Jump to content

Teniska kladionica


Drug Crni

Recommended Posts

1 hour ago, advokat kuče, tečefon said:

Ja sam imao neka sredstva zarobljena jer su mečevi krenuli prvog dana a tek juče završili. Bukvalno gubim volju da igram bilo šta kad se tako nešto dešava. Alli ajd, kažu danas neće biti kiše pa ću nešto da probam. Vidim gomila mečeva koji mole da se igra 4-5, samo treba izabrati dva ili tri koja neće zajebati. 

 

dajte neke predloge, po meni sapovalov bi mogao 4-5.. ne znam sta mislite barrios vera protiv gofana , dal je gofan toliki favorit, mozda i tu neki plus?

Link to comment
Share on other sites

Ja bih danas probao na Manarina protiv Medvedeva. 

 

Manarino vodi u medjusobnim okrsajima na travi sa 3-1. Dobio ga je pre tri nedelje i generalno ima igru za travnatu podlogu.

 

Kvota je 3,8.

 

Mozda cak probati 2&+ kvota oko 6,5

Link to comment
Share on other sites

Mene Hurkac ubi u oba kola, nije ni cudo sto ga nikad nisam voleo 😡

U prvom kolu igrao protiv njega, tj plus gemove, a u drugom na njega jer je igrao sa onim ametrom koji je izbacio Lajovica i koji nema ama bas nista u svojoj igri, i uspeo da ne prodje u hendikepu :default_2guns:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Romantik said:

Mene Hurkac ubi u oba kola, nije ni cudo sto ga nikad nisam voleo 😡

U prvom kolu igrao protiv njega, tj plus gemove, a u drugom na njega jer je igrao sa onim ametrom koji je izbacio Lajovica i koji nema ama bas nista u svojoj igri, i uspeo da ne prodje u hendikepu :default_2guns:

 

Jeste, teško je opisati šta Choinski zapravo igra. Neku smaračku pasivvnu igru. Čovek nije udario loptu sa namerom da ide po winner u zadnje 2 sezone. 

Link to comment
Share on other sites

O'Connell C.-Vesely J. 2  2,03 

Musetti L.- Hurkacz H. 4-5 setova 1,44

Stevanovic N.- Korpatsch T. 1  1,70

-------------------------------------------------

4,96 Mozzart

 

Veselog nisam gledao ali cim je izbacio Kordu koji je imao zapazene rezultate pred Vimbldon i cak sebe gurao medju neke favorite iz sjenke mislim da je u stanju dobiti i Okonela koga sam gledao protiv Hamada i bas nista nije pokazao u tom mecu.Servis prosjecan i mislim da je tu velika prednost za Veselog i po ovoj kvoti se mora uzeti.

 

Museti i Hurkac bi trebali ici na minimum 4+ setova, igrali su ovdje prije dvije godine i tada je Hurkac dobio sa 3-0 ali je Museti dosta napredovao od tada, imao solidnih meceva pred Vimbldon, prva dva kola rutinski dobio tako da ocekujem od njega dosta veci otpor nego prije dvije godine.

 

Treci predlog je navijacki ali mislim da bi ovo Natalija trebala dobiti.Gledao sam je protiv Azarenke pred W ali sam protiv Pliskove propustio.Prosla je kvale i trava joj je omiljena podloga dok Njemica vise voli sljaku.Odlicno igra slajs i bas vjeruje u taj udarac.Izgleda mi pozitivno i mislim da je u punoj formi i ovo bi trebala iskoristiti.Za obe teniserke je ovo rezultat karijere i obe traze najbolji plasman na GS, nadam se da Natalija nece podleci pritisku a u tom slucaju je vidim u trecem kolu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Za danas ima nekih cini mi se sigurnih. Hajde da izanaliziramo sve na brzinu.

 

Bublik - Rubljov: H2H 2:3, prvi mec dobio Bublik jos 2016. u kvalifikacijama za Moskvu, onda 3 pobede Rubljova, Bublik dobio finale Halea pre dve nedelje. Svi mecevi na betonu izuzev ovog poslednjeg. Tri od pet meceva je islo u tri seta, ostalo u dva, prvi mec na slemu. Do sada na turniru, Rubljov izbacio Pursela, Karaceva i Gofana uz dva izgubljena seta, Bublik dobio Mekdonalda, Volfa i Marterera uz jedan izgubljen set. Rubljov je imao nesto tezi put, ali nista specijalno do sad nijedan nije testiran. Bublik je verovatno u zivotnoj formi i vise mu odgovara ova podloga. Ipak, Rubljov je mnogo stabilniji od njega i iako verujem da Bublik ima sanse da dobije opet, ovde ce verovatno biti velika borba. G+ (41.5), 2 na Bublika (1.95) mi nisu bas sigurni (ali to bih igrao), 4S+ na 1.45 kvotu mi je bas sigurno.

 

Safiulin - Sapovalov: H2H 0:2, oba na betonu. Sapovalov izbacio Albota, Barerea i Brodija (izuzetno lagan put), dok je Safiulin prosao BAguta, Mutea i Pelju, gde je samo protiv Pelje bio favorit, mada Pelja je nenadano bas ovde imao najveci uspeh na slemovima, QF 2019. Sapovalov ima rezultatski tanku sezonu, ali jos je gore kada ga gledas, a dosta sam ga gledao. Decko napreduje samo u fizickoj masi, takticki i mentalno je gori nego kad je imao 18 godina, bas je na granici da potpuno propadne i ode u prosecnost. Ovaj turnir moze da mu bude karta nazad na granicu top 10, ali je bas nezgodno proceniti da li ce to izvuci najbolje ili najgore iz njega. Kec na Safiulina je 2.25, po mom misljenju premalo da bi se igralo. Ako Sapovalov odigra bez crnih rupa u koje upada u gotovo svakom mecu (dakle malo verovatno da ce se desiti), ovo bi trebalo da resi sa 3-0. Predlog je da se preskoci, ali ako morate nesto HG 2 (-2.5) mi je value bet, zato sto bi trebalo bar jedan set Sapovalov da odigra kako treba i resi ga lagano, sto bi uz njegovu ocekivanu pobedu bilo dovoljno da ovo prodje.

 

Siner - Elahi Galan: H2H 1:0, u Dejvis kupu. Kolumbijac je najvece iznenadjenje muskog dela turnira, ali nije imao pretezak put - Nisioka, Ote, Imer, uz 3 ispustena seta. Siner takodje nije imao tezak put - Cerundolo, Svarcman, Hali, protiv koga je ispustio jedan set. Tesko je proceniti za koliko je Siner ovde spreman, nije preterano sijao u prva tri kola, ali trebalo bi izuzetno lagano da resi Kolumbijca. Ipak, kvota je stvarno smesna, a i granica je dosta niska, samo 30.5. Ja bih ovde probao G+.

 

Hurkac - Djokovic: H2H 0:5. Igrali su dva puta na slemu, oba puta 2019, u Parizu 3-0, na Vimbldonu 3-1. Hurkac ima SF ovde od pre dve godine, na ostalim slemovima samo jos jedno 4R, u Parizu prosle godine. Na slemovima je obicno underachiever, ali za sada izgleda dobro ovde. Dobio je Ramosa, Conskog i Musetija, nije izgubio set do sad. Dok je u prva dva kola igrao sa zalutalima, mec sa Musetijem je bio neocekivano lak i dobro odigran. Djokovic je lagano prosao sve do sad kao sto znamo, bez izgubljenog seta. E sad, naravno da Djokovic ovo verovatno dobija sa 3-0 (mozda mu ukrade jedan set Poljak), ali mislim da G+ u prvom setu na 1.70 ima veliki value. Obojica ce birati da serviraju prvi, ako to bude Hurkac, jako je tesko ocekivati da dva puta izgubi svoj servis. Ipak, Djokovic je svaki prvi set do sad resavao sa 6-3. Sa druge strane, u svakom mecu je odigrao po jedan tajbrejk, sto nas, uz tezinu protivnika, stavlja na G+ (33.5). Mislim da je prvi set sigurniji, ali moze da dodje plus i uz 3-0 za Novaka. Ako Poljak ukrade jedan set onda naravno G+ ne moze da padne.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Treba probat sutra na Jubanksa protiv gospodina Badose. Kvota je kako gde od 3.5 do 3.8. Gledao sam malo lika zadnja dva meča + finale na Majorci u nedelji pre W. Lik igra kao da je rođen na travi. Mnogo je više pokazao od Cicipasa ( koji doduše jeste imao teži put ) u dosadašnjem delu turnira. Moje je mišljenje da je kvota ovolika samo zbog imena i da tu lako može da padne iznenađenje. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

U sustini solidno sam izanalizirao danas. Uhvatio dubl plus na Rubljova i Sinera, Sapovalova sam zaobisao pametno. Kad se pogleda kako ga je Rus resio reklo bi se poklon kvota na njega, ali stvarno sa Denisom se ove sezone nista ne zna, kako igra dosta meceva je i dobio, ali meceve u kojima nema bas polucasovno pomracenje uma ovakve igrace resava kao od sale, zato je uvek kontra na dobru kvotu (sto danas nije bila po mom misljenju) ili zaobilazenje.

Link to comment
Share on other sites

Na Jubenksa protiv Cicipasa kvota 3.15, na Lehecku protiv Medvedeva 3.70. Meni su ovo potpuno egal mecevi.

 

Sa druge strane na Dimitrova protiv Runea 1.58. Dimitrov jeste favorit, ali je i dalje Dimitrov. Bukvalno sva tri meca lagano mogu da dodju kontra, a kvota je 30. Takodje na Beretinija protiv Alkaraza kvota 3, verujem da ce Alkaraz ipak da ga resi, ali je stvarno kvota value.

Link to comment
Share on other sites

On 7/9/2023 at 3:41 PM, advokat kuče, tečefon said:

Treba probat sutra na Jubanksa protiv gospodina Badose. Kvota je kako gde od 3.5 do 3.8. Gledao sam malo lika zadnja dva meča + finale na Majorci u nedelji pre W. Lik igra kao da je rođen na travi. Mnogo je više pokazao od Cicipasa ( koji doduše jeste imao teži put ) u dosadašnjem delu turnira. Moje je mišljenje da je kvota ovolika samo zbog imena i da tu lako može da padne iznenađenje. 

 

Nadam se da je neko ovo ispratio

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

braco imamo li nesto za danas, kako cenite ove parove? meni deluje sabalenka da ide dalje, prosto mislim da je sazrela dosta , i posle ispadanja ige meni je ona glavni favorit za titulu.. sta mislite medvedev i alkaraz, ide li to lagano ili ima prostora za iznenadjenje?

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da Jubenks ima sanse protiv Medvedeva, pogotovo ako ovaj postane nervozan ako Ameru krene servis.

 

Alkaraz - Rune nemam pojma. Mislim da Alkaraz dobija, ali ne bih se iznenadio ni da izgubi. Na travi Rune verovatno moze da bude u prednosti u ovom trenutku, ali to takodje moze biti mec koji ce potpuno odrediti glava.

Link to comment
Share on other sites

Kod Djokovica verovatno, kod Alkaraza mislim da ne. Nije mi za kladjenje iskreno, ali ocekujem da ga rutinira Spanac bas onako lagano, slicno kao sa Runeom. Ocekujem slican mec, Medvedev da ga uvede u plus mora da uzme prvi set, inace mislim da ce biti 3-0.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...