Jump to content

Teniska kladionica


Drug Crni

Recommended Posts

Da moram da se kladim na tacan rezultat, rekao bih 3-1 za Novaka. U svakom slucaju, hendikep gemova (8.5) na Fokinu deluje izvesno.

 

Trebalo bi i da oba Italijana dobiju. Nikad se ne zna sa Fonjinijem, ali ovo je GS, do sad je bio fokusiran i mislim da je preveliki rutiner za Ofnera. Verovatno ce to ici u 4-5 setova, pa nije losa ni ta opklada.

 

Museti je svakako vise pokazao od Norija, talentovaniji je igrac i bolji sljakas.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

imamo li neki predlog za dns braco..

moj predlog

svitolina-kasatkina 2 1,58

svitolina se vraca uzela strasbur i vezala 3 pobede ovde ali mislim da polako gubi snagu.. sto se tice kasatkine gledao sam njen zadnji mec protiv ove amerikanke koja je izbacila ostapenko. bukvalno poen nije mogla da izgubi, skoro nisam video teniserku u onakvoj konstanti. ok zenski tenis sve stoji sve je moguce ali meni bi bilo bas veliko iznenadnje da kasatkina ne prodje dalje ovde.. svitolina zadnja 2 meca po 3 seta i provlacila se protiv igracica koje su realno ispod nje.. narocito blinkova koju je lagano dobila u strasburu ovde se mucila do kraja 7-5 u trecem.. kasatkina sva 3 meca resila po 2-0 ali narocito je ovaj zadnji protiv amerikanke stearns bio impresivan. po meni fix dana jako cu se iznenaditi ako ovo ne dodje..

Link to comment
Share on other sites

Alcaraz - Tsitsipas 4-5 setova @1.80

Jeste Carlos trenutno najuzbudljiviji i najbolji igrač na šljaci,ali i Grk igra dobru sezonu na najsporijoj podlozi,ima neke atribute da ostane kompetitivan u makar par setova,pa otuda mislim da će imati priliku da otkine jedan. Španac igra najbolje na turniru i deluje kao da ide po titulu,ali podigao se preveliki hajp i optimizam oko njega,pa idem malo protiv toga.

Ulog:čisto toliki da se isprati

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vrlo dobro znam da kada u sportskom događaju učestvuju dva učesnika čije su šanse 50/50 ili bliže tome,a kvote veoma neproporcialno određene,kladionišarska logika jasno kaže: uplati,odigraj na veliku kvotu..šanse su približne,a value je jasno na toj strani.

Šta imamo sutra?
Pobeda Alkaraza se plaća sa oko 1.50,a Đokovića oko 2.80..po gore navedenoj logici,ovde se igra na Novaka.

Međutim,bojim se da ovo nije baš fifti-fifti meč.
Ne sećam se kad smo poslednji put imali ovakvu kvotu na Novaka,ali bojim se da je opravdana u ovom slučaju obzirom na to u kakvom izdanju igra ovaj RG i u kakvoj je formi na šljaci celog proleća. Drive je tu,jasno se vidi želja..voljni momenat da osvoji titulu uopšte nije sporan,ali forma jeste. Alkaraz deluje impresivnije,iskreno. Uobičajeno bih rekao da će Novak biti u prednosti ako se meč oduži,ali mislim da ni na to ovde ne može da računa.

Kažem,ima kladioničarskog rezona da se proba na Novaka,ali meni ovo deluje kao meč kojeg Karlos dobija u hendikepu setova..3-1 recimo..treba probati onaj hendikep od 1,5 setova npr.

Link to comment
Share on other sites

Meni ima rezona da se igra na Alkaraza. Mislim da je ta kvota takva upravo zbog Djokoviceve karijere i velicine i jer do sada nisu igrali na slemu i imaju samo jedan mec.

 

Igracki, pobeda Alkaraza bi trebalo da se placa maksimum 1.35. A verovatno i nize.

 

Value u smislu veceg potencijalnog dobitka jeste za pobedu Novaka. Ali value u smislu "dobre" kvote za predvidjeni ishod je na drugoj strani.

Link to comment
Share on other sites

Vidiš i sam da sam veoma smanjio tenis..a W nisam igrao već par sezona...lažem - prošle godine uplatio da Fritz ulazi u polufinale..pa tokom meča protiv Rafe branio uživo. Ali mečeve ne uplaćujem..
Prija mi pauza preko leta iako ima događaja..sa početkom Liga petice se polako vraćam igri..

Link to comment
Share on other sites

Gde bih mogao da odigram a da nije Meridian i njihova kao slobodna igra, da ce odredjeni teniser uci u top 100 do kraja godine a koji je sada oko 350 mesta na ATP listi?

 

Moze li se to po ovim domacim kladionicama?

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Indig0 said:

Gde bih mogao da odigram a da nije Meridian i njihova kao slobodna igra, da ce odredjeni teniser uci u top 100 do kraja godine a koji je sada oko 350 mesta na ATP listi?

 

Moze li se to po ovim domacim kladionicama?

 

Ja iskreno neznam što se tiče tih domačih kladionica. Čak su i ove online malo smanjile u tom smislu. Znam da je bet365 ispod dosta marketa imao dugme "others on request", kojeg sad ne vidjam. Ali kapiram da se ipak može kontaktirati trading team kroz chat i pitati za neku opkladu. Ali več sama činjenica da su tog dugmeta nema više u prvom plannu, znači da nisu baš voljni da se bakču tom vrstom opklada.

 

Btw, o kom igraču je reč, ako nije tajna?

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vise igraca je u pitanju. I nije nikakav safe bet, nego cist predosecaj. Bas iz tog razloga mi deluje jednostavnije da odigram jednom i pratim cele sezone nego da ih jurim po fjucersima i challengerima.

 

Ispratio bih Viktora Lilova, bugarce koje igra pod Americkom zastavom, bice tu dosta wc za challengere za njega mada sada ganja po fjucersima. Negde je oko 550 mesta, ne moze do prvih 100 ali moze uzeti par dobrih pobeda do kraja ove godine.

 

 

Sasha Wayenburg, Martin Landaluce i Daniel Merida.

 

Korneeva i Bejlek u zenskoj.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mozda probati na Valentovu sutra protiv Pigosi. Kvota je oko 6.

 

Ko je hrabar neka veze sa Debruom, kvota na njega je oko 3.

 

Daleko od toga da je ovo nekakva sigurica, obican predosecaj uz neki minimalan ulog  tipa 500 din.

Edited by Indig0
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...