Jump to content

KK Crvena zvezda 2024/25 - ...svi su dani ponosni i slavni!


Kooineeperk

Sta ocekujete od ove sezone?  

316 members have voted

  1. 1. Ocekivanja u Evroligi?

    • Dno kace (15.-18. mesto)
      6
    • Malo nam je falilo (11. - 14. mesta)
      99
    • Play-in... Doigravanje i to je to! (7. - 10. mesto)
      82
    • Play-in... i idemo u Top8 doigravanje!
      85
    • Direktno u Top 8 (1-6)
      20
    • F4 baby!
      12
    • Bicemo sampioni!
      11
    • Ma sta god samo da ne budemo iza komsija :-)
      0
  2. 2. Ocekivanja u regionu i Srbiji?

    • Sveeee!
      274
    • Prvi u selu (KRK/KLS pehari), drugi na Jadranu (poraz u finalu a mozda i pre)
      38
    • Beztrofejni debakl
      3
  3. 3. Ko ce prvi napustiti tim?

    • Teodosic
      4
    • Davidovac
      4
    • Kenan
      21
    • CMM
      5
    • Daum
      87
    • Nedovic
      1
    • Gidra
      10
    • Neko ko nije naveden
      47
    • Niko!
      136


Recommended Posts

Daum super lik, pozitiva.

Deda kul lik.

Ilic dobrica, salje sve pare kevi.

 

Dakle napravi se kampanja na mrezama gde ova trojica prave storije sa kucicima, macicima, decom, pomazu bakama na pijaci, dele ajfone  na ulici…

I onda dodje Sengelija, Mirotic i ostali i kazu ma daj, ovo su super likovi, necemo ih tovariti. Resena pozicija 4.

Misljenja?

  • Like 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Daum nista za sada.
Odlican je on suter da bi se u ovom delu sezone brinuli oko doprinosa u sutu, ali ono sto je jako lose je njegova odbrana koja ne postoji. 
Ne moze da preuzme , inferioran u skoku, visoko teziste, odbrana od pika je takva da su ga i cska i loko gadjali i uvlacili u pik kada god je na terenu. Kao da gledam kloniranog Treja Tompkinsa… isti problemi. 

 

Voleo bi da gresim jer je Mike gotivna glava, ali nisam siguran koliko u odbrani ima prostora za napredak…ali onaj ko ga je doveo morao je da zna da tu vec imamo jednog dedu.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Admiral said:

Daum nista za sada.
Odlican je on suter da bi se u ovom delu sezone brinuli oko doprinosa u sutu, ali ono sto je jako lose je njegova odbrana koja ne postoji. 
Ne moze da preuzme , inferioran u skoku, visoko teziste, odbrana od pika je takva da su ga i cska i loko gadjali i uvlacili u pik kada god je na terenu. Kao da gledam kloniranog Treja Tompkinsa… isti problemi. 

 

Voleo bi da gresim jer je Mike gotivna glava, ali nisam siguran koliko u odbrani ima prostora za napredak…ali onaj ko ga je doveo morao je da zna da tu vec imamo jednog dedu.

 

po do sada vidjenom, dobri majk je validna opcija da cuci u cosku u napadu i potegne cim dobije loptu

u odbrani jebem ga, da igra nekog libera stimac stajl

i mislim da on to tesko moze da popravi, posto nije stav ili trud

bude on agresivan i sve to, ali tako ga samo lakse izvozaju

jedino nekom magijom sfero da ga krije u timskoj odbrani sa puno pomaganja i sl

i to sve moze da bude validno u EL na nekih 10-15min max, i to iskljucivo sa joelom u petorci

 

 

Edited by NikadProtivKaline
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, srlepajce said:

:classic_biggrin: 

 

Uh, kakvo bi ovo pojačanje bilo, nadam se da će mi se sledećeg leta ispuniti želja da napravimo najjaču domaću osnovu ikada:

 

PG: Aleksa, Miša

SG: Neda, Kobrica

SF: Kalina, Laza

PF: Fića, Deka

C : Plavša, Lukica

 

Nažalost, morali bi i neke strance da dovedemo jer bez 15-17 igrača se ne može izgurati sezona, al' bi ova osnova bila garancija da će nam sezona biti trofejna kao prošla (za razliku od nekih sa jednim trofejom u tri godine).

  • Love 1
  • Ha-ha 11
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Guru said:

 

Uh, kakvo bi ovo pojačanje bilo, nadam se da će mi se sledećeg leta ispuniti želja da napravimo najjaču domaću osnovu ikada:

 

PG: Aleksa, Miša

SG: Neda, Kobrica

SF: Kalina, Laza

PF: Fića, Deka

C : Plavša, Lukica

 

Nažalost, morali bi i neke strance da dovedemo jer bez 15-17 igrača se ne može izgurati sezona, al' bi ova osnova bila garancija da će nam sezona biti trofejna kao prošla (za razliku od nekih sa jednim trofejom u tri godine).

Uh ne znam kako si zaboravio Gudurića. Dobrić prelazi na krilo a na beku Gudurić.

Edited by Čočo
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, NikadProtivKaline said:

po do sada vidjenom, dobri majk je validna opcija da cuci u cosku u napadu i potegne cim dobije loptu

u odbrani jebem ga, da igra nekog libera stimac stajl

i mislim da on to tesko moze da popravi, posto nije stav ili trud

bude on agresivan i sve to, ali tako ga samo lakse izvozaju

jedino nekom magijom sfero da ga krije u timskoj odbrani sa puno pomaganja i sl

i to sve moze da bude validno u EL na nekih 10-15min max, i to iskljucivo sa joelom u petorci


Mnooogo produktivan mora da bude u napadu da bi sa ovakvom odbranom i krocio na teren. 
Loko je prvih 9 od 14 poena dao preko njega, i odmah je bio zamenjen. 
Mozda je to razlog sto je u ovim mecevima gde nije bilo prenosa pocinjao mec, odigra 6-7 min i ne vraca se.

 

Rano jeste, ali ni malo nisam optimista sto se njega tice.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Admiral said:

Rano jeste, ali ni malo nisam optimista sto se njega tice.

 

Ni ja. Imam taj dar da po crtama lica odmah znam vredi li neko ili ne, a pošto sam i dalekovid znam da će Daum biti prvi sikterisan. :smiley53: Slična priča ko Tobi, o je na terenu izgledao ko puvator, kao da se rastaje sa životom. Mora bre da ima vatre u očima, junački izraz lica, da mu sve crte lica igraju od sreće kad je na terenu...Ja da imam takvu platu, igrao bih pevajući. :smiley53:

Link to comment
Share on other sites

Ovaj turnir nismo ni trebali da igramo ako nismo kompletni jer nema svrhe. Ovako gledamo nešto što nećemo gledati nikad više. Na turniru igramo sa 2. i 3. petorkom i ništa ne treba uzeti zdravo za gotovo. Ono što mi se najmanje sviđa kod ove odluke da se ide u Rusiju bez 4 igrača jeste da nedelju dana ekipa i ne trenira zajedno. Bukvalno izgubljenih 7 do 10 dana u ionako kratkim pripremam i to na kraju kad je najbitnije. 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Don Dusko said:

Dobro bre ljudi pripreme su. Svakako nema mesta optimizmu ali daj da vidimo kako ce to biti kad krene ono pravo!

 

B'ate, ja ne moram da udarim glavom u zid da bih video kako će biti, nekako znam već unapred.

Edited by Sinnerman
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, NikadProtivKaline said:

nedelju dana pred pocetak sezone, ovo deluje jako lose

koga od domacih trenera ima teča u rukavu tamo za neki decembar?


Što je najgore, mislim da Teča nema više nijednog takvog, eventualno neko iz fmp-a. Ko je sastavljao ovu ekipu, nije dangubio.  

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...