Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Just now, Duh koji lebdi said:

Van La Para je sedmi ili osmi stranac u ekipi. Ni ja se toliko ne zanesem kad igram FM. Da ne spominjem da su Zander i Krstovic potpuno nepotrebni, a da je visak i jedan stranac napadac.

Жандер, Кањас, Марин, Гарсија, ВЛП, Томане

Боаћи је свакако ровит и са доста понуда, вероватно нас напушта, а Крстовић је успео добити наш пасош тако да је то 6. Два странца ван протокола, није смак света. 

Link to comment
Share on other sites

Kao sto reče tsva fudbal je mnogo lepa igra kada ga igraju fudbaleri. Mateo pokazao danas šta je talenat i klasa, ili imaš ili nemaš kao pare za račun u kafani. 

Ovaj nemam pojam ko je i šta je ali sve je to spin za cenu kompleta. Mora da se podeli “prijateljima” 10.000-20.000 karata za 0€ a ostale cave će da plate za njih. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, SunZero said:

ovaj i Zander ce biti strasan tandem po levoj strani, nek nas se Europa plasi

kod zandara je jedino strasno koliku rupu ostavlja iza sebe kad krene napred, trebaju nam trojica nasih samo njegove izlete(tm) napred da cuvaju:default_coffee:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Boaci ima ugovor do 2021. dakle na zimu ga najdalje prodajemo. Sredice se to sa strancima. NIje poenta u tome da ce ovaj da se pokaze jer imamo prilika da je Ben eksplodirao  vec je caka u tome da drugu godinu ulazis u LS i mozes valjda da se manes prica macka u dzaku, vec da budes konkretniji. Ili ta konkretnost je zicer prica koja je rezervisana za Kataia i jos par igraca sa domacim pasosem koji su zicer.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, alvyne said:

Tražite li pošten i brz kredit?
-Mail: [email protected]
Broj: 0033756868651
Pozdrav,
Ja sam zajmodavac i privatni investitor, trebate legitimno, pošteno, ozbiljno i brzo financiranje? Mogu vam pomoći sa 100% osiguranim kreditima, nudim poslovne usluge, financiranje nekretnina i individualni kredit. Financiramo i sve vrste projekata.
Puno vam hvala

billets6 (1).jpg

Daj meni. Ja cu deo novca dati socijalno ugrozenima a deo cu pametno investirati. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Milance said:

Kao sto reče tsva fudbal je mnogo lepa igra kada ga igraju fudbaleri. Mateo pokazao danas šta je talenat i klasa, ili imaš ili nemaš kao pare za račun u kafani. 

Ovaj nemam pojam ko je i šta je ali sve je to spin za cenu kompleta. Mora da se podeli “prijateljima” 10.000-20.000 karata za 0€ a ostale cave će da plate za njih. 

Ajde posteno  reci i ti i svi ostali ovde slobodno,ko je znao i za Matea Garsiju ko je i kakav je igrac dok ga nismo doveli?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, LayupFromTheMidget said:

Pre dve godine odigrao 37meceva u jebenoj Pl, ali nema dovoljan pedigre, posto kod nas samo igraju bivsi igraci Barse i Reala.

Boaci-vucarao se po seria B i kina

Ben-grejao klupu u Oly

Mateo-raspali Las Palmas ga slao po pozajmice

Kanjas-igrao u paok

Zander-kipar

Tomane-donji dom Nos lige

a ko kae da su ovo dobra pojacanja?

ben je jedini izuzetak od ovih blizu 30 sto su dolazili, a nije da nista nije igrao u oliju..

boaci je primer onog sto sam pricao, igrac do 25, a nije da cemo zanemariti odlicne dve sezone u sasuolu..:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

Just now, Боги said:

Жандер, Кањас, Марин, Гарсија, ВЛП, Томане

Боаћи је свакако ровит и са доста понуда, вероватно нас напушта, а Крстовић је успео добити наш пасош тако да је то 6. Два странца ван протокола, није смак света. 

 

Onda ok, to je vec kao sto kazes podnosljivo.

 

Ne mislim ja da je VLP prevara od igraca. Samo ne mislim da on moze da pruzi vise od ovoga sto pruza sa svojih 28, 29 godina. To su najbolje godine za krilo, koje je do tad vec pokazalo sve sto je moglo. Na kraju ove sezone ce vec imati 30, i pitanje je da li cemo u tom trenutku biti u stanju da dupliramo ulozene novce, jer bi to moralo da se desi ako ga smatramo potencijalnim high rewardom. Inace ima ponesto mi se svidja, volim ovako gradjene fudbalere (no homo!), brz je dosta, Holandjani su pismeni igraci, odigrao je dosta utakmica u karijeri u holandskoj i engleskim liigama. Opet, i Kafu je dosao sa jacom reputacijom, tako da to ne mora nista da znaci. Bicu rezervisan, a naravno da bi bilo super ako bi me on odusevio.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, n4l1m said:

a ko kae da su ovo dobra pojacanja?

ben je jedini izuzetak od ovih blizu 30 sto su dolazili, a nije da nista nije igrao u oliju..

boaci je primer onog sto sam pricao, igrac do 25, a nije da cemo zanemariti odlicne dve sezone u sasuolu..:default_coffee:

Svako ko je odgledao 2 utakmice ove sezone vidi da je Kanjas dobro pojacanje.

Odlicne 2 sezone u Seria B koja je izmedju 5 i 10 puta gora od mrskog Championshipa

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Pre dve godine odigrao 37meceva u jebenoj Pl, ali nema dovoljan pedigre, posto kod nas samo igraju bivsi igraci Barse i Reala.

Boaci-vucarao se po seria B i kina

Ben-grejao klupu u Oly

Mateo-raspali Las Palmas ga slao po pozajmice

Kanjas-igrao u paok

Zander-kipar

Tomane-donji dom Nos lige

Такође и Марин који тада није играо у Олију је дошао код нас, али ајде он је већ био име и знали смо шта да очекујемо. Али није из стартних 11 Олија дошао 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Pre dve godine odigrao 37meceva u jebenoj Pl, ali nema dovoljan pedigre, posto kod nas samo igraju bivsi igraci Barse i Reala.

Boaci-vucarao se po seria B i kina

Ben-grejao klupu u Oly

Mateo-raspali Las Palmas ga slao po pozajmice

Kanjas-igrao u paok

Zander-kipar

Tomane-donji dom Nos lige

 

cim taj ne moze u Midlsbrou do klupe pisi propalo, Ben je bio pojacanje dok smo bili u mnogo bednijoj situaciji a za razliku od ovoga u karijeri se nadavao golova u ekstremno tvrdim ligama, La Parra dao 5 golova od 2015-te

Kanjas, Zander i Tomane jos nista nisu odigrali, ne znam koji su oni argument

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...