Jump to content

EUROLEAGUE 2024/25 - every game matters


Chaos Is Me

Recommended Posts

20 minutes ago, Grobarcina1992 said:

Sad ce morati izaći na tržište ako je povreda Vilbekina ono najgore 

 

Kontam da mogu da premoste i bez novog igrača. Baldwin i Zagars uz pomoć Gudure je sasvim ok.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Čvarkov said:

 

Kontam da mogu da premoste i bez novog igrača. Baldwin i Zagars uz pomoć Gudure je sasvim ok.

Tesko Saras je Vilbekina više koristio kao beka a i za sad Zagars nije neka pljačka ovo što je odigrao vcrs mislim da će morati naći nekog ko može da trpa 

Link to comment
Share on other sites

More Bobi odlican na pocetku drugog, cak bez lopte. Jeste da se Boldvinu otvorila pracka, ali mnogo se lakse igra kad je Rajt u flasteru na Bobanu, ne brani ni poludistancu ni ulaz. Pak defanzivno u ovom sistemu ima ozbiljne muke...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Geronimo said:

More Bobi odlican na pocetku drugog, cak bez lopte. Jeste da se Boldvinu otvorila pracka, ali mnogo se lakse igra kad je Rajt u flasteru na Bobanu, ne brani ni poludistancu ni ulaz. Pak defanzivno u ovom sistemu ima ozbiljne muke...

U napadu ok ali u odbrani tiha jeza.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Grobarcina1992 said:

Guduric 😂

Ozbiljno razmatram opciju da si Sektorov rezervni profil 😄

Tanak Gudura veceras, ali ima najvecu minutazu u FB. Em mu Saras veruje, em povreda Skotija, a igra im je postavljena sa im je on bas znacajan dodavac (3to jesu kriminal).

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, McLeod said:

Samo kosarkaske analfabete ne vide da Bobinator moze lagani top 10 EL igrac da bude.

 

Ono kad udješ na forum da napišeš kako j Bobi bolji nego što sam mislio, a sačeka te jedan klasični Mek!

 

 

 

  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Ko je odvratniji lik, Šaras ili Barcokas?

 

Jedno vreme mi Šaras bio zanimljiv kad je branio Augusta Limu što propušta plej of nakon rođenja deteta. Ali sad mi baš neki isfrustrirani negativac.

 

A Barcokas izgleda kao Lurč kad se najede govana.

1 hour ago, Patriota iz kauca said:

Pariz kaubojština od ekipe.

 

Ovo sa uvođenjem ovih novih "centara košarke" nema smisla sa ovakvim kvalitetom rostera.

 

Čak nije ni kaubojština. Prosto nedostatak kvaliteta. Slabiji od prošlogodišnje Albe i Asvela.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...