Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Inace provalio sam sta je sa Simicevim nogama. Decko ima krive noge i to veoma specificno, oba stopala,tj. prsti mu vucu ka unutra.Pritom mu je u odnosu na ostatak tela i tibia izuzetno kratka, sto dovodi do veoma "ruznog" trcanja pa se zbog toga nama sa strane cini kao da ce se svakog trenutka raspasti.

Edited by K.Dot
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Jedno od sadrzajnijih poluvremena uprkos manjku kvaliteta na terenu. Piksla, Rajino drvo, Terzin Vidic katastrofalni, Jevtovic malkice manje katastrofalan. Vulic bi mogao komotno da posalje Jovancica u pemziju mada za trenerov ukus previse gura loptu napred. Fali taj pas unazad.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Sa ovakvim sastavom igra se sa dosta ritma, promasili smo par dobrih sansi, a pozadi je bilo panike u vise navrata.

Simic jako slab, moze da se pise i sere o poziciji koja mu lezi, decko nije ni za klupu.

Krstovic - muti i prospi, Tomane bez pasa koji ga spaja sa golom.

Vulic dobar...

Link to comment
Share on other sites

Nije Simić bio ovoliko loš tek po dolasku, bar je na domaćim mečevima izgledao kao fudbaler. Ovo sad je baš tuga. Utakmica ok, Spartak nije parkirao autobus pa se nešto fudbala i može vidjeti. Njegoš onako, po Milojevom ukusu čini mi se, tako da ipak mislim da će se za njega odlučiti u srijedu iako se nadam Vuliću.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...