Jump to content

KK Crvena Zvezda 24/25 - Uzivo


Don Dusko

Recommended Posts

12 minutes ago, Knipex said:

Nego jedna stvar koja je fenomenalna, za 16 minuta igre Baskonija nema nijedan ofanzivni skok :Hail: Eto kako izgleda kada se odgovorno gradi koš i vodi računa o detaljima.

Samo da se ispravim, celo prvo poluvreme Baskonija bez ofanzivnog skoka :heart:

  • Like 5
  • Love 5
Link to comment
Share on other sites

Jedino što me plaši kod Baskonije je Laso. Mislim da ovakve ekipe moraju da se dobijaju kući i dobro je što nisu iskoristili naš loš hod u drugom delu druge četvrtine.

 

Onako na prvi pogled, mislim da odavno pozicija broj dva nije bila bolje popunjena. I Neda i Kenan na visokom nivou od početka sezone.

 

Mislim da će ključ ove utakmice biti u uvodnih par minuta treće četvrtine. Nije loše Grk vodio meč za sada.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Potrebno nam je malo unutrasnje igre Kaline ili Luke protiv Diopa.

Utisak mi je da Kodi kod prodora prvo gleda pas pa tek onda kos, imao je neke situacije gde je realizacija bila bolja opcija.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, NikadProtivKaline said:

CMM dosta lako napravi prednost na prvom koraku, ali onda ne ume jako do kraja nego trazi neka resenja odmah umesto da produzi u reket ili krene neki produzeni  dvokorak

 

Kodi mora da koristi svoju snagu jer je jak kao konj i da ih unosi u koš.

Edited by Čvarkov
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, fradler said:

Btw, za onaj "faul" Mitrovica na Hauardu bih poslao celavog sudiju 6 meseci na hladjenje, taman da ima vremena za temeljnu introspekciju.


Nije mogao Mitrovic da iskontrolise to, jer je masivan i spor. Banana da, ali i faul telom. Meni je to cista odluka.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, No name said:

A prošlu utakmicu igrao za baskoniju ccc

Podjednako los i proslu i sada.

Preveliki hajp oko Monekea, cuj milion i kusur evra obeštećenja...ima tu energiju, brzinu, dobar prvi korak, ide na of skok..ali ostalo ispodprosecno

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...