Jump to content

KK Crvena zvezda 2024/25 - ...svi su dani ponosni i slavni!


Kooineeperk

Sta ocekujete od ove sezone?  

316 members have voted

  1. 1. Ocekivanja u Evroligi?

    • Dno kace (15.-18. mesto)
      6
    • Malo nam je falilo (11. - 14. mesta)
      99
    • Play-in... Doigravanje i to je to! (7. - 10. mesto)
      82
    • Play-in... i idemo u Top8 doigravanje!
      85
    • Direktno u Top 8 (1-6)
      20
    • F4 baby!
      12
    • Bicemo sampioni!
      11
    • Ma sta god samo da ne budemo iza komsija :-)
      0
  2. 2. Ocekivanja u regionu i Srbiji?

    • Sveeee!
      274
    • Prvi u selu (KRK/KLS pehari), drugi na Jadranu (poraz u finalu a mozda i pre)
      38
    • Beztrofejni debakl
      3
  3. 3. Ko ce prvi napustiti tim?

    • Teodosic
      4
    • Davidovac
      4
    • Kenan
      21
    • CMM
      5
    • Daum
      87
    • Nedovic
      1
    • Gidra
      10
    • Neko ko nije naveden
      47
    • Niko!
      136


Recommended Posts

1 minute ago, Juan Pablo Montoya said:

Bio bih zahvalan da mi neko nabaca par utisaka kako smo izgledali danas. Nisam stigao da gledam.

Plavšić im gasio cigare o' čelenku. Opet MVP, dosta je. 😄

Edited by Čočo
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, duško matić said:

Brate @Kooineeperk kad si već tu, popravi anketu, fali ti opcija 'Top 8 direktno, pokrio si samo play in opcije' 🙂

Btw, odličan uvodni post, svaka čast!

 

Vidis, promaklo mi je to kao opcija, ali ne mogu vise da editujem 🙂 

 

Hvala!

Mozete da kazete hvala i ostalima koji su ucestvovali, nisam samo ja 😉 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

 

Bice vazno da on ima neki pristojan ucinak ove sezone.

Neki poseban utisak, kako iglada ekipa sto se kompaktnosti tice?

Još se traži ekipa. Ali i kad dostignemo maksimum opet ostaje rupetina na 4. Za dve utakmice mi smo od te pozicije dali 29 poena ukupno od svih koji su igrali na toj poziciji. Jezivo loši. A i celukupnu sliku tima i te kako kvari. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

 

Pa top 8 direktno i ne postoji, zar ne?

Prvih 6 direktno, 7,8,9,10 igraju plej in.

Pa top 6 idu direktno u top8. Dakle postoji direktan top8 a ja to nisam stavio. 

 

  • Dno kace (15.-18. mesto)
  • Malo nam je falilo (11. - 14. mesta)
  • Play-in... Doigravanje i to je to! (7. - 10. mesto) (ne prolazimo play-in)
  • Play-in... i idemo u Top8 doigravanje! (prolazimo play-in ali tu stajemo, gubimo od rivala)
  • Uzimamo neko od prvih 6 mesta i zavrsavamo u Top8 doigravanju.
  • (bilo kako, direktno ili kroz play-in prolazimo u Top8 doigravanje i pobedjujemo rivala) F4 baby! (i tamo nista ne uradimo, tj. ne uzmemo titulu)
  • Bicemo sampioni!
  • Ma sta god samo da ne budemo iza komsija 🙂
     
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Juan Pablo Montoya said:

Pa igraće i Gidra i Kalina četvorku, povremeno. Logično je, s obzirom na dovođenje Dobrića.

 

Nije to loše izgledalo. Gidra će imati mnogo bolju poziciju u napadu jer su krila mnogo često  agilnije od krilnih centara, pa on sa pozicije 4 može očekivati mnogo više otvorenih šuteva. Nešto slično kao Simonović u onoj sezoni koji je on iskoristio maksimalno.

E sad, ono što ne očekujem je petorke sa Gidrom i Kalinom. Takođe ne očekujem petorke sa Yagom i Kenanom, ali to je već očigledno zašto.

Imamo mi širok roster i dobru rotaciju, ali fakat je da mi ostaje žal za time da smo konačno mogli jednom četvorkom da napravimo mamojeb ekipu.

@ElPibe91

Slažem se vezano za sve što si naveo. Gidra u ulozi Simona, a nije da nema baruta za to. Strašno je da nismo ovaj roster zaokružili jednim atletski moćnim igračem na 4, koji je mašina za skokove i switch odbranu koju Sfero forsira. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Čvarkov said:

A gde ti je 1.-4. mesto i imamo prednost domaćeg terena u top8? :classic_tongue:

Pa to je pokriveno ovim crvenim, sto smo ustanovili da nedostaje 🙂  kao i sledecim dvema varijantama ako prodjemo. 

Edited by Kooineeperk
Link to comment
Share on other sites

Quote

Ovaj tim je vrlo interesantan. Imamo težište na domaćim igračima i tako smo koncipirali tim. Nadam se da ćemo napraviti i dobar rezuzultat. Prošle godine smo imali odličan rezultat – mislim da smo uzeli sve moguće trofeje osim Evrolige. Voleli bi da se i to desi, videćemo kada. Da li je za to potrebno još mnogo vremena… Ja mislim da treba raditi i treba se maksimalno truditi. Ova ekipa je dobra, ciljevi su nam sva tri trofeja, cilj nam je ulazak u top 10 u Evroligi. Pa da vidimo gde smo i šta smo. Ispalo da smo mi sa 25 trofeja u poslednjim godinama neuspešni, a da su uspešni ovi sa slučajnim jednim trofejom."

Covic Nebojsa

 

:puke:

  • Love 1
  • Ha-ha 8
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Don Dusko said:

Mnogo trazis sad.

 

Da me platis nema sanse sad da ubacujem.

 

Spoiler

Milos-Teodosic-ejected-Anadolu-Efes-Crve

 

3 minutes ago, Kooineeperk said:

Pa to je pokriveno ovim crvenim, sto smo ustanovili da nedostaje 🙂  kao i sledecim dvema varijantama ako prodjemo. 

 

Prednost domaćeg terena? :classic_tongue:

 

 

Šala, šta vam je :classic_biggrin:

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Pošto smo koncipirali tim sa težištem na domaćim igračima, jasno je da eventualno pojačanje na poziciji 4 mora biti Srbin, u suprotnom će se poremetiti težište i narušiti koncepcija, a to nikako ne želimo. 

  • Like 13
  • Ha-ha 7
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Stanko1997 said:

Sutra protiv Zenita u 15h. Neke zajebane glavice igraju za njih, i vodi ih jedan od meni omiljenih trenera. Biće dobra provera pred početak sezone.

  glavni utisak sa ovog kupa mi je kako Zenit, Uniks i CSKA igraju na max bez nekih preteranih rotacija dok mi igramo prave prijateljske utakmice...njima ocigledno ovaj turnir dosta znaci...

  zato ove utakmice i ne treba uzimati previse za ozbiljno a ne praviti neke sulude zakljucke na osnovu 2 utakmice koje smo gledali...

  ja iskreno jedva cekam da krenu ozbiljne utakmice pa da vidimo kako ce izgledati rotacija kod nas...

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nazalost, posto smo potrosili dosta para ovo leto, moraju ostati pare za doselekciju. Bez sprdnje, ali ako opet dodje do smene trenera (iako to nije plan, jako cesto se nama desava), moraju ostati pare za doselekciju, jer sumnjam da bismo mogli da ubedimo nekog dobrog trenera da preuzme ekipu bez sanse da dovede nove igrace. Sto se tice Sengelije i Petruseva, bilo je ljudi koji su bili spremni da finansiraju njihove transfere, tj. plate, ali ocigledno su ti neki zeleli Filip ili niko drugi, jer sam siguran da Sferopulos nije slep i da vidi da mu fali cetvorka.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Guru said:

Pošto smo koncipirali tim sa težištem na domaćim igračima, jasno je da eventualno pojačanje na poziciji 4 mora biti Srbin, u suprotnom će se poremetiti težište i narušiti koncepcija, a to nikako ne želimo. 

Ipak mislis da treba da dodje jos jedan ? 😁

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...