Jump to content

KK Crvena zvezda 2024/25 - ...svi su dani ponosni i slavni!


Kooineeperk

Sta ocekujete od ove sezone?  

398 members have voted

  1. 1. Ocekivanja u Evroligi?

    • Dno kace (15.-18. mesto)
      22
    • Malo nam je falilo (11. - 14. mesta)
      122
    • Play-in... Doigravanje i to je to! (7. - 10. mesto)
      98
    • Play-in... i idemo u Top8 doigravanje!
      98
    • Direktno u Top 8 (1-6)
      28
    • F4 baby!
      15
    • Bicemo sampioni!
      13
    • Ma sta god samo da ne budemo iza komsija :-)
      1
  2. 2. Ocekivanja u regionu i Srbiji?

    • Sveeee!
      316
    • Prvi u selu (KRK/KLS pehari), drugi na Jadranu (poraz u finalu a mozda i pre)
      67
    • Beztrofejni debakl
      14
  3. 3. Ko ce prvi napustiti tim?

    • Teodosic
      4
    • Davidovac
      6
    • Kenan
      24
    • CMM
      12
    • Daum
      109
    • Nedovic
      1
    • Gidra
      10
    • Neko ko nije naveden
      70
    • Niko!
      161


Recommended Posts

Kad smo pominjali Rokasa

 

Važno je biti pozitivan, posebno u lošim trenucima. Potrebno je ostati pozitivan u životu, jer zašto biti negativan? Ja sam takva vrsta osobe i činiću sve da nastavim da pomažem ekipi i na taj način”, zaključio je Rokas Gedraitis u razgovoru za Meridian sport.

 

https://meridiansport.rs/kosarka/gedraitis-zvezda-barselona-izjava/

 

 

  • Like 13
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, JPM said:

Inače, mislim da tu taktika treba da bude da uđe Ilić i da se pobije sa Tavaresom.

Da, sad cemo bas da prijavljujemo Ilica za EL... 

 

Covek ni minut ni u jednom takmicenju ove sezone nije odigrao (jer ni za jedno nije ni prijavljen). 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Desiderius said:

Mogli bi mnogi ovde da se ugledaju na njega što se tiče stava 😀

 

Brate trening je mnogo dobra stvar za psihu. Ja da treniram redovno bio bih mnogo opušteniji. Tako da sportisti nakon utakmice, fizičkog zamora i tuširanja su veoma opušteni i zadovoljni. Sama aktivnost im izaziva sreću. Sigurno si čuo ustaljenu izreku da je mnogo lakše biti na terenu nego na klupi.

2 minutes ago, Kooineeperk said:

Da, sad cemo bas da prijavljujemo Ilica za EL... 

 

Covek ni minut ni u jednom takmicenju ove sezone nije odigrao (jer ni za jedno nije ni prijavljen). 

 

Sad nek zasija. Aperkat u Edija, suspenzija na 15 tekmi i pobeda Zvezde.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, JPM said:

Brate trening je mnogo dobra stvar za psihu. Ja da treniram redovno bio bih mnogo opušteniji. Tako da sportisti nakon utakmice, fizičkog zamora i tuširanja su veoma opušteni i zadovoljni. Sama aktivnost im izaziva sreću. Sigurno si čuo ustaljenu izreku da je mnogo lakše biti na terenu nego na klupi.

Zato ajmo svi na trčanje 😀

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Imao je Kalina jučer jednu baš lošu sekvencu u 3. Promašena oba bacanja, maši otvorenu trojku iz levog kuta u nastavku te akcije maši zicer i pravi odmah faul za bacanja protivnika. Umor radi svoje ali prečesto mu se dešava da maši bacanja. 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Po meni to nije loša sekvenca. Šut može da se promaši. I slobodno bacanje. U pravu si za umor ali ne i za lošu sekvencu. Loša sekvenca je kad nisi glavom u utakmici pa brljaš, praviš glupe faulove u odbrani i brain fart odluke u napadu. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, JPM said:

Po meni to nije loša sekvenca. Šut može da se promaši. I slobodno bacanje. U pravu si za umor ali ne i za lošu sekvencu. Loša sekvenca je kad nisi glavom u utakmici pa brljaš, praviš glupe faulove u odbrani i brain fart odluke u napadu. 

Da možda je bolje reći da je bio u kontra ritmu. U obrani radi lavovski posao. 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Nini3112 said:

Ocekujem 25+ minuta Plavsica protiv Reala ako do tad ne napravi 5 licnih,Luka ce bezati od Tavaresa i Ibake kao djavo od krsta.

 

On 25min može da izdrži samo ako mu dozvole 12 faulova.

 

  • Like 1
  • Ha-ha 12
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Desiderius said:

Mogli bi mnogi ovde da se ugledaju na njega što se tiče stava 😀

Mirno spavam kada mi reket cuvaju mitar nejaki, plavsa i davidovac. Samo pozitivno

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Čočo said:

A sad malo o Drčeliću. Jeste sirovina ali je juče reagovao junački i sa srcem. U prepunoj hali onakvih sirovina nije dao na klub i nije dao na igrače. I to bez pisanja saopštenja. Čovek dela a ne reči. Kako ga onaj iz obezbeđenja uhvatio za ruku a Drčela ga saseko pogledom,, miči tu ruku od mene ako želiš još da je koristiš". Malo me je kupio sinoć stavom i željom kakvu ima da brani i bude tu za naš klub. 

Bila je slika sinoć gde je u jednom trenutku kamera par sekundi na Drčeli i Žiki koji izgledaju kao da se pripremaju da svakog momenta nekome otkinu uvo zubima. 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

U tom trenutku, dok su ga izvodili pripadnici obezbedjenja iz hale, pognute glave, ponizenog i besnog zbog nepravde koja ga je zadesila, Zeljko Drcelic je podigao glavu, pogledao u tribine i rekao “Dacu svoj poslednji dinar za Crvenu Zvezdu”.

 

  • Ha-ha 18
Link to comment
Share on other sites

Super što povreda BokiBoja nije teže prirode... udarao sam refresh celo jutro čekajući info...

 

Neki run n gun nam ne gine u Madrudu... Pa nek Tavares da 40, ali naši bekovi moraju da se raspucaju. Očekujem da se najzad Kenan pojavi. Već 3 utakmice ga nigde nije bilo...

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, JPM said:

Sad nek zasija. Aperkat u Edija, suspenzija na 15 tekmi i pobeda Zvezde.

 

Zna se koji gif sledi...


 

Spoiler

AdorableLastingHochstettersfrog-max-1mb.gif.2b5946884ad7774a745ac27202f91294.gif

 

Spoiler

when-your-friend-says-something-stupid_o_480666.gif.43ed3ed323e464f5db4d2802c4bf2d13.gif

 

Spoiler

Kapiram da se zajebavas ali nemoj ni da se zajebavas s takvim stvarima... 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pored jezive bolompoyeve povrede, utisak veceri mi je i pored pobede igra naseg prvog pleja. Onakav nedostatak samopouzdanja, strah da sutne i kad je sam na 3, 4 metra od kosa se ne vodja cesto. Za nekog ko je prdeo po ceo dan na drustvenim mrezama i kurazio se, mnogo mi je ono bezmudo i sramotno izgledalo. Da ne komentarisem onu duplu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Čočo said:

A sad malo o Drčeliću. Jeste sirovina ali je juče reagovao junački i sa srcem. U prepunoj hali onakvih sirovina nije dao na klub i nije dao na igrače. I to bez pisanja saopštenja. Čovek dela a ne reči. Kako ga onaj iz obezbeđenja uhvatio za ruku a Drčela ga saseko pogledom,, miči tu ruku od mene ako želiš još da je koristiš". Malo me je kupio sinoć stavom i željom kakvu ima da brani i bude tu za naš klub. 

Ali zato brat Bagzi koji se u guzvi pravi da ga ne poznaje😂

Reklo bi se da ni on nije dao na sebe

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Desiderius said:

Mogli bi mnogi ovde da se ugledaju na njega što se tiče stava 😀

 

To je lepo, samo se nadam da će i on ove sezone neke stvari promeniti. Prošle sezone se žalio da je depresivan jer je sezona duga. Sad je još uvek početak sezone pa je pozitivan. Gidra je svima nama drag, ali ni prošle ni ove sezone ne igra ništa posebno. Dobro je on prošao što se tiče kritika. :smiley53:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...