Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

18 minutes ago, Crni Bombarder said:

Gde cemo sa jos jednim krilom? :smiley33:
Mateo,Simic,Jevtovic,Vukanovic,Ben (jos je nas igrac). Petorica. Plus sto se i Ivanic cesto gura na krilo. @Green23

 

+ Jirka 😁   

 

Ben je vec bivsi i odlaze Jevtovic ili Simic. Tako da jedan od njih dvojice i Vukan kao zamene, Garsija i taj potencijalni novi u 11. Mada bih ja ubacio malog Gavrica i resio se i Simica i Jevte. Posle vratio Jirku na zimu. 

 

Ne bih nesto pretovarao sredinu, Jovicic ce da se vrati posle, Kanjas, Jovancic, Vulic, Njegos, Ivanic isto moze u vezu. Tu je i mali Nikolic. 

 

Dakle, krilo i eventualno ako bude nenadanih odlazaka. 

 

Sto se tice ovih racunica o prihodima i dugovima, ne treba biti neki matematicar... ali o cemu da pricamo kad u klubu nista nije transparentno i niko nista ne sme da pita... pa u ovoj zemlji se i predsednik gadja milijardama i jos ih menja iz dana u dan.

 

Sve su to smesne price, ne treba samo niko da se opterecuje dugovima Zvezde, klub je ionako cista mafija. Uzivajmo samo svi u ovome sto radi Miloje i igraci... pa koliko potraje, potraje. 

 

Aj srecna nam ls. 

Link to comment
Share on other sites

Ma daj bre,koliki je zakup poslovnog prostora u Kopenhagenu,a koliki bi bio kod nas u Beogradu da je na stadionu...

Kakvi bre novi stadion i ostale gluposti,renovirati i uraditi krov za postojeci i zdravo...

Muka mi vise od demagogije iza koje stoji samo lopovluk...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, mare80 said:

Prvo ce da navodno odluce da prave novi stadion...

Onda ce  Vucicu da "padne na pamet" da nema potrebe da Zvezda i Partizan imaju stadion kada se vec pravi nacionalni u Surcinu,pa je bolje da se presele tamo...

Zatim ce lepo Maru i JNA da sruse da bi tamo "nasi arapski prijatelji" pravili poslovno-stambeni kompleks,koji ce biti toliko neverovatan da ce privlaciti milione Kineskih i Bugarskih turista i donositi gradu milione evra...

Na to mi lici ovo sa pominjanjem Vucica i novog stadiona...

 

 

Samo da kazem za tv dnevnik da ja o ovome guslam 10 godina. 

I da je stadion u centru koji nema komercijalnu svrhu prevazidjen, i da i partizan i Zvezda treba da imaju samo jedan stadion, i da su oba sadasnja stadiona 19 vek. Secam se mozda je jos jedan forumas bio za ovo tokom svih ovih godina od kad guslam o ovome ali posle reci dr Terze valjda ce vise vas progledati. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nekako mi je neverovatno da necemo da dovedemo bombu na mesto kanjasovog parnjaka. Dobro to krilo je sasvim ocigledno da ce se dovesti. Gurnes ruku u dzep za dva igraca i imas ekipu boli glava. Sanjao sam da Rosenborg trazi Pavkova, i sad da pogledam po poratalima neam, skapiram da sam to sanjao :D

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Tamburinjo said:

 

 

Samo da kazem za tv dnevnik da ja o ovome guslam 10 godina. 

I da je stadion u centru koji nema komercijalnu svrhu prevazidjen, i da i partizan i Zvezda treba da imaju samo jedan stadion, i da su oba sadasnja stadiona 19 vek. Secam se mozda je jos jedan forumas bio za ovo tokom svih ovih godina od kad guslam o ovome ali posle reci dr Terze valjda ce vise vas progledati. 

Druze,ja ne mogu ni u snu da zamislim da delimo stadion sa Partizanom....

Drugo, lepo neka se donese zakon o sportu,da se zna cije je vlasnistvo SD Crvena Zvezda i njihova fudbalska sekcija...

Onda neka vlasnik ili vlasnici sami resavaju sta ce i kako sa stadionom,a drzava ako ima imalo pameti (a nema) neka te navodne milione potrosi na neki pametniji nacin...

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Tamburinjo said:

 

 

Samo da kazem za tv dnevnik da ja o ovome guslam 10 godina. 

I da je stadion u centru koji nema komercijalnu svrhu prevazidjen, i da i partizan i Zvezda treba da imaju samo jedan stadion, i da su oba sadasnja stadiona 19 vek. Secam se mozda je jos jedan forumas bio za ovo tokom svih ovih godina od kad guslam o ovome ali posle reci dr Terze valjda ce vise vas progledati. 

Vitez od Sopota je pre 10 godina postao predsednik Zvezde da bi navodno "sprečio Miškovića da sruši Marakanu" i napravi novi stadion negde pored autoputa.

 

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Tamburinjo said:

 

 

Samo da kazem za tv dnevnik da ja o ovome guslam 10 godina. 

I da je stadion u centru koji nema komercijalnu svrhu prevazidjen, i da i partizan i Zvezda treba da imaju samo jedan stadion, i da su oba sadasnja stadiona 19 vek. Secam se mozda je jos jedan forumas bio za ovo tokom svih ovih godina od kad guslam o ovome ali posle reci dr Terze valjda ce vise vas progledati. 

 

I ja da dodam da je u trenutku najveceg Zvezdinog rezultatskog posrnuca, pod Lukicem, doticni pricao o projektu "Zvezdin grad" ili nesto slicno.
Nama seku struju, a on o svemirskim brodovima....

 

Cist lopovluk

 

Edit: Vidim i pavijan2 se setio doticnog

Edited by marko_pantelic
Link to comment
Share on other sites

Као по обичају, овде се претерује. Тако је било месецима пре, тако је било и у току ове утакмице. Ајде све то, него што су све те критике превазишле границу доброг укуса па смо дошли до Сисоја и осталих надимака. Све је то прошло сада, и све је супер па су они сада хероји. Не знам шта бих рекао, сем да би мене било срамота да величам, а до пре пар месеци вређам најгнусније ове момке и тренера.

Сада мало хладне главе о утакмици.. Отприлике све би могло да стане у оној изјави Милојевића да други играју фудбал, а ми Лигу шампиона. Никада ми под Милојем нећемо дочекати да умиремо у лепоти од утакмице, углавном ће то бити контролисане утакмице са обиљем ружног фудбала, али ће на крају та његова борбена и ратничка екипа излазити као победник уздигнутих руку, а квалитетнији противник, који је направио сто и једну шансу се кући вратити потучен до ногу и са мишљу како је могао много више. Иста судбина је затекла Краснодар, Наполи, Копенхаген, Салзбург, па ево вечерас и Јанг Бојс. Неће се дешавати да нас и доста јаче екипе надигравају, али исто тако нећемо надиграти и нагрувати доста слабије од себе. Помирио сам се са тим, и никакав проблем немам, јер докле год човек прави чуда са оволико објективно већ 3 године лимитираним екипама на евро нивоу, не могу себи да дозволим да му нађем нешто за сходно да му приговорим, једноставно као да би осећао неку дозу срамоте и незахвалности за све што је урадио за овај клуб у овако кратком периоду. 
Синоћ је нацртао утакмицу савршено, тачно се види шта је хтео, препустио им је посед, ми смо одиграли чекалицу, сачекали нашу шансу и успели да се одбранимо до краја. Епилог, ми смо у Лиги шампиона и то је једино што се пише. Криво ми је што се Бен ето опростио тим аутоголом, али ето хвала му за све што је учинио за нас. Дефинитивно један од јачих странаца по свему који су били код нас. Појачања су нам кликнули као кец на 10, са изузетком Жандера са којим јединим нисам задовољан. Кањас се већ савршено уклопио, човек је баш интелигентан фудбалер који зна шта ради и то се види из авиона. Гарсија ме је купио пожртвовањем и том игром у одбрани, а већ све напред што уради само може бити плус, а сви смо видели колико он може и зна напред. Не бих имао ништа против да Боаћија заменимо Томанеом за ког одговорно тврдим да је квалитетнији шпиц, иако је Боаћи по мени синоћ имао једну од бољих утакмица од када се вратио без обзира што је није крунисао голом. Јако се добро отварао, учествовао том јако битном лоптом код гола, борио се, спуштао лопте.. Проблем са њим је та физичка спрема, и сваки мањи контакт за њега представља проблем и сви се хватамо за главу.
Генерално, сви су били ту на нивоу задатка, а рецимо да су се баш истакли Родић и Борјан. Овај први који је баш чудан тип, делује тотално незаинтресовано и летаргично, и онда дођу велике утакмице и постане непрелазан, а напред се понови по 100 пута. Одлична његова утакмица, и овакав Родић нам треба ако желимо неку улогу у ЛШ где нисмо само епизодисти.

Да не дужим, могу само да кажем да сам поносан на ове момке и Милоја, и да су они што Звезда заслужује. Управа и сам клуб организационо мора још много да напредује, и да достигне ниво ЛШ, јер се баш брукају у неким сегментима и као да се труде да срозају клуб и пониште све добро што ови момци донесу на терену.

Сада само да уживамо, одиграмо ту ЛШ мушки па шта буде. Немам неке превилике жеље сем да избегнемо Динамо због свега ван терена, и да нам дође Бриж из трећег да се игра барем та ЛЕ на пролеће.

За крај, пост написан пре Копенхагена, после пораза од Хелсенкија и масовног харикирија већине форумаша овде. Поздрав. 

 

On 8/3/2019 at 12:19 AM, Боги said:

Нека остане забележено овде да сам рекао да ћемо и након свега играти групе ЛШ. Ни сам не знам ни како, ни зашто, али нека талија и луда фортуна прати овај клуб од када је Милојевић ту, па ми осећај каже да ће и ове сезоне бити тако. 

 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Терзи би се више исплатило па преговара са Теом (женом) о његовом доласку, него са њим самим. Глупости, живи дечко амерички сан, игра лигу без брига, и прима озбиљан кеш. За једну војвођанску главу попут његове, душу дало 

Link to comment
Share on other sites

Ma nema veze... bice opet sisoje kad ne osvoji kup marsala tita...

Ostavio je covek domaci zadatak za buduce naslednike, nadam se ne skoro, i zlatnim slovima se upisao u istoriju kluba, medju istinske velikane koje su sedeli na klupi Zvezde...Ta njegova istinska radost nakon poslednjeg sudijskog zvizduka sudije sinoc, ona strpenja kod penala u Kopenhagenu, to ne moze da se kupi...covek zivi Zvezdu, Miloje legendo!

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Prvo naravno, svaka čast igračima i Milojeviću, istorijski uspeh uprkos svim povredama i kašnjenju uprave sa pojačanjima.

 

O transferima neću danas, zaslužili su momci koji su igrali juče barem jedan ceo dan da im se posveti.

 

Odlična utakmica sa jednim nesrećnim kiksom koji je posle opet ispravio Borjan sa nekoliko reakcija i moram reći jednom prilično očiglednom glumom 😁 Usrao sam se kad je Milunović dobio žuti, ali posle je stvarno podigao nivo igre i u finišu je bio siguran i miran. Rodić najbolja utakmica u poslednje vreme. Kanjas je pojačanje, Jovančić će biti bolji kad protivnici budu još jači i on još manje bude na lopti. Garsija je savršeno krilo za Miloja, Vukanović uz sve mane radi posao (novi Milić).

Boaći za ceo meč dobio jednu poluloptu i rešio maltene gol čovek. Ja ne znam o kakvoj prodaji se govori i zašto, a ljudi koji su govorili da je nezainteresovan mogu da pogledaju snimak koji je zabeležila kamera iza naše klupe.

 

O kapitenu je suvišno bilo šta reći osim legenda.

 

Iskreno, kada nismo primili drugi u nekoliko minuta posle prvog, znao sam da nam neće dati gol. Fudbalski bogovi i komorski šamani ne bi dozvolili da Ben bude tragičar posle svega što je uradio za klub, ali ako su ove cifre koje Terza priča tačne, želim mu svu sreću i novac. Jedan od najboljih stranaca u istoriji kluba.

 

33 minutes ago, Stondisha said:

 

Od kakvog najma Kopenhagen ima 20 miliona godišnje? Samo taj detalj sam ukačio?

 

Komercijalni zakup je rekao. To može biti svašta, i kancelarijski prostori, ali i npr. izdavanje stadiona za koncerte, neke druge događaje, možda neka takmičenja u drugim sportovima itd.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sto se tice sinocnje tekme da bacim koje slovo. Mislim da smo bez potrebe usli sa toliko respekta protiv njih. Prakticno smo mi od njih ucinili da deluju opasnije od nas.

 

Borjan nas opet izvadio u par navrata, zlata vredi.

 

Gobelja i Rodic korektni. Rodic ne postane dobar igrac kad mu se igraju evropske jer ima wow mentalitet, nego jer zna da to moze da ga proda, sto je vrlo jasno, i sad je malo ozbiljnije poceo da radi da bi zabo bolji ugovor. Juce je odlicno asistirao i bravo za to. Milunovic je ok odigrao, ali ako neko ne vidi koliko je on limitiran za ozbiljan fudbal, onda ne mogu da mu pommognem. Ruku na srce, Degenek je los bio juce.

 

Kanjas je dobar, pouzdan i bolji igrac od Bakule sto je dovoljan upgrade da nemamo problem s tom pozicijom. Jovancic standardno, drvi loptu ko lud, steta sto Ivanic igra ko picka jer bi nam bas on u primeu trebao na toj poziciji. Marin solidan juce, navikao nas je i na bolje. Vukanovic je dao gol, ali za razliku od Srnalda za kog se videlo da moze da da gol u bitnijoj tekmi, ja nesto sumnjam da ce Vukanovic u narednih 10 evropskih tekmi da da gol. Ipak, svaka cast za sinoc, korektan je bio. Garsija da se utegne dok je ova reprezentativna pauza, i bice top. 

 

Boaci premalo lopti dobija, ali i generalno prejadan presing vrsi, i donekle je i sam kriv sto ne deluje bolje na terenu, nije bas sve do saigraca.

 

Bezveze je sto se Ben onako oprostio, ali sta je tu je, decko je dao nenormalno mnogo golova i hvala mu na tome.

 

Sto se prelaznog roka tice, Ben ide sutra u Emirate, a i Zule je skoro pa bivsi. Postoji za Boacija interesovanje, ali puno trazimo, mada verujem da cemo popustiti. Krilo dolazi, a mozda i stoper u slucaju odlaska Babica. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Vredni mrav said:

Pa koga smo iz omladinske gurnuli u vatru u poslednjih 3-4 godine? Nama je omladinska skila ukras, da se kaze da je imamo.

 

Kakva vatra, kurci palci. To je mesara druže. Služi za prodaju mesa na kilo, rekoh malopre. Da mesar stavi koju kintu u džep.

 

17 minutes ago, Vredni mrav said:

Neki tarzan portali pisu o Kataiju. Recimo ja mislim da Milojevic nikad ne bi smeo da stavi Matea, Marina i Kataija u istu postavu u LŠ.

 

Katai je bi uz Marina bio najbolji igrač. Bukvalno Bog fudbala za sve ostale (Marin excluded).

Edited by Laki21
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...