Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

5 minutes ago, suptil said:

Zar sad ne moze da iskrsne bolji igrac od ovog Mohe? Koliko je obestecenje, kad ga vec cekamo... 

Ту негде око милион.. Хвале га доста, имао је баш ненормалне цифре прошле године и био је убедљиво најбољи њихов играч али то је ипак словачка лига.. Мада, нама су странци и из Мордовије долазили па одлазили у лиге петице..

Видећемо, мислим да доста зависи од жреба сутра 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Боги said:

Ту негде око милион.. Хвале га доста, имао је баш ненормалне цифре прошле године и био је убедљиво најбољи њихов играч али то је ипак словачка лига.. Мада, нама су странци и из Мордовије долазили па одлазили у лиге петице..

Видећемо, мислим да доста зависи од жреба сутра 

Slazem se za zreb. Ali opet i da se probije Boacijev rekord u obestecenju sigurno se nece pogresiti. Zmaj neki na krilo. Treba pojuriti po jacim ligama neke igrace. Ima ih.  

Link to comment
Share on other sites

Ако нам падне нека група попут прошлогодишње, не би ни имало смисла отварати се нешто превише. Уколико ипак дође нешто и наизглед пролазно (барем ЛЕ), зашто да не.

У сваком случају крило сигурно долази, а остало зависно од сутра.. 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Боги said:

Ако нам падне нека група попут прошлогодишње, не би ни имало смисла отварати се нешто превише. Уколико ипак дође нешто и наизглед пролазно (барем ЛЕ), зашто да не.

У сваком случају крило сигурно долази, а остало зависно од сутра.. 

Ja već vidim Real na Marakani....

Mada, možda to i nije tako loše...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Боги said:

Генерално, сви су били ту на нивоу задатка, а рецимо да су се баш истакли Родић и Борјан. Овај први који је баш чудан тип, делује тотално незаинтресовано и летаргично, и онда дођу велике утакмице и постане непрелазан, а напред се понови по 100 пута. Одлична његова утакмица, и овакав Родић нам треба ако желимо неку улогу у ЛШ где нисмо само епизодисти.

Odličan post i rezimiranje do ovog dela. Rodić je bio sve samo nije bio neprelazan. Ponavljam se, možda se na tv-u nije videlo, ali on je odigrao prilično lošu utakmicu, ispao je kao iz voza barem 3-4 puta, što je poništio jednim odličnim potezom, asistencijom za gol. Da nije bilo te asistencije moglo bi se reći da je bio naš najlošiji igrač sinoć.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DonJuan said:

Ja već vidim Real na Marakani....

Mada, možda to i nije tako loše...

Мени је само 'проблем' што је у другом шеширу. Али сам Реал као Реал, поготово у оваквој форми, уз неки потцењивачки став, могло би се играти 

 

1 minute ago, Knipex said:

Odličan post i rezimiranje do ovog dela. Rodić je bio sve samo nije bio neprelazan. Ponavljam se, možda se na tv-u nije videlo, ali on je odigrao prilično lošu utakmicu, ispao je kao iz voza barem 3-4 puta, što je poništio jednim odličnim potezom, asistencijom za gol. Da nije bilo te asistencije moglo bi se reći da je bio naš najlošiji igrač sinoć.

Искрено говорећи, ја колико сам успео видети са стадиона, он је сваки ваздушни дуел добио, затворио ове њихове црнце и понављао се у нападу, и дуплирао помагајући Вукановићу лево. 

Остављам могућност да сам погрешио јер је увек сасвим друга перцепција са стадиона, али погледаћу још једном утакмицу па ћу се исправити. Мени је рецимо Дегенек био лошији од њега синоћ. И Гобеља и Родић су ми скроз добро одрадили посао 

Edited by Боги
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Боги said:

Остављам могућност да сам погрешио јер је увек сасвим друга перцепција са стадиона, али погледаћу још једном утакмицу па ћу се исправити. Мени је рецимо Дегенек био лошији од њега синоћ. И Гобеља и Родић су ми скроз добро одрадили посао 

Ja i pričam iz percepcije sa stadiona, tačnije sa zapadne tribine. Nisam jedini koji je to primetio. Baš pre te asistencije je dva puta kiksao. Jednom ga je, čini mi se, Degenek pokrio a drugi put je bio malo lošiji prijem igrača Jang Bojsa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, dulematic said:

Ajax poveo, dobro je!

Želja je jaka, još kad bi sila bila u dilu sa kuglicama 🙏

Dva od tri strana kluba koje gotivim i pratim od devedesetih bih mogao da gledam uživo na Marakani. Prošle sezone Liverpul, ove, ako Bog da, Ajax. Što se tiče trećeg minimalne su šanse da će me sudbina spojiti sa Deportivo La Korunjom u skorije vreme.

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Jenkins said:

Samo da izbegnemo neki Deportivo... 

Ako padne neki Serif, Merif. Neki prvak Albanije, Moldavije, Mandalije. Bice grupa po meri. Bata Ziva - fudbalski bard nasih malih ekrana. Btw na konto ovog Mohe sto ga potcenjuju. Ode Slovan u Ligu Evrope preko Paoka. 

Edited by Jonnhy Clash
Link to comment
Share on other sites

Ako prodamo Boacija, ostaju samo Tomane i vazda povredjeni Pavkov. Pretanko je to, nemoj da se zajebavaju. Vrzmaju se tu razna imena, a spic ce nam biti najproblematicniji.

Sutra samo ne PSG. Stepen odvratnosti su podigli na najvisi nivo. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, berti said:

Ako prodamo Boacija, ostaju samo Tomane i vazda povredjeni Pavkov. Pretanko je to, nemoj da se zajebavaju. Vrzmaju se tu razna imena, a spic ce nam biti najproblematicniji.

Sutra samo ne PSG. Stepen odvratnosti su podigli na najvisi nivo. 

 

 

To je i plan, Tomane, Pavkov i Vukanović. Igramo sa 1 špicem i jeste luksuz da nam Tomane bude treći špic. Prodaja Boaćija bi olakšala kupovinu krila i možda veznjaka.

 

Markos reče i štoper u slučaju prodaje Babića, ali to ima smisla samo ako je neki mlad i perspektivan štoper za budućnost, jer su ova trojica dovoljni u rotaciji za 6 tekmi u LŠ.

Link to comment
Share on other sites

Generalno gledano sinoc smo odigrali lošu utakmicu ali hvala bogu prodjosmo u LŠ. Precenili smo ih bas bas ali je ulog bio veliki pa mi je nekako jasno zašto smo bili toliko oprezni. Imali smo dosta sreće mada nije to presudilo. YB je solidna ekipa sa puno rupa u igri naročito pozadi dok su ofanzivno vrlo dobri. Imaju izuzetnu brzinu i snagu po bokovima a u špicu visoke i jake igrace i to im je osnova igre. Mi nismo uspeli a ni hteli da držimo loptu na zemlji nego smo samo nabijali loptu na palac i duvaj napred. Pokušavali smo iz prekida da ih napadnemo jer su tu pomalo naivni uprkos visini i snazi ali nije proslo. Za gol najzaslužniji Boaci, njegov potez je otvorio stranu a onda je ostatak akcije bio kao na treningu. 

Sto se žreba tiče bitan mi je samo treći šešir jer sa tim klubom bi možda mogli da se borimo za LE. Tako da ako bih mogao da odaberem jedan tim za našu grupu odabrao bih Briz i to mi je najveća želja. Oly i DZ su isto pobedivi ali zbog navijacko nacionalističkih sranja ne bih voleo ove klubove. 

Za prva dva šešira npr Čelzi i Real a ne bih voleo ManCity jer mislim da će ovo biti njihova sezona. 

Edited by Milance
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Vredni mrav said:

 

To je i plan, Tomane, Pavkov i Vukanović. Igramo sa 1 špicem i jeste luksuz da nam Tomane bude treći špic. Prodaja Boaćija bi olakšala kupovinu krila i možda veznjaka.

 

Markos reče i štoper u slučaju prodaje Babića, ali to ima smisla samo ako je neki mlad i perspektivan štoper za budućnost, jer su ova trojica dovoljni u rotaciji za 6 tekmi u LŠ.

Deluje pretanko za nivo fudbala koji nas ocekuje. Pavkov je stalno povredjen, Tomane tek treba da se uklopi. Vukanovic? Svaka mu cast, ali...

Pa valjda sada ima love i ne moramo da prodajemo da bi imali para.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...