Jump to content

Recommended Posts

11 hours ago, ChrisJudd said:

Naravno, ako postoji promil šansi da protivnik Partizana u predstojećem duelu neće biti oslabljen u bilo kom smislu, to se neće ni desiti.

Isto važi i za koš u poslednjoj sekundi četvrtine, juče na kraju prve, naš zadnji napad, reko dobro je, bar ga nećemo primiti, kad ono međutim. 

 

Subjektivni osećaj da smo nakon 80-95 rezultata u WiZink centru 2 minuta pred kraj otvorili neki portal kontinuiranog malera i baksuzluka.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Imao sam utisak protiv Bajerna da dosta bolje gradimo defanzivni skok. 

 

Pa sam probao da to potkrepim nekom statistikom, ali ne ide :)

Na njihovih promasenih 32 suta iz igre imali su 11 skokova u napadu. 

Pa onda gledam protiv Reala 29/10 a protiv Baskonije 28/6

(ok, treba uzeti u obzir i ko igra centre u tim ekipama)

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Marvin said:

Imao sam utisak protiv Bajerna da dosta bolje gradimo defanzivni skok. 

 

Pa sam probao da to potkrepim nekom statistikom, ali ne ide 🙂

Na njihovih promasenih 32 suta iz igre imali su 11 skokova u napadu. 

Pa onda gledam protiv Reala 29/10 a protiv Baskonije 28/6

(ok, treba uzeti u obzir i ko igra centre u tim ekipama)

Bilo je par jako vidljivih skokova i posledično primljenih koševa u ključnim trenucima tih utakmica što je uticalo na drugačiji kompletan utisak u odnosu na ovaj poslednji meč.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, odupri se ludilu said:

Ne Kronose brate, ne. Ovaj je bio prošle godine pa vidiš kako smo prošli.

Daj nesto drugo znam da možeš 

 

Ima tu vise kandidata za ovu sezonutm - jos je konkurs otvoren.

:classic_biggrin:

1 hour ago, Dzep said:

Pozdrav sa severa Afrike! Neću moći večeras da ispratim utakmicu (barem mi se trenutno tako čini), što će reći da mora pobeda, inače ću da se pridružim brigadama mučenika i da pokažem eksplozivnosti na delu 😂

 

Elem, nemam pojma šta da očekujem, Makabi nisam gledao apsolutno ni sekunde ove godine. Moja želja je - ako može što manje gluposti, a za ostalo ćemo lako

LM, vidi neko pojacanje za sledecu sezonutm   tamo da te ne bi lavovi varili  nocima - poslacemo im sodu bikarbonu i Rupurut, nije nam tesko.

:classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Kad ih stisnemo veceras onako domacinski u bivsoj nam kuci, jedva ce Makabi dobaciti do 70 poena. 
 

Nisu oni naisli na tvdo u prethodna 3 kola. Ekipa koja zavisi od 2 igraca od kojih je jedan tek pridosli Saben Lee, je limitirana protiv ekipa koje imaju vrhusnke trenere.


Rutiniracemo ih veceras.

 

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Kao sto smo rutinirali Bayerb pred 20+ k ljudi... Krv cemo propisati da se ovo dobije...

Budi realan, jesmo ih rutinirali, da Zeljko namerno sa poentom nije pustio petorku sa Balsom, Nakicem i Pokusevskim bilo bi 15+.

 

Nisu nas ugrozili ni u jednom momentu, to sto mi imamo traume zbog proslogodisnjeg tima, to je nesto drugo.

Edited by Coz29
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Dzep said:

Pozdrav sa severa Afrike!

 

Pozdrav sa juga Španije 😄 

 

Verujem da ću naći, ali za svaki slučaj ostavite neki link. Ne pušta mi EON na lokalnom netu.

 

 

 

2 hours ago, Coz29 said:

Budi realan, jesmo ih rutinirali, da Zeljko namerno sa poentom nije pustio petorku sa Balsom, Nakicem i Pokusevskim bilo bi 15+.

 

Nisu nas ugrozili ni u jednom momentu, to sto mi imamo traume zbog proslogodisnjeg tima, to je nesto drugo.

 

Ljudi to gledaju malo subjektivno, rekao bih. Ok, naravno da je igranje ove trojice u petorci zajedno, uticalo na pad razlike. Ali sa druge strane, ti njihovi minuti su omogućili odmor igračima koji su, kad su se vratili na parket, relativno rutinski završili utakmicu. 

 

Oduvek je problem kod stizanja velikih razlika bio upravo to što ekipa koja juri, igra na 100% sve vreme, uz neverovatnu potrošnju igrača. Zato često gledamo situacije gde ekipa stigne, ali onda posustane.

 

Kad u sastavu budu Duejn i Majk, sve će to biti malo jednostavnije, rekao bih.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, realno *w said:

 

Pozdrav sa juga Španije 😄 

 

Verujem da ću naći, ali za svaki slučaj ostavite neki link. Ne pušta mi EON na lokalnom netu.

 

 

 

 

Ljudi to gledaju malo subjektivno, rekao bih. Ok, naravno da je igranje ove trojice u petorci zajedno, uticalo na pad razlike. Ali sa druge strane, ti njihovi minuti su omogućili odmor igračima koji su, kad su se vratili na parket, relativno rutinski završili utakmicu. 

 

Oduvek je problem kod stizanja velikih razlika bio upravo to što ekipa koja juri, igra na 100% sve vreme, uz neverovatnu potrošnju igrača. Zato često gledamo situacije gde ekipa stigne, ali onda posustane.

 

Kad u sastavu budu Duejn i Majk, sve će to biti malo jednostavnije, rekao bih.

Imas prenose na sajtovima kladionica.Nek uslovljavaju da imas novca na racunu neke da odigras tiket.Jbg nema ton i kasni ali mozes da gledas.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Barkley#34 said:

Bilo je par jako vidljivih skokova i posledično primljenih koševa u ključnim trenucima tih utakmica što je uticalo na drugačiji kompletan utisak u odnosu na ovaj poslednji meč.

 

Defanzivni skok za sada trpi i zbog naseg nacina odbrane. U Areni se jasno videlo da se forsira/vezba udvajanje i agresivna strana pomoci i kad treba i kad ne treba, sto zna da ostavi promaju pod kosem. 

 

Ali ova ekipa (cini se) vec sada upija Zeksove zamisli kolektivne odbrane bolje nego sto bi proslogodisnja umela/zelela kroz celu sezonu ili vise.

 

 

 

I opet Zeksova izjava pred Makabi da mu je jasno kakvu ekipu ove godine ima. Bas nekako ohrabrujuc nacin i ton kojim to govori. Kao da je ubedjen u sjajnu sezonu.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...