Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Ovo na zalost nije njuz net.

"SINE, DAJ GOL" Vučić o pozivu koji je uputio fudbaleru Crvene zvezde: Eto, slučajno sam pogodio

Sedeo sam sa predsednikom Crvene Zvezde, i palo mi je na pamet da bi Aleksa Vukanović mogao da bude igrač odluke, pa sam rekao Zvezdanu Terziću da ga zove, kaže predsednik Srbije Aleksandar Vučić.

 

On je tako odgovorio na pitanje o pozivu koji je uputio fudbaleru Crvene zvezde tokom meča za ulazak u Ligu šampiona.

- Rekao sam mu: sine, daj go. Eto, on je to učinio. Slučajno sam pogodio - rekao je Vučić.   🤢🤢🤢

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Cavani said:

Ovo na zalost nije njuz net.

"SINE, DAJ GOL" Vučić o pozivu koji je uputio fudbaleru Crvene zvezde: Eto, slučajno sam pogodio

Sedeo sam sa predsednikom Crvene Zvezde, i palo mi je na pamet da bi Aleksa Vukanović mogao da bude igrač odluke, pa sam rekao Zvezdanu Terziću da ga zove, kaže predsednik Srbije Aleksandar Vučić.

 

On je tako odgovorio na pitanje o pozivu koji je uputio fudbaleru Crvene zvezde tokom meča za ulazak u Ligu šampiona.

- Rekao sam mu: sine, daj go. Eto, on je to učinio. Slučajno sam pogodio - rekao je Vučić.   🤢🤢🤢

Ima i izjava Vukanovica posle meca. Magarcina.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Cavani said:

Ovo na zalost nije njuz net.

"SINE, DAJ GOL" Vučić o pozivu koji je uputio fudbaleru Crvene zvezde: Eto, slučajno sam pogodio

Sedeo sam sa predsednikom Crvene Zvezde, i palo mi je na pamet da bi Aleksa Vukanović mogao da bude igrač odluke, pa sam rekao Zvezdanu Terziću da ga zove, kaže predsednik Srbije Aleksandar Vučić.

 

On je tako odgovorio na pitanje o pozivu koji je uputio fudbaleru Crvene zvezde tokom meča za ulazak u Ligu šampiona.

- Rekao sam mu: sine, daj go. Eto, on je to učinio. Slučajno sam pogodio - rekao je Vučić.   🤢🤢🤢

Tema vise za politiku ili bolje psihologiju nego za fudbal...

Off topic

Mislim da ovakve naslove nismo mogli procitati ni za Titovog vakata...

Kim-dzongizacija Srbije bas uznapredovala....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni nije...Aleksa zivi od fudbala, tek treba da obezbedi neku egzistenciju sebi i svojoj porodici...zivimo u zemlji gde zbog "verbalnog delikta", posebno javnog, mozes lako da ostanes bez posla...lako je biti ispravan iz fotelje, ne treba to osudjivati...

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, vepar said:

Dinamo nije mnogo jaci igracki, Olmo im je pola tima. Svakako smo takticki tri koplja ispred. Plus Dinamo cesto zna da odigra ocajno evropske utakmice. Tako da mislim da bi ih Miloje otresao lagano. 

 

Vrlo lako mozemo da ubodemo grupu kao prosle godine po jacini. 

Otresao ih lagano ne bi. Ali bi mečevi bili slični kao protiv Jang Bojsa samo sa mnogo više naboja.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, suptil said:

Nesto sam se raspitivao, dakle Zvezda sledece godine krece iz drugog kola kvalifikacija za LS ukoliko prvak Evrope ove godine se plasira u LS i preko sopstvenog prvenstva. Da li je moguce da cemo konacno vec sledece godine preskociti prvo kolo kvalifikacija?

Teško da će sledeće sezone biti ikakve promene što se Srbije i kvalifikacija tiče. Ako ovako nastavimo o nekim povlasticama, startovanju od drugog kola i dva predstavnika u LŠ možemo razmišljati tek za par sezona.

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Azazelkg said:

Teško da će sledeće sezone biti ikakve promene što se Srbije i kvalifikacija tiče. Ako ovako nastavimo o nekim povlasticama, startovanju od drugog kola i dva predstavnika u LŠ možemo razmišljati tek za par sezona.

Zapravo, vec od sledece sezone mozemo startovati od drugog kola kvalifikacija, jedini uslov je da buduci sampion Evrope obezbedi direktno ucesce kroz svoju ligu. 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Contador54 said:

Zapravo, vec od sledece sezone mozemo startovati od drugog kola kvalifikacija, jedini uslov je da buduci sampion Evrope obezbedi direktno ucesce kroz svoju ligu. 

 

Ma po meni nije bitno od kog kola krecemo, vaznije je da sami za sebe izborimo ulogu nosioca barem do treceg kola kvalifikacija i tako osiguramo Evropu.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, ZiS said:

Meni nije...Aleksa zivi od fudbala, tek treba da obezbedi neku egzistenciju sebi i svojoj porodici...zivimo u zemlji gde zbog "verbalnog delikta", posebno javnog, mozes lako da ostanes bez posla...lako je biti ispravan iz fotelje, ne treba to osudjivati...

 

Naravno, evo i predsednik "ne moze da razume kako neko moze da ima drugacije misljenje od njegovog":

 

Quote

Vučić je rekao da je bio iznenađen histeričnom kampanjom povodom pojavljivaja "tenka" ispred Marakane, isticući da je gotovo sve što je o tome objavljeno čista laž.

"Kažu, skupile se ubice da slave Vukovar. Tenk kome je cev zalivena, nema motor, nema bilo kakve veze sa Vukovarom, ni sa Hrvatskom, ili bilo kojim delom Srpske Krajine, ili bilo čime... Mogu da razumem da se to radi u delu hrvatske javnosti, ali u Srbiji - to ne mogu", rekao je Vučić.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...