Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Ostace Tomane i Boaci, ostace i Pavkov. Doci ce neki ubica golmana uz Kursumlije, doci ce neki novi Samjuel Eto koji je pocinjao zonglirajuci kaktuse po Kalahariju.

Sto se tice Jirke, koje li je to njegovo neznanje koje daje prednost nesrecnom VLP. Kladim se da niko od nasih strucnjaka nije gledao ni minut Jirke u Radnickom. Imaju valjda preca posla.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, berti said:

Ostace Tomane i Boaci, ostace i Pavkov. Doci ce neki ubica golmana uz Kursumlije, doci ce neki novi Samjuel Eto koji je pocinjao zonglirajuci kaktuse po Kalahariju.

Sto se tice Jirke, koje li je to njegovo neznanje koje daje prednost nesrecnom VLP. Kladim se da niko od nasih strucnjaka nije gledao ni minut Jirke u Radnickom. Imaju valjda preca posla.

Ovo i ja tvrdim, nezavisno od price o kvalitetu Jirke u poredjenju sa VLP.

Link to comment
Share on other sites

Pa i prestonaslednik je tu na sredini sa svojom ekipom predstavnika banjickog prvoligasa.
Terza verovatno je zastupao stav nase navijacke grupe koja ocigledno bila sprecena drugim obavezama..
Pa mali je njihov, zato i kažem ekipa sa juga. Rade poslove zajedno plus ih tata angažovao kao lično obezbeđenje za svog sina.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dobro Jirka i VLP nisu isti tipovi igrača, plus što Jirka igra više desno. Problem je sa VLP što je doveden kada je doveden, što nema kontinuitet, tako da ne znam šta da kažem o njemu. Jirka je sa druge strane po meni veći potencijal, ali treba raditi na njemu. 

Mislim da Jirka ostaje.

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Don Laki Juan said:

Dobro Jirka i VLP nisu isti tipovi igrača, plus što Jirka igra više desno. Problem je sa VLP što je doveden kada je doveden, što nema kontinuitet, tako da ne znam šta da kažem o njemu. Jirka je sa druge strane po meni veći potencijal, ali treba raditi na njemu. 

Mislim da Jirka ostaje.

Kud vise desno? Jel neko video VLP da nije uz aut liniju?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zizu said:

Sta kazu gospoda delije " uvek ispravna prica " na ovu fotografiju njihovog dona sa malenim rosavkom? Jesu li ponosni?

Jel se oglasio general sa sipke :lol_2:

videli da je rosavi vise za diplomatiju, nego teren™ pa ga iz principa™ ubacili u diplomatiju..:default_coffee:

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, ZiS said:

Prioritet za Stankovica...Ben, Vulic, Gobeljic i Rodic...na njima insistira da ostanu po svaku cenu...

nadam se da je to samo Terzicev spin inace mrka kapa. Pokenjam im se i na Rodica i na GObeljica i na fudbal koji cemo s njima da igramo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, K.Dot said:

Takođe Žandera i Kanjasa moramo negde da uvalimo.

 

brate, njih ni na menadžeru nema šanse da uvaljaju, tj uz neku doplatu ili raskid ugovora na štetu czv. Tridesetdvogodišnji španac  koji nije odigrao ništa spec što bi ga preporučilo bilo kome i Žander, neki nešto Levi Brazilac, s Kipra... 

 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Cavani said:

JE-ZI-VO.

Jel se zna jos neko sa slike osim Terze i Vucka Jr, ili su sve random gorile.

Kraj Terzića Igor Dodik pa onda Luka Petrović direktor Elektroprivrede RS Dodikov SNSD teški. Ostale ne prepoznajem. Povod Dan RS.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, laki perkos said:

iza terzića,  Vuk Radivojević, ove grobare neka prepoznaje kuper

Tacno jeste Vuk, sad tek prepoznajem...negdje se slikao sa Terzicem i Igorom Dodikom i Bikovic ali na nekoj drugoj lokaciji...Što bi rekli elita.

Edited by Mejdanac
Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Jedno od pitanja za Terzića bilo je može li se nadomestiti odlazak Marka Marina...
"Njegovim odlaskom ostali smo bez mađioničara, ali zato ćemo fizički biti potentniji na sredini".

O sudbini Milana Gajića...
"To ćete videti s Dejanom. Mislim da on planira da ga koristi kao alternativu za Rodića i Gobeljića"

 

 

Kao sto bi Barselona bila potentna da umesto Mesija igra Buskes. 

 

Ili Terzic opasno laze ili je Deki opasno poceo da se bruka

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, tsva said:

Njegovim odlaskom ostali smo bez mađioničara, ali zato ćemo fizički biti potentniji na sredin

A u brate, vic godine. Nemamo ni jednog igrača srednjeg reda koji zna sa loptom. Najbliže tome je mali Nikolić, bez ikakvog iskustva. Fizički smo potentniji sa Ivanićem? Ma daj....

Link to comment
Share on other sites

Quote

Armiju navijača Zvezde kao i uvek u ovo vreme najviše zanima prelazni roka. Konkretno - pojačanja.
"Za sada smo fokusirani na izlazne transfere. Moramo da skratimo spisak kako bismo dobili na kvalitetu. Možete da pitate Terzu i Mrkelu... Radimo zajedno. Sada su na redu odlasci", ostao je pri svom ranijem stavu Dejan Stanković i najavama da bi moglo da se dogodi da crveno-beli u drugi deo sezone uđu bez zvučnih pojačanja, ili čak bez ikakvih pridošlica.

 

:roflmao:

 

Mislio sam da je ovaj Stankovic ozbiljan covek.

 

Skratis spisak i odmah dobijes na kvalitetu prodavsi najboljeg igraca bez zamene. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Погледао сам видео у вези Марина, Деки је рекао да је причао са директорима и да су му рекли за клаузулу Марина у случају понуде а Терза је рекао "Дејан је све рекао"...

Мало је рећи да је наивно уфурати се да су Терза и Мита директори као у екипама из Серије А, да не причам да и тамо тренери не узимају здраво за готово са "рекли директори" већ узимају више учешћа (у Енглеској су прави менаџери). Иначе смрди да продаш најбољег играча и некога ко убједљиво највише зна са лоптом за 2.5М и да тамо оде не баш за астрономску плату, тј. да је стока сјебала све паре па сад серу о растерећавању ростера који су сами навукли јер се годинама више не зна ко кога доводи и из којих интереса.

Link to comment
Share on other sites

iza terzića,  Vuk Radivojević, ove grobare neka prepoznaje kuper
Iza Terzića sedi bivši igrac Zvezde, Vuk Radivojević a sadašnji igrač Igokee. Sa leve strane je Igor Dodik, predsednik Igokee i sin Milorada Dodika. Pored njega je generalni direktor Elektro privrede Republike Srpske a preko puta njega je predsednik Borca iz Banja Luke Vico Željković, sestrić Dodikov. Sa njegove leve strane je finansijski direktor Elektro privrede Republike Srpske i član uprave fudbalskog kluba Crvene zvezde. Sa druge strane sede sin predsednika pičkoustog, momak se zove Danilo Vučić a on je inače menadžer Radonjiću i Njegošu Petroviću. Tu su takođe Kurta, ozbiljna glava sa južne tribine a tu je odmah pored i Aca Rošavi, bivši vođa janjičara a sada desna ruka škaljaraca. Sve u svemu, zanimljiva ekipa. Bar 500 godina robije na ovoj slici.

Preuzeto od Aleksandra Blagića.
  • Like 2
  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...