Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Заборавих да напоменем да ће вероватно Матеа убацити на списак, као тог +1 за кога се увек оставља простора ако стигне папирологија до недеље увече. Он стиже према неким најавама вечерас после поноћи, а сутра ће бити на преговорима.

 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, OnionKnight said:

Stvarmo nevjerovatno da Gajić nije u stanju da se izbori za mjesto u ekipi, bez obzira na kasniji priključak pripremama. Konkurencija mu je nepostojeća.

Milunović crveni, Babić povrijeđen. Pretpostavljam da je to jedini razlog što je Stojković in a Gajić out, pošto gardista u nekoj najgoroj opciji može pokriti štopera.

Link to comment
Share on other sites

Гајић је скроз неспреман, није прошао припреме и не може да изнесе 90 минута. Може се рећи да је у скоро па катастрофалном стању дошао након ЕП. Све је то у суштини небитно, јер ће сасвим сигурно Гобеља (сем ако га опет не ухвати жута минута и подивља) одрадити овај двомеч, а на трансферу Стојковића раде већ дуже време, међутим нико да се упеца. У неком наредном периоду, убеђен сам да је Гобељић прва обција по десном боку, а Гајић прва замена. 

Link to comment
Share on other sites

Gajic moze sad i da ide, sto se mene tice. Kad je najbitnije ne mozes da racunas na igraca. Nije povreda, nista drugo do igraceva odgvornost. 

Sad kad su se drugi izborili za grupnu fazu, onda ce on da zapne, pa da odigra na jesen i bude u izlogu, da izbori neki narednih ugovor. Za mene, krajnje sebicno i neprofesionalno. Jak Zvezdas u pm. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

"Zvezda i Las Palmas su se dogovorili oko visine obeštećenja i sada je sve na ljudima sa Marakane da se dovovore oko plate" - za „Novosti“ kaže Milovanović koga su Grci optužili da im je oteo igrača i doveo u Beograd

"Ja kao Srbin i navijač Zvezde od malena u situaciji kad mogu da biram da li da pomognem Zvezdi ili Olimpijakosu normalno je da sam naklonjen našem klubu. Mi iz Las Palmasa smo završili posao dogovorom sa Zvezdom a sada je sve na igraču i upravi crveno- belih sa Marakane."
 
Sve je dakle na Zvezdi jer Grci su igrači ponudili 2,6 miliona evra plate za četiri godine. Verovatno direktor Zvezdan Terzić ima neki drugi adut u rukavu...
 
 
Дакле, вероватно ће бити најплаћенији играч уз Марина. Нека нам је са срећом, и да се исплати. 


Grci ponudili manje od Sume/Tosica po godini. Lak plen za dr Terzu
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, RedThunder said:

Meni bi stvarno bilo zadovoljstvo da vidim igrača poput Garsije u Zvezdi. Prelako se krece, jako je brz, spretan.... On i Marin zajedno, pa i uz Ivanica... Uz to, bar meni, Tomane deluje kao pismen igrač....obećava

 

Jos da se realizuje pa onda moze i onaj polovnjak Radoja da zameni Jovančića za grupnu fazu 😄

Je li brz ili je samo hitar?

Link to comment
Share on other sites

Pitam se samo sta je tom decku u glavi? Milojevic otpise Stojkovica, Gobeljic zapravo i nije po vokaciji bek i ti dodjes zapusten u tim. Pa sta si koji moj radio na pauzi? Na EP je dosao spreman, ili je i tamo dosao zapusten? Neverovatno koliko su pojedinci neprofesionalni.

22 minutes ago, suptil said:

Jel prati neko ovu utakmicu veceras Jang bojsa? Vidim da im je Marvin Spielmann u 12. minutu izaso iz igre. Ne znam da li im je on standardni u sredini. Verovatno neka povreda.

 

Taj im je stigao ovog ljeta iz Tuna. Standardan je ali zanimljivije je ko je usao umjesto njega. Ovaj Fasnacht (ako dobro napisah) je prosle 2 sezone bio standardan, veceras se vratio iz povrede. Vidim usao je u 12 pa izasao u 80 i nekom minutu. Sulejmanija i Oroua nema pa oni verovatno nece ni biti u konkurenciji. Izveli su ozbiljan sastav, ocito neka vrsta jaceg treninga pred mec sa nama.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Gajic moze sad i da ide, sto se mene tice. Kad je najbitnije ne mozes da racunas na igraca. Nije povreda, nista drugo do igraceva odgvornost. 

Sad kad su se drugi izborili za grupnu fazu, onda ce on da zapne, pa da odigra na jesen i bude u izlogu, da izbori neki narednih ugovor. Za mene, krajnje sebicno i neprofesionalno. Jak Zvezdas u pm. 

 

Po svemu napisanom jedan krajnje ozbiljan kandidat za Gardistu. Ispunjava apsolutno sve uslove.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Milijaš #10 said:

 

@Valensija

Ako je glupost onda su Englezi, Francuzi, Španci, Nemci, Argentinci, Brazilci glupi, i fudbal im je propao, ali zato Poljaci, Rumuni i Kinezi koji imaju tu nebulozu su svetske sile kao i njihovi klubovi.

 

Osim Njegoša mi nemamo nijednog ko bi mogao da igra, KrstoGol je CG.

Tebe je bas tesko razumjeti. Lupis za Jovica i Joveljica pa se brzo presaltas na drugo. I opet isto.....

Sve na stranu, ali kako ti pade na pamet da  pominjes Rumune? Uveli su ovo pravilo prije neku godinu ( cini mi se 2 god ), posledice istog si mogao da vidis na ovom U21. 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Marko Grujic veceras lepo zaobisao Nojera u po Minkena. Ne moze nasa skola da napravi igraca al u kurcu, nema talenata al u kurcu.

 

Nema struke. Sve ziherasi i picke. Kod grofa je Grujic zaigrao slucajno kod ovoga ne bi ni slucajno barem ne do 25te.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Laki21 said:

 

Po svemu napisanom jedan krajnje ozbiljan kandidat za Gardistu. Ispunjava apsolutno sve uslove.

Mnogo mracis. Zbog cega je Gajic kandidat za gardistu? Na kraju krajeva ta prica doso sam u klub da momentalno pomognem, pa nije Gajic zlatna koka. Bicu zadovoljan ako- kad se ustali i igra ono sto zna i ume. Meni je samo nerealno da nesreman ides sa reprezentacijom na prvenstvo umesto da se zahvalis i radis na sebi. Mada je tada jos bio u Francuskoj.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, tsva said:

Marko Grujic veceras lepo zaobisao Nojera u po Minkena. Ne moze nasa skola da napravi igraca al u kurcu, nema talenata al u kurcu.

 

Nema struke. Sve ziherasi i picke. Kod grofa je Grujic zaigrao slucajno kod ovoga ne bi ni slucajno barem ne do 25te.

Na jednog Grujića dođe pedeset Filipa Jankovića koji završe u Triglavu a opasni stručnjaci kao Robi ih proglase za nove Mesije.

Link to comment
Share on other sites

i sto pedeset Gardista, Srnica, Causica Simica i slicnih koje je Robi odstranio jer lopte ustopati ne umeju.

 

Jedan godisnje je sasvim dovoljno. Ne treba na silu po svaku cenu ali je sramno da ne mogu uopste da dobiju sansu jer dobro rade.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Milijaš #10 said:

Za njih je bolje da se izbore prirodnim putem poput Jovića, Grujića, Joveljića.

 

Што су се изборили природним путем у пм. Јовић и Грујић проиграли стицајем околности у недостатку рјешења на њиховим мјестима, па послије и нису толико играли, а Јовељић добијао на кашичицу ако гледамо у свијетлу квалитета пинг понг и бодовне предности. Праве прилике су добили тек у једној Бундес лиги гдје се квалитетно и озбиљно ради и гдје су се формирали као озбиљни играчи.

Никаква уредба о броју младих играча неће ништа донијети сама по себи. Без довољног броја квалитетних тренера она је само шминкање излога.Овде се слабо ради углавном у лошим условима и то је највећи проблем нашег фудбала.

 

Елем, што се тиче крила био би и ред да некога доведу Терза и Милоје (не могу да кажем Мркела). Вукановић је типична роба за домаће тржиште а за Иванића који није крило а гурају га да игра је плаћено обештећење ни мање ни више него 1,3М евра...

Link to comment
Share on other sites

U Evropu usao s Kangom, Boacijem, Donaldom, Le Tellacom, Borjanom. To je bila kicma. Da je Milojevic morao svojim igracima placati da imaju za budjav lebac, igrali bi evropu al malo prekositra

 

Inace tek sam sad provalio da ovaj Garsija treba da dodje iz Las Palmasa, onog istog kome smo uvalili Srnica. Nadam se da je decko dobar igrac al da je puka slucajnost, nema ni teoretske sanse.

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, tsva said:

 

Inace tek sam sad provalio da ovaj Garsija treba da dodje iz Las Palmasa, onog istog kome smo uvalili Srnica. Nadam se da je decko dobar igrac al da je puka slucajnost, nema ni teoretske sanse.

 

 

 

Nije mogao da se izbori za minutazu pored Srnalda.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

On 8/15/2019 at 4:10 PM, tsva said:

Postoji li i jedna druga liga osim Grcke i Kiparske? 

 

Jasno je da ce dovoditi stranca jer cela liga ne ume da napravi domaceg. Ono sto nije jaso je gde ce da stave sve te strance kad u prvenstvu mogu da igraju samo 4?

 

8 minutes ago, tsva said:

U Evropu usao s Kangom, Boacijem, Donaldom, Le Tellacom, Borjanom. To je bila kicma. Da je Milojevic morao svojim igracima placati da imaju za budjav lebac, igrali bi evropu al malo prekositra

 

Inace tek sam sad provalio da ovaj Garsija treba da dodje iz Las Palmasa, onog istog kome smo uvalili Srnica. Nadam se da je decko dobar igrac al da je puka slucajnost, nema ni teoretske sanse.

 

 

Postoji liga koja nije ni grčka ni kiparska 😉...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, tsva said:

U Evropu usao s Kangom, Boacijem, Donaldom, Le Tellacom, Borjanom. To je bila kicma. Da je Milojevic morao svojim igracima placati da imaju za budjav lebac, igrali bi evropu al malo prekositra

 

Или да је овај други имао да плаћа обештећења за једног Чаушића милион а једног Иванића 1.3М. Само небо би било граница...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, tsva said:

Marko Grujic veceras lepo zaobisao Nojera u po Minkena. Ne moze nasa skola da napravi igraca al u kurcu, nema talenata al u kurcu.

 

Nema struke. Sve ziherasi i picke. Kod grofa je Grujic zaigrao slucajno kod ovoga ne bi ni slucajno barem ne do 25te.

Nasa skola nazalost ne pravi igrace jer ne umeju vec prodajemo poluproizvode i talente kakvih imamo ali treneri u mladjim kategorijama su katastrofalni.

Taj Grujic je otisao u Liverpul ima 3 i po godine i jos nije dosao da bude bar igrac rotacije. Slali su ga u Kardif na pozajmicu gdje nike bio bas najstandardniji da bi tek lani nesto odigrao za prosecnu bundesligasku ekipu kakva je Herta. Ni po cemu ta Herta i Kardif ne odskacu od danasnje Zvezde. Skoro nijedan klinac koji od nas ode ne postane standardan a ovdje se kuka kako mu se ne daje sansa. Cak i Jovic kao najveci talenat i koji je realno mogao biti bekap Vieiri a ne Sikimicu nije igrao za Benfiku kada je otisao iz Zvezde. Sve dok ne ode u Ajntraht. Da ne pricam o Risticu kome su ovdje djeljeni epiteti da je prava desetka da treba da igra svaki mec, on decko nije uspeo da se izbori prvo u Krasnodaru pa onda ni u Sparti. Sada je u Monpeljeu gdje povremeno igra. 

Ti momci ako zele da budu u Zvezdi a mi ako zelimo da Zvezda bude konkurentan klub u LS/LE treba da budu soremni da ostanu ovdje do 23/24 godine. Takodje rad u mladjim kategorijama podbhitno da se osavremeni, da ti treneri odu malo na zapad i da vide kako rade drugi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...