ovom trenutku karijere može da bude strech 4, da kupi skokove i štiti obruč. Ako bude radio te stvari, imaće minute.

Link to comment
Share on other sites

Koliko je nedostatak domaćih igrača koji mogu makar u rosteru EL da budu.

Sa te strane odlazak Boriše bi bio ogroman udarac, a sa druge kontinuitet stvaranja top talenata i budućih NBA igrača. Nema sumnje da bi Boriša u radu s Obradovićem kroz 2 godine bio na pragu NBA.

Ja jesam generalno za strance ali sad se više ne postavlja ta dilema, domaćih nema.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, OnionKnight said:

 

Stoji sve to, ali Bogdan i Boriša dolaze iz suprotnih uloga. Znamo svi šta je Bogi bio u Partizanu i šta je njegova igra. Boriša u ovom trenutku karijere može da bude strech 4, da kupi skokove i štiti obruč. Ako bude radio te stvari, imaće minute. 


za ovo mogu da dovedu random free agenta za male pare  nema mi logike dovoditi i to još za obeštećenje nekoga ko će da ti bude povremeni pripaljivač iz ćoška i zaštitnik obruča (reče li neko Mohamed Faje?)...  ne znam kakva se njemu uloga  u budućnosti predvidja, neki all round trpač, strečer atletski...  3.5 skokova, na 1 bolokadu po utakmici, nekako mi nije to zaštitnik obruča.. al videćemo.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Milijaš #10 said:

Koliko je nedostatak domaćih igrača koji mogu makar u rosteru EL da budu.

Sa te strane odlazak Boriše bi bio ogroman udarac, a sa druge kontinuitet stvaranja top talenata i budućih NBA igrača. Nema sumnje da bi Boriša u radu s Obradovićem kroz 2 godine bio na pragu NBA.

Ja jesam generalno za strance ali sad se više ne postavlja ta dilema, domaćih nema.


pazi kontam da nema leba od neke diskusije kvalitetne, al da ti ubacim rovca što bi se reklo... 

nema talenata domaćih, a jedan momak je pre neki mesec izabran za člana prve petorke NBA lige i to na poziciji centra, iskopao ga Miško u KK Vojvodina koja je tada igrala Vojvodjansku ligu ili koji već rang takmičenja, a svi talenti Gudurić, Simanić Davidovac i ostala ekipa, nisu iz omladinskog pogona FMP-a koji je jel te do skora važio za Fabriku Mudrih Poteza i rasadnik domaćih talentovanih igrača... šta li se to desilo sa čuenom školom FMP-a koja je do juče izbacivala Teodosiće, Joroviće, Aškrabiće, Raduljice... a sad ne mogu da izbace backup pleja a da se ne preziva na Čo (završava na ić), a ne zove na FI ( FiČo jbte), ma ne može da izbaci ni Stefana Lazarevića koji je takodje  koliko god to smešno zvučalo isto tako produkt omladinske škole KK CZV.

Ali dobro, nema talenata, nema plejeva na tržištu... bitno je da ima dobrih ljudi na poziciji drugog pleja koji bi da pomognu i to...

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Stondisha said:


za ovo mogu da dovedu random free agenta za male pare  nema mi logike dovoditi i to još za obeštećenje nekoga ko će da ti bude povremeni pripaljivač iz ćoška i zaštitnik obruča (reče li neko Mohamed Faje?)...  ne znam kakva se njemu uloga  u budućnosti predvidja, neki all round trpač, strečer atletski...  3.5 skokova, na 1 bolokadu po utakmici, nekako mi nije to zaštitnik obruča.. al videćemo.

 

Ima potencijal da bude elitan u tim sferama igre. Šut mu je prilično dobar, ima visok izbačaj i dugačke ruke, sposoban šutirati preko čuvara. Skočan je i ima tajming za rampe, sa boljim čitanjem igre može samo da napreduje. Gubi određen broj skokova na nemogućnost zagrađivanja jačih igrača, ali ako nauči da bolje koristi alate koje nesumnjivo ima, može na svojoj poziciji da bude sami vrh Evrope.

Link to comment
Share on other sites

@Stondisha

 

FMP i dalje radi posao, pa zamislite CZ da nema FMP? Pa mi bismo samo za obeštećenja dali 2 miliona evra za Davidovca, Dobrica, Simanića. Odosmo u uppr lagano.

Znači FMP radi ali Teodosić je jedan, Erceg takođe.

 

Uskoković, Paunović, Đorđević su potencijal za CZ ali ne za ovu sezonu i ovakav roster. Njima je ovo sezona afirmacije i napredovanja i zato ima treba po 30 minuta u Aba. Lično bih Uskovića doveo kao trećeg.

 

Realnost je takva da bi samo Pot mogao da zameni 'Vepra' ali se plaše, opravdano, da cenjeni auditorijum Voxa neće biti zadovoljan.

Ili da mi ovde skupimo prilog od jedno 1,5 milion evra i da dovedemo Jovića.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Milijaš #10 said:

@Stondisha

 

FMP i dalje radi posao, pa zamislite CZ da nema FMP? Pa mi bismo samo za obeštećenja dali 2 miliona evra za Davidovca, Dobrica, Simanića. Odosmo u uppr lagano.

Znači FMP radi ali Teodosić je jedan, Erceg takođe.

 

Uskoković, Paunović, Đorđević su potencijal za CZ ali ne za ovu sezonu i ovakav roster. Njima je ovo sezona afirmacije i napredovanja i zato ima treba po 30 minuta u Aba. Lično bih Uskovića doveo kao trećeg. 

 

Realnost je takva da bi samo Pot mogao da zameni 'Vepra' ali se plaše, opravdano, da cenjeni auditorijum Voxa neće biti zadovoljan.

Ili da mi ovde skupimo prilog od jedno 1,5 milion evra i da dovedemo Jovića.


Davicovac doveden iz Vršca, znači plaćen

Simanić je igrač omladinskog pogona CZV

A Dobrić nije baš ono tipa dijamant kojih na tržištu nema... pa je neophodan i poželjan preko svih granica, prosečan igračić koje brate mili imaš manje više na svakom drugom ćošku.

A msm teko ovo da Pot može da igra neki ozbiljan basket je u rangu sa Čović može da igra ozbiljan basket...

E i isključujem se.  čisto 4 the record.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Stondisha said:


Davicovac doveden iz Vršca, znači plaćen

Simanić je igrač omladinskog pogona CZV

A Dobrić nije baš ono tipa dijamant kojih na tržištu nema... pa je neophodan i poželjan preko svih granica, prosečan igračić koje brate mili imaš manje više na svakom drugom ćošku.

A msm teko ovo da Pot može da igra neki ozbiljan basket je u rangu sa Čović može da igra ozbiljan basket...

E i isključujem se.  čisto 4 the record.

 

 

To ce gospodin Robija da proceni, a ne ti.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Mile1 said:

Ako zamena za Simanica bude Nikola Miskovic mozda i to nece biti tako los potez

 

Sigurno ce Misko svog top talenta (tako ga on sigurno vidi u trenutnom timu Mege) da prosledi Zvezdi gde na poziciji 4-ke imas Brauna, Fajea i Gista po potrebi (raunam ovo da Simanic ode u Fener).

Link to comment
Share on other sites

Ne mozemo mi odbiti dobre pare za igraca, to je svima jasno. Brine samo sto ostajemo samo sa strancima na 4.
Bice probelm za KLS i Kup. Sad tek ne treba prodavati Odza jer moze da dobije pasos.

 

Jebes mi sve, ja bih na pleju opet rizikovao sa MWillom 😄
Povezao bi ovu ekipu isto kao Teo. U odbrani nije nista veca rupa od njega a dosao bi za male pare.
Prodje cele pripreme i udri.
Steta sto nemamo drugog pleja tipa Jovica kao u njegovom prvom mandatu, da nadomesti kvalitet u odbrni, ali opet, takav bi bio i tandem Teo-Coki.
I da. Sto se tice cigara bez filtera, nista veca ili manja opasnost od Gista.
 

Edited by Rajon Rondo
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Markoss said:

 

Guzva ce mu biti i tamo. On hoce minute, i najverovatnije ce ih dobiti u Megi

 

Elem, sto se Voje Stojanivca tice, on je meni krajnje nebitan lik. Daleko je od talenta npr Vanje Marinkovica, nista ne radi preterano dobro, ima zanimljivo telo, ali to je sve. Mada, s obzirom na busanje u grudi oko zvezdastva, moram reci da bih se iznenadio da ode u KKP. 

 

 

Deluje kao pristojan momak, a mislim da mu je stvarno krajnje vreme da juri minute. Koliko god da ne volim da nam igraci odlaze sa polurealizovanim ili nerealizovanim potencijalom, odlazak u Megu bi bio pravi korak za Aleksu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...