Jump to content

KK Crvena Zvezda 24/25 - Uzivo


Don Dusko

Recommended Posts

1 minute ago, srlepajce said:

Gledajuci ovo rotiranje nisam siguran kako bi Sfero koristio Petruseva i da li bi ga iskoristio kao Dusko

Bojim se da bi i on provodio na klupi dok se dele minuti

 

Radili su to i ostali treneri, Dusko pogotovo ali Sfero to cini sa najmanje rezona, bukvalno ko da slamke izvlace 

Vrlo moguce, ja sa napisao idealan scenario.

Link to comment
Share on other sites

Prva četvrtina je bila za neverovati. Boban je očito penzioner, urnisao ga je Boki. Čim su snizili petorku, druga priča.

 

Nisam očekivao onoliku prednost, ali očekivao sam da se vrate. Dobro je da smo ipak zadržali prednost, jer ako ponovo napravimo razliku, neće se vratiti.

 

Janis je samo minut zakasnio sa vraćanjem prve petorke i to je bilo dovoljno za 7-0 domaćih.

 

Ajmo momci, možete vi ovo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ako zelis da skratis rotaciju, da igraju nisoci vise, onda to ne moze biti igra sa puno trcanja i sa kidanjem u odbrani. Recimo CMM onda ne bi bio produktivan (bolje u pozicionom napadu i Teo da igra). A i jednostavno, pocrkali bi i nestalo bi goriva pred kraj... 

 

Klupa mora da doprinosi, ne moze samo 7-8 igraca. CMM, Kenan, Neda, Kalina, Daum, Bolomboj... je premalo da se ovo dobije. Treba nam barem jos Jago ili Teo, Gidra ili Dobric. I Kenan malo da se popravi. 

 

Od Dede, Mitra, ne ocekujem nesto. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Jasno je da ne mogu da odigraju 5 igrača celu utakmicu i da je razlika u kvalitetu između prve i druge petorke, ali bar može da uvodi postepeno igrače sa klupe da odmaraju nosioce na par minuta, a ne da bude cela druga petorka u isto vreme na parketu.

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Rokas igrao 5 minuta i jednu jedinu akciju nismo odigrali za njega. Nevjerovatno.

Bio sa Jagom, Dedom, Mitrom i Nedom

 

Takao loptu nije 

 

Da ne bi Nede tu otisla bi razlika mnogo brze

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Be

1 minute ago, Kooineeperk said:

Ako zelis da skratis rotaciju, da igraju nisoci vise, onda to ne moze biti igra sa puno trcanja i sa kidanjem u odbrani. Recimo CMM onda ne bi bio produktivan (bolje u pozicionom napadu i Teo da igra). A i jednostavno, pocrkali bi i nestalo bi goriva pred kraj... 

 

Klupa mora da doprinosi, ne moze samo 7-8 igraca. CMM, Kenan, Neda, Kalina, Daum, Bolomboj... je premalo da se ovo dobije. Treba nam barem jos Jago ili Teo, Gidra ili Dobric. I Kenan malo da se popravi. 

 

Od Dede, Mitra, ne ocekujem nesto. 

Slažem se 100%. Jbg bez učinka klupe teško se može do konačnog trijumfa. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Igramo ko matori, zato sto i jesmo.

Teo umesto Jaga u drugom, bez Dede koji je usao da odigra odbranu na Hejsu a ovaj ha otreso ko stolnjak.

 

Igramo dobro, koristimo prednosti i postujemo loptu.

 

Ovi smecari u narandzastom ce pustiti jos vecu tucu u drugom, ko bude mirniji i snazniji - dobija

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sinnerman said:

Deo mene je uvenuo kada je Mitrović pokušao da asistira Yagu od metar'šezdes pod koš. Nakon toga mu ispadne lopta, promaši čelendž u situaciji u kojoj je učestvovao...

 

Jebiga, pre toga je odlično asistirao Nedi na polaganje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Sinnerman said:

Deo mene je uvenuo kada je Mitrović pokušao da asistira Yagu od metar'šezdes pod koš. Nakon toga mu ispadne lopta, promaši čelendž u situaciji u kojoj je učestvovao...

Mene je to insistiranje na challange-u baš iznerviralo

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Čvarkov said:

Jasno je da ne mogu da odigraju 5 igrača celu utakmicu i da je razlika u kvalitetu između prve i druge petorke, ali bar može da uvodi postepeno igrače sa klupe da odmaraju nosioce na par minuta, a ne da bude cela druga petorka u isto vreme na parketu.

Ovo.I onda se cudis sto Yago ne moze ovo, Luka ne moze ono, jbg.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Sinnerman said:

Deo mene je uvenuo kada je Mitrović pokušao da asistira Yagu od metar'šezdes pod koš. Nakon toga mu ispadne lopta, promaši čelendž u situaciji u kojoj je učestvovao...

2 minuta uzasa u reziji Mitra.

Prvo pokusava da asistira Jagu ispod kosa telefonirajuci, nakon toga pravi 2+1, onda mu izbijaju loptu na ziceru i na drugoj strani primamo kos iz drugog napada nakon sto nije uspeo da uzme def. skok. 

Edited by DijametralnoSuprotan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, JPM said:

 

Jebiga, pre toga je odlično asistirao Nedi na polaganje.

 

Brate, pokušao je štrumfu da da loptu pod koš. Ja bih ga za tu ideju izbacio iz dvorane.

 

Inače, ako krenemo dobro drugo poluvreme , odbijemo napad, imamo čemu da se nadamo.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...