Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

18 minutes ago, profaarmor said:

Ok, Dobric nije bio tema, radilo se o  Stratosu vis-a-vis KC, mozda je coveku trebalo vise vremena, mozda se nije snasao ali definitivno nije bio preveliki faktor na terenu, cak sta vise imao je jako losih partija, napadackih normalno.

 

mislim da kc definitivno nije tomićeva šolja čaja. čak ni nakon 6 meseci nekako nije znao šta će sa njim osim da mu da iso, gde mu čak nije ni čistio prostor 

 

biće jenkins ok za tomića, ima difens u rangu riversa a može da zabode spotup. samo da dobro izaberemo pleja 

Link to comment
Share on other sites

ako je tacno da i kc ostaje(mada ce najverovatnije u loko), onda covic da se ubije ako ne dovede tea...

 

?, vepar

baron, jenkins, lazic, dobric

perp, kc, davidovac

brown, faye, simanic

kuzmic, gist, ojo

 

na stranu ovi grobarski komplexi i podmetanja kako su igraci placeni u milionima, al ako su pre izabrali da na ovaj sastav ide neki mediokritet od pleja, umesto da od para za recimo gista i kc(cca zajedno 680k) + nekih projektovanih 450-500k za pleja ne dovedu tea, onda nemam reci.. a teo je picka sam po sebi, zato sto je trebao da dodje za 500k, al kontam da bi se on razmisljao i za 1m..

 

al tek da ne govorim kolika je jebena sramota da na svokoj poziciji imamo 3 kvalitetna igraca, dok raspasli vepar ima svojih zagarantovanih 20 minuta.. :default_coffee:

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, n4l1m said:

ako je tacno da i kc ostaje(mada ce najverovatnije u loko), onda covic da se ubije ako ne dovede tea...

 

?, vepar

baron, jenkins, lazic, dobric

perp, kc, davidovac

brown, faye, simanic

kuzmic, gist, ojo

 

na stranu ovi grobarski komplexi i podmetanja kako su igraci placeni u milionima, al ako su pre izabrali da na ovaj sastav ide neki mediokritet od pleja, umesto da od para za recimo gista i kc(cca zajedno 680k) + nekih projektovanih 450-500k za pleja ne dovedu tea, onda nemam reci.. a teo je picka sam po sebi, zato sto je trebao da dodje za 500k, al kontam da bi se on razmisljao i za 1m..

 

al tek da ne govorim kolika je jebena sramota da na svokoj poziciji imamo 3 kvalitetna igraca, dok raspasli vepar ima svojih zagarantovanih 20 minuta.. :default_coffee:

 

 

 

Мани се коментарисања, дај графику 😄

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

 
koja grafika, propo tito. njemu je gist na klupi a kuzma starter plus stratos startuje. kao da ništa nije gledao sem grafike 
Pauza je učinila svoje. Nije tile dugo pravio grafike, mi mu sad dodjemo kao rehabilitacioni topik. Mada da je obrnuto verovatno ne bismo mogli sebi da priuštimo titove grafikone.
  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

a šta fali da pomenem. na svakog oblacenog KC-a, dođe 100 dobrica 🙂

Sta si se ti nakacio na Dobrica? mnogo zahvalniji igrac od KC bar za ono vreme koje je KC proveo u klubu. 

 

Sto se tice rostera, i buducih pojacanja, neka dodje jos jedan play, iako nije ni potreban, FC to moze da iznese uz pomoc Davidovca i Jenkinsa. 

U EL za vreme Alimpijevica Davidovac je igrao odlicno kao play, ne vidim zasto sada ne bi mogao. 

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, uini said:

 

mislim da kc definitivno nije tomićeva šolja čaja. čak ni nakon 6 meseci nekako nije znao šta će sa njim osim da mu da iso, gde mu čak nije ni čistio prostor 

 

biće jenkins ok za tomića, ima difens u rangu riversa a može da zabode spotup. samo da dobro izaberemo pleja 

Vidis to sam propustio da pomenem, ima puno do toga odnos igrac-trener, jednostavno se skapiraju...ili ne, ali opet Tomic je ovde konstanta a KC ocigledno varijabila, ne kazem da nije mogla da se nadje uloga KC ali cak i za Berona nije bilo previse cistih akcija gde bi samo potegao, jedno je vreme u sredini sezone dosta i patio zbog toga dok nije malo modifikovao svoju igru i dok nije vise poceo da koristi ulaz na racun tapkanja lopte do pred istek napada, gde mi je btw zestoko skakao po zivcima.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, slavisa said:

Sta si se ti nakacio na Dobrica? mnogo zahvalniji igrac od KC bar za ono vreme koje je KC proveo u klubu. 

 

zahvalniji je jedino ako kreneš da pričaš o tome za koliko para dobric igra. i ako ume da kaže hvala a kc ne ume. ja mislim da KC ume da kaže hvala 

 

 

 

dobric je krš, jaka blažic je izmislio basket za njega i one koji ga worshipuju (:

  • Like 1
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Super, objasnio si mi.

KC je u zvezdi bio jedan obican ispodprosecan igrac, nije nista pokazao. Igrao je jer je morao zbog plate, inace bi mi grejao klupu pored Keselja. Imao je onu jednu utakmicu u plejofu, kad je u prvom poluvremenu dao nekoliko poena, tj dao skoro pa jedini poene za zvezdu, ali se u drugom poluvremenu nije video. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

@slavisa

Pricas gluposti, Davidovac jeste igrao korektno, ali na pleju se mucio. 

Dobric ima prednost u odnosu na KC jer je visestruko jeftiniji i domaci igrac. To je to od njegovih prednosti (ja smatram da je na ovaj roster i dovoljno da se odlucimo za njega). Ne treba ni sve stranci da budu, ja to iskreno ne podrzavam ne znam koliko da smo jaki.

A pricati da je Dobric bolji igrac od KC je glupo kao i vecina stvari koje pises

Edited by bosMan_jr
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, profaarmor said:

Da objasnim drugacije, da je Vini trener Ogi bi prosao kao KC kod Tomica:default_coffee:

 

"ogi"  nije video terena dok se nisu povredili regland i stratos. eto kakvo mišljenje tomić ima o njemu 

 

realno ja imam bolje mišljenje 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, profaarmor said:

Jel nas trolujes zivota ti☺️, prvo pises kako ga cenis a odmah nakon toga da mislis da nije dobar kosarkas, kakav je kao covek je (gore dole) irelevantno.

Ipak mislim da nas malo turiras

 

trolujem srazmerno lakijevim postovima.

 

ali iskreno cenim dobrica jerbo mislim da je hustler iako nije dobar (kosarkas)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...