Jump to content

Teniska kladionica


Drug Crni

Recommended Posts

Juce 4 pogotka cekamo jos 3 danas

Evo nesto za danas:

korda-De Minaur 4-5

Po meni ovde nema sta da se razmislja, Korda u zestokom naletu pun samopouzdanja, sigurno mozeda uzme set Minauru, mozda za one koji bi malo vecu kvotu plus gemova, ocekujem zaista neizvestan mec.



Z. Zhang-Hoang 4-5

Slicno kao i kod prvog para, duel dva jako nekonstantna igraca, pritom jako izjednacena, kao nacrtano za ovu igru.

Bonzi-Tringleti H1 setova


Mladji Francuz solidan igrac na travi dok Argentinac ne znam ni kako se plasirao u prvo kolo, klasican sljakas.

Duckwort-Albot 4-5

Ovo prosto moram.na osecaj. Albot izuzetan borac, a ima protivnika sasvim po meri. Meni retko gotivan igrac Albot...


Riske-Martinckova uzima set Riske

Duel dve dobre igracice na travi, Riske je bolja ali ne bih se bas kladio da ce ovo lako da dobije,za hrabrije Martickova da uzme set...

Vekic -Potapova Potapova uzima set

Ovo sam morao da odigram, neko jw gore i pisao o ovom paru i slazem se potpuno. Bice ovo neizvestan mec i iskreno Potapova potcenjena kvotom iskreno, meni je ovo totalni egal.

Pera-Hibino 1

Nije neka kvota ali obzirom da Hibino pojma nema na travi, ne znam da li ima 2 pobede u zivotu na travi, bilo bi iznenadje je da Pera izgubi ovo.

Kontavelt-Vondornosova 1

Ista prica kao gore...


Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ovu Vekic nikada nisam u zivotu pogodio [emoji23]. Sve ostalo doslo, cekao bih ove dve zene sto su ostale, jbg zaista steta.

Ono od juce samo se Djere ceka 4-5 setova. Za sada imam jako veliku ptolaznost ali me ne bi cudilo da raspored8m dva promasaja na dva tiketa [emoji23], kako to obicno biva.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, de Havilland Mosquito said:

Nadam se da se neko opario, na moje predloge, a ne ko moja malenkost koja ove sjajne predloge veže sa Vitebskom ili sa Francuzima. 

 

 

Znaci nisam jedini 😞 i sto je najgore ja kod 2:1 prebacio s fudbala, posto isti bas i ne volim, racunao gotovo je, koja greska, kad sam jutros ustao :smiley5:

 

Danas odigram greskom +gemove na Barti, a hteo minus, pisoa podrski odmah, trazio da storniraju, kazu zao im je ali za online uplate nema storno, bolje gledaj sledeci put, tako da greskom jos uvek imam tiket u zivotu, ako prodje moram im nekako zahvaliti 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Onaj od juce prosao, Djere ispostovao, ovaj od danas kako stoje stvari samo Vekic. Ne volim da na dva tiketa imam iste parove, ja danas sedim u kaficu i bukvalno se dvoumim izmedju Samsonove i Potapove i rekoh ajde da sastavim razlicite patove da ne dupliram i padoh.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ovo je vise za stativu. U ponedeljak padnem na Francuze, a juce nakon gore opisanog prolaza Barti padnem Medvedeva i to za 1 gem :frusty: Ubio me onaj drugi set skroz. Igrao sam hendikep gemove na Strufa, 5.5, on zbog one predaje u drugom setu izgubio sa 6 :frusty: Izgubiti svoj servis 3 puta u setu na travi je za suspenziju!!!

Prvi dan 8 hiljada i nesto, ovo juce jos gore, preko 12, tacno ubije volju za bilo cim 😰

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

svitolina-van uytvanck set hendi 2 , belgijanka uzima set kvota 1,65 soccer... svitolina top10 igracica , svakako bolja za 2 klase, ali u losem ritmu trenutno, znamo kakve su sve oscilacije u zenskom tenisu. belgijanka uzela celendzer na travi pre w, ima meceve u nogama i ritam. dobar servis i forhend. mirise mi na neko moguce iznenadjenje ali set hendi na belgijanku i over gemovi su mi najrealnije opcije nekako...

Link to comment
Share on other sites

Glavnu stvar sam prevideo. 

 

Harris-Rubljev  4-5 kvota 1.90 Soccer. Alternativno kombinacija 2& over 35.5 na kvotu 2.45.

 

Rubljev se mučio protiv Delbonisa. JužnoAfrikanac ima mnogo jaču igru za travu od Argentinca, otuda mislim da ima bar jedan set u rukama. 

Link to comment
Share on other sites

Moutet-Beden 4-5
Alcaraz- Uchiama 1
Evans-Lajovic H1 set
Korda-Hoang H1 set
Tiafoe-Pospisol 4-5
Konkuh-Soribes Konjuh uzima set
Ribakina- Liu 1

Nisam danas imao vremena, mnogo obaveza, evo na brzinu stigoh da pogledam i evo nekih mojih fikseva.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, jcn said:

svitolina-van uytvanck set hendi 2 , belgijanka uzima set kvota 1,65 soccer... svitolina top10 igracica , svakako bolja za 2 klase, ali u losem ritmu trenutno, znamo kakve su sve oscilacije u zenskom tenisu. belgijanka uzela celendzer na travi pre w, ima meceve u nogama i ritam. dobar servis i forhend. mirise mi na neko moguce iznenadjenje ali set hendi na belgijanku i over gemovi su mi najrealnije opcije nekako...

 

ovo je proslo i set hendi i over gemovi... nadam se da je ispratio neko... cekamo evansa i lajovica... ima neko neki predlog za popodne??

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja juce na brzinu sastavio i Beden me zeznu, uopste nisam stigao da obratim paznju recimo na Kudlu koji je lagano dobio, bukvalno sam za 15 min sastavio tiket i odmah prva jbg

 

Danas:

 

Beden-Nisioka         4-5

Obojica juce igrali, i posto me je zeznuo juce, danas iz inata 4-5. Nisioka zeznut igrac na travi i ocekujem da Beden danas dosta teze izadje na kraj sa Nisiokom nego juce.

 

Garin-Polmans          1

Ovo na neki osecaj vise, razmisljao sam da ovde stavim 4-5, ali nesto nemam poverenja iskreno u ovog Polmansa, Garin iako sljakas je dosta bolji igrac i samo od njega zavisi, nije mu strana igra na travi i nekako mi se sigurnije ovde cistog keca da stavim.

 

Martinez-Monfis     4-5

Ovo je po meni jako sigurno, Monfis retko odigra mec u 3 seta.

 

Fritz-Jonson         4-5

Ovo na osecaj, nesto mi govori da ce ovo da bude dosta neizvestan mec

 

Hurkaz-Giron         1

Ovo je po meni jedan od jacih fikseva danas, Hurkaz je bolji igrac, ocekujem da bude nesto tipa 3:0 ili 3:1

 

Auger-Ymer        H1 gemovi ili setovi

 

Klejcikova          1

 

Ostapenko  uzima set

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, de Havilland Mosquito said:

Pobeda Zvereva i over 33,5   2.35 kvota u Socceru.

 

Mislim ono, dobiće Zverev, ali njegova sposobnost da igra dva sata duže nego što je to neophodno je već postala legendarna.

 

i ja ganjao plus al zverev opasno podigao nivo igre i dobio 3:0... al ovo sto rade bolt i monfils ovo je domen naucne fantastike...

Link to comment
Share on other sites

Evo dva dana za redom po jedna, dana Khacanov tiafoe 4-5, jucw Beden Nishioka 4-5. Ponavlja se istorija sa RG-a kada sam imao 5-6 tiketa sa po jednim promassjem.

Danas me je kaznila kvota, umesto da sam ispostovao osecaj i ove parove sto sam odigrao po jedan set da uzimaju, odigrao ciste fikseve...
Nadam se da ste vi ostali bolje prosli...

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Berentini-Beden H1 setovi
Hurkaz- Bublik 4-5
Ivaska- Tompson 4-5
Auger- Kirijos 1
Federer-Norie 4-5
Ostapenko 1

Za onw koji love vwce kvote, ja bih obratio paznju na mec Norie-Federer, meni se cini da Norie moze da dobije Federera, gledao sam obojicu i mislim da je kbota prenaduvana.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ja sam juce u nekoj ludoj kombinaciji i uspeo nesto da naplatim... sta mislite za sutra? ja bih muskarce usled izrazitih favorita preskocio i fokusirao se na zene... da se tu  izabere par nekih predloga...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ajmo danas da uzmemo pare :smiley34:.

Korda-Khacanov     4-5

Korda u naletu, videlo se od prvog kola da ima igru na travi, po meni trenutno jako izjednaceni teniseri, cak bih rekao da je po meni Korda blagi favorit iako kladionice ne misle tako, bilo bi jako veliko iznenadjenje kada bi neko od njih dvojice ovo lagano dobio.

 

 

Rubljev-Fucovic    7.5 H2 gemovi

E ovde mi se cini da je dosta potcenjen Fucovic, ja sam odigrao prosireni hendikep gemova jer eto igram ovo malo jace pa da mi ne bude zao, Mozda sam trebao da odigram da Fucovic uzme set, Rubljev nije razbio ni Fonjinija koji je slabiji igrac na travi od Madjara, malo mi deluje nerealno da Rubljev dobije 63 63 64.

 

Shapovalov-BAutista

Ista prica kao za Kordu i Khacanova..

 

Swiatek-JAbeur     Uzima set Swiatek

Za mene je Swiatek favorit za osvajanje, ubedljive igre do sada, nisam stavio cist kec samo zato sto joj je ovo ipak prva ozbiljna protivnica, pa da vidimo kako ce se snaci, ipak joj trava nije omiljena podloga.

 

Barty-Klejcikova   H2 gemovi 5.5

Mislim da je Klejcikova potcenjena ovde. Uzeo sam takodje prosireni hendikep, ajde da vidimo da li stvarno moze da dobije Klejcikovu 63 63, meni je ovo skroz nerealno

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...