Jump to content

TV, stream, prenosi


zoran59

Recommended Posts

On 2/6/2021 at 3:56 PM, Boxy said:

Inace, testirala sam obe aplikacije i ovu TennisOne i TNNS: Tennis Live Scores i ova druga mi je bolja i preglednija, odlicna je sto se tice zreba i OOP-a, posebno sto pise kad pocinje mec po nasme vremenu :thumbup: ( @zoe Bg likes this)

Ali sto se tice brzine promene rezultata, FlashScore je neprevazidjena.

Potpisujem, Tnns što se tiče preglednosti odlično, ali povremeno se zaglavi rezultat poduže na istom, a u zadnje vreme počela je i da se zatvara kad kliknem na schedule ili slično.

Isto je nezgodno i što pišu svima puna imena pa se često prezime ni ne vidi, što ne smeta kod poznatih igrača ali ne valja kod ovih ostalih.

Vratiću se na Flash, vidim ja.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Gledam sad reprizu i stvarno mi nisu jasni ovi sa ES. U pauzi između setova idu njihovi klipovi, koji inače obavezno budu duži od pauze između gemova pa se uključe na drugi ili treći poen. Miša Zverev komentariše svaki prethodni set u toku prvog gema narednog, koji se onda vidi u manjem ekranu, jer zaboga ne može između setova da komentariše da ne ostanemo uskraćeni za još jedan klip Venus i Serene i dranje nečijeg oca na Tur de Fransu.

Još bih razumela da u toj pauzi idu neke reklame bitnih sponzora, ali ovo stvarno ne razumem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 5 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...