Jump to content

VN Kanade 2019.


Alen13ASC

Recommended Posts

Ne znam šta da mislim. Sa jedne strane jeste namotao volan u desno, ali ovo teško može da se nazove planom da se omete rival na nefer način. Mislim da se borio za grip, jer se isklizao po travi.

Ne treba ovo ni MGP ni Hamiltonu.

Link to comment
Share on other sites

Poznati smo kao najkulturniji forum na kome se na prste jedne ruku za 12 godina mogu nabrojati medjusobne uvrede clanova. Zelim da to i ostane. Da, Hamiltone, zbog vredjanja vozaca, a Dzoni zbog dvostrukog vredjanja tebe. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Dzoni_m said:

Pre nego sto me banujes( sve ok) svako ko bude pocastio vozaca (bilo kog a znamo svi ko za koga navija) dobija isti epitet. Bez obzira na moju kaznu


Sent from my iPhone using Tapatalk

Naravno. Pa ceo topik sam napravio posvecen tome. I molio da se vozači ne vredjaju.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam totalno razočaran. Nikad ovako nisam bio razočaran. Trkački incident i on dobije 5+s kaznu.

 

Ovo me tera da prestanem pratiti sport koji pratim 20+ godina.

 

Mrš u 3.14čke materine hebene.

 

Ovo nije humano, ako se na zelenom stolu ne vrati Sebu pobeda, stvarno ću zamrzeti F1.

 

Čarli se prevće po grobu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nemojte da krivite Merc. Niti Hamiltona. Svi vozaci se zale preko radija. To je njihov ventil. Oni nisu za oov krivi

 

Ovo je srz jednog duboko veceg problema. Ovde je problem FIA i pravila kojima smo mi navijaci kumovali.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...