Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Cavric kaze - male su sanse da me puste. Ok, kazem ja. Kume, 1 500 000 evra. Mnogo je!

Opet, bezvezna ogranicenja stranaca nas prosto primoravaju da moramo da preplacujemo i neke nase igrace jer bez njih ne mozemo. Ako dovodino domace krilo, ono mora za dve klase da bude bolje od Jevtovica i Simica. A nema mnogo kvaliteta u nasem plateznom rangu kad su u pitanju igraci u navali. U stvari, nama Zander nije trebao i njegov dolazak nam je napravio problem u racunici. Lakse je krpiti nasim igracima pozadi. Ako vec Rodic ostaje, sta ce nam tu stranac? Samo dzaba trosis jedan "slot". I zato dolazimo u ovu situaciju. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Jonnhy Clash said:

Boaći možda ide. Misliš da je Tomane bolji?

Jos nije otiso. Kazu da je bolji i od Boacija. Mada ja to nisam primetio. Fasovao dva kartona za pla sata u Beogradu. Pavkov nikad nece biti prvi spic Zvezde, jer nema kvalitet za ovu Zvvezdu da bude prva opcija. Takticki moze da iznenadi da pocne neku tekmu, da odigra celu i u evropi nije problem. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, suptil said:

Jos nije otiso. Kazu da je bolji i od Boacija. Mada ja to nisam primetio. Fasovao dva kartona za pla sata u Beogradu. Pavkov nikad nece biti prvi spic Zvezde, jer nema kvalitet za ovu Zvvezdu da bude prva opcija. Takticki moze da iznenadi da pocne neku tekmu, da odigra celu i u evropi nije problem. 

Ok. Ne slažemo se. Zvezdi baš treba tip golgetera razbijača. Da je dobar u skoku, u igri na prvu. Zašto ne Boaći i Pavkov u tandemu?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Jonnhy Clash said:

Ok. Ne slažemo se. Zvezdi baš treba tip golgetera razbijača. Da je dobar u skoku, u igri na prvu. Zašto ne Boaći i Pavkov u tandemu?

Mislis da je Pavkov materijal za prvog spica? 

Nisam ja trener. Verujem Milojevicu i sta god on odluci on zna najbolje. Nismo mi sa njima na treningu...

Link to comment
Share on other sites

Just now, suptil said:

Mislis da je Pavkov materijal za prvog spica? 

Nisam ja trener. Verujem Milojevicu i sta god on odluci on zna najbolje. Nismo mi sa njima na treningu...

Mislim da jeste. Efikasan je, borben, ima dobru igru glavom. Tip igrača poput Kolera, Žigića, Darka Kovačevića nekad. Mislim da uz dobar rad i posvećenost ima perspektivu. 

Opet, ovi ljudi nisu ludi. https://www.transfermarkt.com/milan-pavkov/profil/spieler/386224 

Link to comment
Share on other sites

Meni je fascinantno kako neki likovi kojima je hobi otvaranje lobanja protivničkim navijačima, daju sebi za pravo da kritikuju semenkare zato što nemaju nameru da budu"dovoljno gostoljubivi" prema navijačima Olija. Oni su zaista kompetentni da govore o gostoljubivosti. Kakve su to prazne lobanje, pa to je neverovatno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Jonnhy Clash said:

Seti se prvog meča sa Kopenhagenom. Pavke dade golčinu. Sa sve trbuhom i jastučićima sa strane. Zamisli kako će igrati sa 5 kila manje. 

E sad, golčinu. Golčina je koliko i ovaj gol Jang bojsa u Bg-u. 

 

Ova Čavrićeva izjava samo da nije - daj Terzo još milion pa će Slovan da me pusti. 

Link to comment
Share on other sites

Pavkov je jako zahvalan igrac ali ne moze da bude prvi spic. Previse je spor i nema tehniku, pa ni sut, ni pas. Svaka cast za Liv ali to mu je utakmica u rangu Zigina protiv Rome. Jbg, svako ima svoju utakmicu karijere, Pavkova je srecom dosla u najboljem momentu po nas. I nije da ocekujem da nam igra Ibrahimovic u napadu ali pokretljiviji i tehnicki potkovaniji igrac, da. Nadam se da je to Tomane, rano je suditi. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dropkick Murphys said:

Cavric ulazi u poslednju godinu ugovora i dati za njega 1.5 miliona je kriminal. Nije relavantno, ali trenutna njegova vrednost je 750k.

 

S druge strane, ne mozemo ni natrpavati strance samo da bi igrali Evropu. Svakako da je bolje i dati 2.5 za kvalitetnog stranca nego baciti ovako pare na igraca kog mozes na zimu da potpises za dz. 

Danas negde videh da ima ugovor do 2022. Svejedno puno je 1.5m. Kontam da je ograničenje stranaca problem i da se traži domaći igrač ali ne treba bacati pare u bunar.

Link to comment
Share on other sites

Gledam sesire za LE, mi bi sa par bodova vise imali koeficijent za drugi sesir u grupama. Mi smo za 3 godine uradili skoro isto kao komsije za mnogo vise, kad bismo imali njihovu dominaciju u prvenstvu i igrali svake godine kvalifikacije za LS, ulazili u LE bar, brzo bi se ustalili kao ozbiljan klub. Ipak, sva je prilika da je ovo uzivajte dok traje, ali eto, malo da mastamo.

Link to comment
Share on other sites

I bez tih 5 bodova nam je ucesce u LE vrlo izvesno, da smo ove godine ispali iz LS igrao bi sa Rigom za LE, sto je smesno. U prethodnim godinama smo samo ulazak u playoff LE slavili kao grupu, a tamo bi nas cekao Bordo, Ren, Slavija iz Praga, sto samo govori koliko nam je tesko bilo da udjemo. Sad je bitno uspostaviti dominaciju u domacem prvenstvu, svake godine igrati kvalifikacije za LS i sto vise igras to ces sve lakse ulaziti u LE, a ako udjes u LS udjes. Kakve je sve protivnike Partizan imao u playoffu za LE, to je smesno, slabije i od Rige.

Mi smo vec sad obezbedili status nosioca u drugom kolu kv. za LS sledece sezone (ako budemo igrali) i sad mozemo samo da gledamo druga prvenstva zbog eventualnog statusa nosioca u trecem kolu. A ti kad dodjes do treceg kola LS, male su sanse da ne upadnes u LE. Treba imati i malo srece, nama je vec u prvom kolu ove godine mogao da upadne Kluz i realno da te izbaci, ali ako si nosilac u prvom i drugom kolu onda je to vrhunska polazna osnova za bar playoff LE, u kome si takodje nosilac.

Uglavnom izvukli smo se iz blata i lakse se dise. Sad bi ove dobre rezultate trebalo nadograditi sa jos dobrih rezultata, kontinuitet je najvazniji. To je u teoriji, a u praksi videcemo.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, ZiS said:

Da se ne lazemo, Pavkov se bas zapustio i lici na amatera...Nije ni cudo da su Kinezi odustali...Sramotno je da  profesionalac ovo sebi dozvoli...

 

IMG-bec1265fd505366a9aad8e59f7bfd63d-V.jpg

 

3 hours ago, Manoly said:

Strasno da ovako izgleda, prosto nedopustivo za profi igraca.

 

khm khm :kece:

 

D9wzD3TX4AAazSo.jpg

 

e sad...ima malo i do Jokicevog skila ali sto se tela tiče...tu su...

 

Sramota je realno da Pavkov ovako izgleda...svaka čast na bitnim golovima i partijama do sada ali nama treba ozbiljan špic za LŠ...Liverpul se neće ponoviti dva puta, jbg.  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

na stranu ogranicenje stranaca...

zasto se za poziciju rezervnog levog beka, dovodi stranac, a upitno je dal i rezeve moze da bude?

sta ce na mestu stranca mafijska kombinacija preplaceni krstovic, koji ne moze da bude rezerva ni u ping pong ligi..

tomane je takodje promasaj..

zapeli za prodaju bocka, a on i poluspreman azdaja za tomanea i prespremnog™ pavkova...

 

a ako ona konjina terzic dovede cavrica ili njegovu neku slicnu kombinaciju za 2m, nek se nosi u tri picke lepe materine!:default_coffee:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

"Mirko je plemenit igrač, fenomenalan fudbaler, koji je podredio sebe kolektivu. Ako ćemo da tražimo nekog ko je odgovoran za njegovu igru to sam onda ja. Mirko možda nikada nije ni odigrao utakmicu na prirodnoj poziciji koja mu odgovara. Dao nam je ogroman doprinos, ali je često žrtva taktike i mojih zamisli. Njega nikada u priči ne treba stavljati u negativan kontekst, jer će Mirko ostaviti dubok trag u Crvenoj zvezdi. U ovom trenutku je sve u njegovoj igri do mene. Ako igrača koji je krilo stavite na primer na poziciju desnog beka ne možete od njega da očekujete vrhunske partije. Mirko ima takav karakter da ukoliko ga stavite na gol, on bi branio sa istim žarom kao što i igra. Fudbaler je za kolektiv, veoma ga cenim i poštujem i lično sam insistirao da dođe. Smatram da je jedan od naših najboljih igrača", tvrdi Milojević.

 

Znaci da je "plemenit" novi izraz za mekan, metiljav, flegmatican. Ni Z od Zara nema u igri. Licno je insistirao da dodje, platio milion i vise i opet mu nije igrao u odlucujucoj utakmcici sa YB. Sve u svemu Mirko zvani piksla. Causic posle Causica al piksla je piksla

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, NMX said:

 

 

khm khm :kece:

 

D9wzD3TX4AAazSo.jpg

 

e sad...ima malo i do Jokicevog skila ali sto se tela tiče...tu su...

 

Sramota je realno da Pavkov ovako izgleda...svaka čast na bitnim golovima i partijama do sada ali nama treba ozbiljan špic za LŠ...Liverpul se neće ponoviti dva puta, jbg.  

Imam i ja malo stomaka pa to ne znači da ne mogu profesionalno da igram fudbal. Sve u svemu Pavkov ima kvalitet, skok igru, efikasan je. Izgleda da je i on menadžerska kombinacija pa ga neki ovde ne vole. Na stranu sve, pokazaće se u LŠ kakav je igrač. Liverpul se neće ponoviti ali golovi protiv novih rivala hoće. Nek porazmisli Manuel Nojer šta mu je činiti. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Jonnhy Clash said:

Imam i ja malo stomaka pa to ne znači da ne mogu profesionalno da igram fudbal. Sve u svemu Pavkov ima kvalitet, skok igru, efikasan je. Izgleda da je i on menadžerska kombinacija pa ga neki ovde ne vole. Na stranu sve, pokazaće se u LŠ kakav je igrač. Liverpul se neće ponoviti ali golovi protiv novih rivala hoće. Nek porazmisli Manuel Nojer šta mu je činiti. 

Profi fudbal na npr nivou koji igra Zvezda, sa stomakom tesko da bi mogao da igras, bar ne onako kako valja.

Bez obzira na protok vremena, tesko je u danasnjim okolnostima odraditi i kvalitetan trening ako telo nije u "elementu", kamo li odigrati profi tekmu.

Ona slika Pavkova je zabrinjavajuca, sezona odavno krenula, redovni treninzi razlicitih intenziteta i osnova, a on kao da je sa drinske regate dosao pravo sa camca...

Pricu ne bih sirio, niti poredio sa npr Jokicevom fotkom i sl. To je bzvz.

Edited by Manoly
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, tsva said:

 

Znaci da je "plemenit" novi izraz za mekan, metiljav, flegmatican. Ni Z od Zara nema u igri. Licno je insistirao da dodje, platio milion i vise i opet mu nije igrao u odlucujucoj utakmcici sa YB. Sve u svemu Mirko zvani piksla. Causic posle Causica al piksla je piksla

 

Pa i za Causica je pricao isto... na kraju ga isutirao na finjaka iz kluba, steta sto nije ranije. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Manoly said:

Profi fudbal na npr nivou koji igra Zvezda, sa stomakom tesko da bi mogao da igras, bar ne onako kako valja.

Bez obzira na protok vremena, tesko je u danasnjim okolnostima odraditi i kvalitetan trening ako telo nije u "elementu", kamo li odigrati profi tekmu.

Ona slika Pavkova je zabrinjavajuca, sezona odavno krenula, redovni treninzi razlicitih intenziteta i osnova, a on kao da je sa drinske regate dosao pravo sa camca...

Pricu ne bih sirio, niti poredio sa npr Jokicevom fotkom i sl. To je bzvz.

Zezam se. 😄 Fudbal sam igrao iskljucivo amaterski, s obzirom da sam fizički jak, ne previše brz i bez tehnike to je bio neki Vukanović/Gobeljić stil. Opet kažem. Pavkov se za mesec, mesec i po dana može doterati u red. A drugo, ljudi često mešaju fizički izgled sa kondicijom, izdržljivošću. Eno ti ga onaj Meksikanac što je prebio Entonija Džošuu. Zaboravih kako se zove. Pavkov se jeste zapustio, ali ništa što se ne može popraviti. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...