Jump to content

Fudbalska kladionica


Drug Crni

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...

Selta-Leganes 1(1.85)

 

Medjusobni duel za opstanak. Selta se u poslednje vrijeme donekle stabilizovala. Dobili su Sevilju, odnijeli sa Bernabeua bod. Danas moraju da savladaju direktnog rivala. Leganes je u velikim problemima sa igrackim kadrom. Napustio ih je u zimskom prelaznom roku krilni napadac En Nesyri, a prije par dana Barsa im je uzela vjerovatno najboljeg igraca, Braithwaita. Selta je domacin, ima jaci igracki kadar, ima vecu tradiciju od Leganesa i morali bi danas da pobijede ako zele da ostanu u ligi.

Link to comment
Share on other sites

Lask-AZ Alkmar 1 (1.9)

 

Lask ima veoma ozbiljne rezultate ove sezone. Iz svoje grupe su prosli kao prvoplasirana ekipa. U domacem prvenstvu su nedavno pobijedili Salzburg i preuzeli lidersku poziciju na tabeli. AZ se volsebno izvukao protiv Partizana i prosao dalje. Imaju nekoliko veoma talentovanih igraca, ali ne izgledaju uopste kao stabilna i cvrsta ekipa. Lask je u boljoj formi i mislim da je dosta blizi pobjedi u ovom duelu.

Edited by Shunsuke Nakamura
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zanimljive kvote na mecu Ajax - Getafe. 
Konkretno se dvojka placa 5.25 cak,a prolaz spanskog kluba smehotresnih 1.15 :krstipd4: 

Inace..pre prvog meca sam razmisljao da uplatim onaj moj dugorocni tip - da Hetafe osvaja LE. Kvota bila cak 50! Nakon prvog meca pala na 17..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

U kojoj kladari su najjace kvote. Nisam skoro uporedjivao, posto sam navikao na Soccer i uglavnom su u vrhu po jacini kvota. Evo danas sam planirao da singliram WBA, pa rekoh da cekiram koji je koeficijent u ostalim kladzama. Soccer i Mozzart drze 1.75. U Pinn betu, Balkan betu i Max betu su nize, 1.6, 1.7.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, mr clutch said:

U kojoj kladari su najjace kvote. Nisam skoro uporedjivao, posto sam navikao na Soccer i uglavnom su u vrhu po jacini kvota. Evo danas sam planirao da singliram WBA, pa rekoh da cekiram koji je koeficijent u ostalim kladzama. Soccer i Mozzart drze 1.75. U Pinn betu, Balkan betu i Max betu su nize, 1.6, 1.7.

https://mojtiket.rs/sport/fudbal
Ovde imas uporedne kvote nasih kladionica

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Pogledao sam sinoc Barcu protiv Napolija,a pomalo pratio i Bajerna protiv Celzija.
Pogledao jutros kvote..pa nekako mislim da nemam sta da cekam.

Barcelona - Bayern 2 @2.15   2/10
Mislim da je Bajern u svakom smislu trenutno kompletniji tim. Deluje da trebaju "samo" da zatvore Mesajutm (sto nece biti lako,ofkors),ali Barsa deluje bas tanko.. 

Probacu i ovaj dubl
Atletico Madrid prolaz @1.70
Bayern M prolaz @1.60
Ukupno:2.72  1/10

Bajerna sam obrazlozio. Atletiko sa Simeoneom je majstor knock-out formata,imaju nagomilano i timsko iskustvo za ovakve utakmice + mnogo bolju formu nakon nastavka sezone. Imaju sve ono sto mislim da Lajpcigu nedostaje. Takodje,smatram da Atletiku "leze" protivnici ovakvog profila,koji igraju otvorenije. 

Nepoznanica postoji oko forme svih timova i kako ce se prilagoditi ovom turnirskom sistemu,zato i slabiji ulozi.

Link to comment
Share on other sites

Ovca! Ovca sam ispao sto nisam isao sa jacim ulogom na Bajerna..a lepo se protiv Celzija videlo da su dve klase iznad Barselone. Jos u 'Sokeru' hteo da odigram dodatno da Bajern dobija sa najmanje tri razlike,ali mi kvota delovala mala..:classic_sad:
Srecom,odigrah PSG - Atalanta gg3+ sto mi je anuliralo promasaj ovog gornjeg dubla..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
3 hours ago, sassha said:

 

 

@Ser Jaime! Rickon! Dickon. zasto na Ruse u kratkim crtama ? meni je ideja da Srbija nije bas nesto to je samo skup igraca bez nekog "teamgeista" 🙂 pa razmisljam da igram draw no bet na ruse mozda oko 1,8 1,9 se dobije

 

Na kraju se zalomilo da čekam Ruse za, za moje uslove, jako finu isplatu.

 

Zaboravio sam da Rusima zbog povrede ne igra najbolji igrač, Alexej Mirančuk iz Lokomotive, tako da je DNB verovatno pametnija opcija. Rusi su mnogo jači tim, dok kod nas mislim da ima dosta problema. Matićevo odustajanje od reprezentacije je sigurno vrh ledenog brega, verovatno ima mnogo toga što je sakriveno ispod površine. Osim toga, još od SFRJ, uvek su naše repke igrale teško sa Rusima. 

I na kraju...to je ono kad vidiš meč i kvotu odmah pomisliš "o da...to je to, to se mora igrati".... a naučio sam da verujem prvom instinktu. 

Elem, nadam se da bi ta kvota mogla pasti do početka utakmice, pa da branim.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...